Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26302631263226332634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

burayada yazayım arkadaşlar herkes görsün

bu adam dolandırıcıdır ucuz coins yalanıyla milleti dolandırmış az kalsın benide dolandırıyordu

hocam benim tavsiyem geçen seneden yada daha önceki seneden tanımadığın kişilerle bu ticareti yapma, en azından bu tür olayları yaşama ihtimalin azalır çok geçmiş olsun ucuz kurtarmışsın aman dikkat diim

• quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Olay ne ben anlamadım.

bu şerefsiz öğlen 600k 200tl diye yazmıştı coins konuda bende hesap no aldım pm den ad soyad telefon falan para yatıracaktım önce bi arayım dedim başkası çıktı neyse bi atm gittim bu bana isminin ibrahim dağlıgil olduğunu söylemişti ama verdiği hesap no da isim Emre Er olarak çıkıyordu bende bunu görünce yatırmadım sonrasında coins konusunda dolandırıcı olduğunu söylediler Allahtan yatırmamışım parayı direkten döndük vallahi.birde yüzsüz herif bu mesajı yollamış bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevinckan_216 -- 7 Ekim 2012; 1:54:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

Orijinalden alıntı: darkberko

ve serverlar gene çöktü wep app girilmiyor

yarın 6 ya kadar bakım varmış diyorlar.
    arttırmalara bassaydınız keşke 4-1-2-1-2 di maria vardı 15 basmıştım bende kaldı galiba bide fabregas bastım 38 e 4-3-3
    sürüsüne neymar vardı ama 100den 110 dan basılacak

nerede diyolar?Gerçekse yatayım ben. adamları satışa cıkarmak için beklemeyeyim

• ut de yeniyim daha doğrusu fifa da ilk başlar da sinirden çıldırıyodum 3 4 yiyodum ama şu an alıştım.Bi oyun beni ancak bu kadar bağımlı yapar verdiğim paranın hepsi helal hoş olsun vallahi fifa muhteşemmiş bu kadar sene resmen rezillik çekmişiz pes de :D Bu arada taktiğim 4-2-2-2 oyuncu tavsiyeleriniz ve ut ile ilgili bir tavsiyeniz olurmu bu çömez arkadaşınıza :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Olay ne ben anlamadım.

bu şerefsiz öğlen 600k 200tl diye yazmıştı coins konuda bende hesap no aldım pm den ad soyad telefon falan para yatıracaktım önce bi arayım dedim başkası çıktı neyse bi atm gittim bu bana isminin ibrahim dağlıgil olduğunu söylemişti ama verdiği hesap no da isim Emre Er olarak çıkıyordu bende bunu görünce yatırmadım sonrasında coins konusunda dolandırıcı olduğunu söylediler Allahtan yatırmamışım parayı direkten döndük vallahi.birde yüzsüz herif bu mesajı yollamış bana

Anlaşılan yine gelmiş jose_mourinho. Aynen dolandırıcıdır o, forumda aratırsanız hakkında dolandırıcılıktan 2-3 konu açıldığını görürsünüz.

Zaten bana birini hatırlatıyor diyordum tam tahmin ettiğim gibi çıktı.

• 6 ya kadar bakım olayı nerde deniyor beklemeyelim boşuna ?

- geçmiş olsun beyler her platformda var bu tipler
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

quote:

quote:

arttırmalara bassaydınız keşke 4-1-2-1-2 di maria vardı 15 basmıştım bende kaldı galiba bide fabregas bastım 38 e 4-3-3

nerede diyolar?Gerçekse yatayım ben. adamları satışa cıkarmak için beklemeyeyim

Yanlız benim bildiğime göre zamanlarıda donduruyor ea. En azından gecen sene onceden haber verdikleri bakımlar için öyleydi.

• quote:

quote:

Yarin 6'ya kadar degil, UK saati ile 12 am, yani su siralar duzelmesi lazim.. (Twitter' larinda oyle yaziyor)

• quote:

burayada yazayım arkadaşlar herkes görsün

bu adam dolandırıcıdır ucuz coins yalanıyla milleti dolandırmış az kalsın benide dolandırıyordu

Hakkaten şerefsize bak ya yuh artık yani. Ama bazı insanlar arkalarından küfür yedikçe mutlu oluyorlar bunların yüzüne tükürmeye değmez.

• Bu nedir arkadaş aldığımızdan beri aynı durum
  • En iyisi uyumak yarın ola hayrola hadi iyi geceler
  • Selamun aleyküm arkadaşlar Fifa 13 ile birlikte aranıza dönmüş bulunmaktayım =) Turnuvaları şimdiden sabırsızlık ile bekliyorum. Oyun bizim saatimiz ile yarın 14.00 gibi açılacak sanırım tweette öyle diyorlar =) Son olarakta Fifa 12den çok daha berbat bir oynanabilirlikle karşımıza çıkmış fifa 13 malesef başlamadan bırakanlar var forumlarda =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutcanto

En iyisi uyumak yarın ola hayrola hadi iyi geceler

Ben ne hayaller kurdum bugün sabaha kadar oynarım diye adamlar bütün hafta sonumu yediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingAragorn__

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: kmlyurdabak

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onea54

quote:

TR store'dan fifa points alımları açıldımı beyler ??

