Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canikoblivan

quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

İlk kez bu oyuna rezalet diyen bir ile karşılaşıyorum.Benim en sevdiğim pop oyunudur.Bu oyunu sevmediysen pop two thrones i hiç sevmezsin.

PS2'den PS3'e kötü port edilmiş. Kontroller ve kamera açıları rezalet, çoğu yerde kaplamaların arasında sıkışıyorsun veya kombo yaparken karakter havada asılı kalıyor. Input lag var yani tuşa basınca geç algılıyor. Gizlenmiş bütün resimleri ve sağlığı arttıran gizli çeşmeleri tek seferde bulman lazım, bazılarını kaçırırsan oyuna yeniden başlaman gerekiyor. Sürekli aynı mekanlarda dönüp duruyorsun. Bunun gibi sorunlar yetmezmiş gibi 3 kez ayrı zorluk seviyelerinde bitirmek gerekiyor.

Ben bu oyundan platinyum aldım.3 kez bitirmek gerçekten can sıkıcı.Kamera hataları hariç hiç bir sorun yaşamamıştım diskli versiyonu almıştım ben.

Bugün de easyde biter tahminimce, ama gerçekten nefretle bitiriyorum =) The Sands of Time 10 yıl aradan sonra ilaç gibi gelmişti, o masalsı atmosferi, muhteşem müzikleri (lost in the crypts hala playlist'imde çalar arada) ve orjinal senaryosu yine de etkileyiciydi. The Two Thrones yine Warrior Within'den daha iyi, biraz daha derli toplu ama yine de The Sands of Time ilk sırada geliyor benim için. Cel-shadeli Prince'i de kimse sevmemesine rağmen ben hayran kalmıştım, resmen sanat eseridir o oyun benim gözümde.

Cel-shadeli Prince çok güzeldi hocam fakat oyun sürekli kendini tekrar ediyordu.Kendini tekrar etmese muhteşem bir oyun olacaktı.

• Keşke o şekilde devam etseydi Prince of Persia, düşük satışlar yüzünden Epilogue DLC'siyle bitirdiler işi malesef. Kıymet bilmiyor şimdiki oyuncular gerçekten, her sene aynı şekilde pişirilip konan Call of Duty oyunları milyonlar satarken, bunun gibi yenilikçi yapımlar sönüp gidiyor, çok üzücü.
  • DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu

Hala Killzone 3'ü beklemekteyim.
  • https://www.playfire.com/mlsbrn1905
    Buda benim psnim sadece 6 platinum var şuanlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlsbrn

https://www.playfire.com/mlsbrn1905
    Buda benim psnim sadece 6 platinum var şuanlık

Tropi kartını yourgamercards.net ten oluşturmalısın.
  • Denedim olmuyor :/
  • quote:

Denedim olmuyor :/

Oluyor senin yerine yaptım.PSN id in mlsbrn1905 değil mi?
    DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 9 Kasım 2012; 22:22:41 >

• quote:

Birkaç sorum olucak
    1-Thieves guilde katıldım,darkness return questinde trophy vericek bu tamam,diğer trophysi thieves guildi eski ihtişamına kavuşturun var onu nasıl açıcam?
    2-İmperial veya scromloak a nasıl katılıcam?
    3-Misc objective side questleri açıklayabilirmisiniz?

1-Vex ve Delvin in yanına gidip onlardan görev alman lazım onlar sana ilk başlarda basit bir birini aynı görevleri verecek "Whiterun, Windhelm, Markarth, Solitude şehirlerinde 5'er görev yapman lazım.Yeterli sayıda yaptığın zaman aşağıdaki görevler açılacak onları yapmalısın.Thieves 'Guild zırhını satma yoksa tropiyi alamazsın.
    Silver Lining
    The Dainty Sload
    Imitation Amnesty
    Summerset Shadows

2-Bu Tropiyi zaten almışsın.

3-Yan görevler npc ler ile konuşarak alabilirsin.

