Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27172718271927202721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#eGmvjcztnHFP2:pc

nasıl kadro ?

Kadro güzel hocamda farklı liglerden oyuncularla bu tarz bir kadroda sorun yaşanmıyor mu ? Yani biz boşuna mı aynı ligden topluyoruz ?

valla gayet güzel oluyor çatır çatır gol atıyorum kimyada sıkıntı yok Zaten kendi yerlerinde ve sisteme uyduğu zaman kimya 60 civarı oluyor.

mesela orta sahada 2 italyan liginde oynayan adam var onlar defansın solundaki ikisi ile anlaşıyor sağ tarafta fransızlar forvette brezilyalılar falan iyice yükseltiyor Ben ilk ingiltereden topladım sonra baktım hem pahallı hem alamıyorum iyi kadro olmadı böyle yaptım.

Beyler Sirigu çok kötü yav o kadar para verdik geleni geçeni alıyor

• 1. ligte çempın oldumm :)
  • Proxy server hatası alan varmı? Ps3 + Futweb giremiyorum
  • Web göçtü yine.

Sonunda girdim Web'e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 11 Ekim 2012; 21:05:19 >
  • Evet gene saçmalamaya başladı serverlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

quote:

Orijinalden alıntı: UMITUSTUN

hocam, demin seninle mi oynadık ? real madrid amblemli 4231 dizilişli sol cam modric, 3-0 dan sonra iki tane kaka golü attın.. (yalnız o ilk gol çok güzeldi ) maç da 3-2 bitti ?

aynen seninle oynamışız dün hatırladım maçı :) cok zorladın beni fırsatları affetmiyosun bende kötü başladım maça ama güzel maçtı eline sağlık :)
  • İşten geldik 1 saattir ne güzel gidiyordu server yine çöktü.
  • Bir düzeltemediniz gitti şunu
  • fifa ps3 de ea fc bağlanmıyo yaa :(((
  • originlerde durum ne? bende oyun bile açılmıyor play dediğimde
  • Beyler dedim size sırayla girelim diye bak EA yine kaldıramadı a.coin
  • Serverlar çöktü düzeldi derken eas fc bağlanmıyor
  • ea senin cidden allah belanı versin bu kadar boktan bi server hiç bi oyunda yoktur heralde.
    tam d1'de son maçım, kazanıyorum premium gold paket+5000 coins alıcam, maç bittikten sonra baglantı koptu. *******

• quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

ea senin cidden allah belanı versin bu kadar boktan bi server hiç bi oyunda yoktur heralde.
    tam d1'de son maçım, kazanıyorum premium gold paket+5000 coins alıcam, maç bittikten sonra baglantı koptu. *******

D1 dediğin division 1 mi? Bende bi kez kazandım gold pack falan vermedi?

• originde friend listte kimsenin adı ya da idsi gözükmüyor listede varlar ama isim yerleri falan hep boş . Neden olabilir bu
  • Yaklasik 500k coins var, 4-1-2-1-2 kadro kurmak istiyorum ama seçemedim hangi ligi kurayim ?

Italya kurdum begenmedim...

Premier League düsünüyorum, ne dersiniz ?
  • Sıktı aynı lig oyuncularından kadro kurmak.Bende farklı liglerden bir karma yapıp deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihatair

quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

ea senin cidden allah belanı versin bu kadar boktan bi server hiç bi oyunda yoktur heralde.

D1 dediğin division 1 mi? Bende bi kez kazandım gold pack falan vermedi?

10 maçta 28 puan toplarsan premium gold paket verir. senin ulaştığın puan d1de kalma puanıdır heralde. ayrıca en zor seviyede oynuyorum, zorluğa göre ödüller de değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#eGmvjcztnHFP2:pc

nasıl kadro ?

Kadro güzel hocamda farklı liglerden oyuncularla bu tarz bir kadroda sorun yaşanmıyor mu ? Yani biz boşuna mı aynı ligden topluyoruz ?

kimya olayı hikaye hocam 67 kimyayla div 1i kazandım hatta oyuna ilk başladığımda bi takım kurdum mükemmel oynuyordu bütün oyunculara pozisyon kartları bastım kimya 100 oldu adamlar taktiğe göre oynamaya başladılar ilerdeki forvetlerim defansın arkasına koşu yapmaz oldular üçüncü lige düşmek üzereydim hepsini satıp kimyası bozuk takım kurdum div 1 de şampiyon oldum

• geldi
  • 
Sayfa: önceki 27172718271927202721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.