Bir kaç saat önce denedim olmadı ama sorun sanırım psn de çünkü oyunu aldığım kredi kartından şimdi cüzdana para aktaramıyorum

Ben dün para aktardım onda sorun olmadı fakat fifa points alımı açık sandım bi girdim hata verdim şuan kullanılabilir değil sonra deneyin diye.Açılmasını bekliyorum fifa pointin yoksa boşuna wallet'a 100 Lira para aktarmış olacam :/

Kusura bakmada söylemeden artık tutamıycam kendimi senin takımı görmekten ve görgüsüzlüğünden bıktım arkadaşım çok itici geliyosun bana izninle seni engelliyorum

İtici geldiysem engellersin olur biter anlatıp büyütmek gereksiz..Söylemedende yaparsın istediğini..

Ben söylüyormuyum mesela şu bana itici geliyor COİNS SATARAK ÜNİ BİTİRENLER itici geliyor diyip engelliyorum diyormuyum ..Demiyorum engelliyorum görmemezlikten geliyorum..sende öyle yap forumda herkez birbirine itici gelebilir anlatıp bana itici geliyorsun düzelt diyecek halin yok görmemezlikten gelirsin okadar

Ayrıca yımah nickli arkadaşın bir sözünü hatırlatayım.. "Zenginin parası züğürdün çenesini yorar boşverin konuşmayın"

aha bu o

• quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: kmlyurdabak

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onea54

quote:

TR store'dan fifa points alımları açıldımı beyler ??

Bir kaç saat önce denedim olmadı ama sorun sanırım psn de çünkü oyunu aldığım kredi kartından şimdi cüzdana para aktaramıyorum

Ben dün para aktardım onda sorun olmadı fakat fifa points alımı açık sandım bi girdim hata verdim şuan kullanılabilir değil sonra deneyin diye.Açılmasını bekliyorum fifa pointin yoksa boşuna wallet'a 100 Lira para aktarmış olacam :/

Kusura bakmada söylemeden artık tutamıycam kendimi senin takımı görmekten ve görgüsüzlüğünden bıktım arkadaşım çok itici geliyosun bana izninle seni engelliyorum

İtici geldiysem engellersin olur biter anlatıp büyütmek gereksiz..Söylemedende yaparsın istediğini..

Ben söylüyormuyum mesela şu bana itici geliyor COİNS SATARAK ÜNİ BİTİRENLER itici geliyor diyip engelliyorum diyormuyum ..Demiyorum engelliyorum görmemezlikten geliyorum..sende öyle yap forumda herkez birbirine itici gelebilir anlatıp bana itici geliyorsun düzelt diyecek halin yok görmemezlikten gelirsin okadar

Ayrıca yımah nickli arkadaşın bir sözünü hatırlatayım.. "Zenginin parası züğürdün çenesini yorar boşverin konuşmayın"

aha bu o

Ben maldan anlarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfinfh

ut de yeniyim daha doğrusu fifa da ilk başlar da sinirden çıldırıyodum 3 4 yiyodum ama şu an alıştım.Bi oyun beni ancak bu kadar bağımlı yapar verdiğim paranın hepsi helal hoş olsun vallahi fifa muhteşemmiş bu kadar sene resmen rezillik çekmişiz pes de :D Bu arada taktiğim 4-2-2-2 oyuncu tavsiyeleriniz ve ut ile ilgili bir tavsiyeniz olurmu bu çömez arkadaşınıza :)

Dostum birde sen fifa 12 oynayacaktın çok daha iyi bence 13ten =) www.ultimatedb.nl bu siteyi kullanabilirsin futbolcu bakmak , kadro oluşturmak vs için.

• quote:

Orijinalden alıntı: chocolatesuslu

Selamun aleyküm arkadaşlar Fifa 13 ile birlikte aranıza dönmüş bulunmaktayım =) Turnuvaları şimdiden sabırsızlık ile bekliyorum. Oyun bizim saatimiz ile yarın 14.00 gibi açılacak sanırım tweette öyle diyorlar =) Son olarakta Fifa 12den çok daha berbat bir oynanabilirlikle karşımıza çıkmış fifa 13 malesef başlamadan bırakanlar var forumlarda =)

Ney kaç ? bu nedir ya arkadaşlar oyunu yeniden mi tasarlıyolar
  • Tweetter'da yazan yazı bu şekilde #FUT13, Web App, and #EASFC are currently down for maintenance until 4pm PT/12am UK to optimize server connectivity. Other modes unaffected.
  • Teşekkür ederim geçen sene millet o kadar söyledi ama ben düz adam mantığıyla davrandığım için almamıştım kısmet bu seneyemiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfinfh

Teşekkür ederim geçen sene millet o kadar söyledi ama ben düz adam mantığıyla davrandığım için almamıştım kısmet bu seneyemiş :)

Bütün pes oynayanlar senden ibret almalı.
  • 
Sayfa: önceki 26302631263226332634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.