• Beni de eklerseniz, sevinirim.
    DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu
  • Warrior Within platinum, neye başlayacağımı şaşırdım 23 adet oyun birikmiş =(
  • quote:

quote:

Birkaç sorum olucak
    1-Thieves guilde katıldım,darkness return questinde trophy vericek bu tamam,diğer trophysi thieves guildi eski ihtişamına kavuşturun var onu nasıl açıcam?

1-Vex ve Delvin in yanına gidip onlardan görev alman lazım onlar sana ilk başlarda basit bir birini aynı görevleri verecek "Whiterun, Windhelm, Markarth, Solitude şehirlerinde 5'er görev yapman lazım.Yeterli sayıda yaptığın zaman aşağıdaki görevler açılacak onları yapmalısın.Thieves 'Guild zırhını satma yoksa tropiyi alamazsın.
    Silver Lining
    The Dainty Sload
    Imitation Amnesty
    Summerset Shadows

Çok sağol hem verdiğin bilgiler için hem gamercard yaptığın için :)

• quote:

quote:

Birkaç sorum olucak

Silver Lining
    The Dainty Sload
    Imitation Amnesty
    Summerset Shadows

Çok sağol hem verdiğin bilgiler için hem gamercard yaptığın için :)

• Arkadaşlar metal gear Solid 2 den platin alanlardam yardım bekliyorum hiç alarmı çaldırmadan oyunu bitirmek gibi bi tropys si varmı ? ne yapmam gerektiğini anlayamadım.
  • Ratchet Clank Trilogy ve Sly Collection almayı düşünüyorum.Uğraştırıcı tropileri var mı?Ratchet Clank severek oynadığım bir oyun fakat Sly'i hiç oynamadım psn indiriminde 20tl den satıldığı için almayı düşünüyorum nasıl bir oyundur.
  • Benim level 2-3 gündür 12. level %82 ama hala %71 gözüküyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decepticon

Benim level 2-3 gündür 12. level %82 ama hala %71 gözüküyor?

Trophy kartından bahsediyorsan aynı sorun bende de var 4 gündür sekronlanmadı hiç.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Decepticon

Benim level 2-3 gündür 12. level %82 ama hala %71 gözüküyor?

Trophy kartından bahsediyorsan aynı sorun bende de var 4 gündür sekronlanmadı hiç.

1 oyun bitirip bir platin aldım gözükmeyince sinir oldum bir an
  • Silent Hill: Downpour'a başladım, gerçekten çok hoşuma gitti, Homecoming'den sonra bir düzelme var bariz bir şekilde. Konusu da oldukça güzel, umarım sonuna kadar böyle devam eder. Merak edenler için belirteyim; trophy listesi de oldukça kolay. Sadece Hard Combat / Hard Puzzles biraz zorlayabilir, ki o da zorlamaz, çünkü hiç yaratık öldürmeden bitirmek de mümkün oyunu.
  • quote:

Ratchet Clank Trilogy ve Sly Collection almayı düşünüyorum.Uğraştırıcı tropileri var mı?Ratchet Clank severek oynadığım bir oyun fakat Sly'i hiç oynamadım psn indiriminde 20tl den satıldığı için almayı düşünüyorum nasıl bir oyundur.

Aksiyon / platform oyunlarını seviyorsan kaçırma derim, şahsen PS2 döneminde ayıla bayıla oynardım. Jak & Daxter'ı da düşünebilirsin onları bitirdikten sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

quote:

Ratchet Clank Trilogy ve Sly Collection almayı düşünüyorum.Uğraştırıcı tropileri var mı?Ratchet Clank severek oynadığım bir oyun fakat Sly'i hiç oynamadım psn indiriminde 20tl den satıldığı için almayı düşünüyorum nasıl bir oyundur.

Aksiyon / platform oyunlarını seviyorsan kaçırma derim, şahsen PS2 döneminde ayıla bayıla oynardım. Jak & Daxter'ı da düşünebilirsin onları bitirdikten sonra.

Sağol hocam 20tl çok uygun bir fiyat tüm seri için alıp oynarım.Jak & Daxter Trilogy olarak alıp oynadım güzeldi.
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.