Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25562557255825592560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kucuker34

Sevgili kadim dostlarım dün gece fifa points Çılgınlığı yaşamış bulunmaktayım... Yaklaşık olarak 2250 fifa points aldım ve hepsini teker teker açtım... İçlerinden en değerlisi aklımda kalan cambiasso, kaleci adler, gourcuff, alex defans gibi vs. 70 küsür gold oyuncum oldu. Ve birsürüde kontrat kartları, fitness kartları, ne ararsan full time var. Şimdi asıl burada teknik destege ihtiyacım var yaklasık 50 60 tane gold oyuncum oldu, şimdi ben bunları nasıl degerlendirecegim, ne yapmam gerekiyor list iteme koyup satısamı koyacagım mantıklı olanı bumu. Birde ben messi piqe puyol gibi oyuncular satın almak istiyorum nereden alacagım, arıyorum ama bulamıyorum nerdeler messi v.s gibi bu tarz oyuncular bana yardımcı olurmusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARELİMOOO -- 3 Ekim 2012; 13:16:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

quote:

Sevgili kadim dostlarım dün gece fifa points Çılgınlığı yaşamış bulunmaktayım... Yaklaşık olarak 2250 fifa points aldım ve hepsini teker teker açtım... İçlerinden en değerlisi aklımda kalan cambiasso, kaleci adler, gourcuff, alex defans gibi vs. 70 küsür gold oyuncum oldu. Ve birsürüde kontrat kartları, fitness kartları, ne ararsan full time var. Şimdi asıl burada teknik destege ihtiyacım var yaklasık 50 60 tane gold oyuncum oldu, şimdi ben bunları nasıl degerlendirecegim, ne yapmam gerekiyor list iteme koyup satısamı koyacagım mantıklı olanı bumu. Birde ben messi piqe puyol gibi oyuncular satın almak istiyorum nereden alacagım, arıyorum ama bulamıyorum nerdeler messi v.s gibi bu tarz oyuncular bana yardımcı olurmusunuz

Fifa points çılgınlığına bak

Dostum ben 40 bin fifa points açtım ama bi çılgınlık yaşamadım

Bu arada sen bana ronaldı çıktı diyen değilmiydin? ss atmadın hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingAragorn__ -- 3 Ekim 2012; 13:18:45 >

• Ve işte kadro tamamlandı. Artık Ronaldo ve Dani Alves eksik takımda

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#jhZ2oMDcnHygS:ps3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taşkın Mahmut -- 3 Ekim 2012; 13:22:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

Ve işte kadro tamamlandı. Artık Ronaldo ve Dani Alves eksik takımda

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#fFA07qN9nHxZE:ps3

Hocam defansta ramos ile pepe yi oynatabiliyorsan iyi olur hem yorumlarını alırım eğer sağlam defanssa kurmayı düşünüyorum..

MARCELO - RAMOS - PEPE - DANİ ALVES

Sırf bu defans hattı için la liga kurmayı düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: KingAragorn__

quote:

Hocam defansta ramos ile pepe yi oynatabiliyorsan iyi olur hem yorumlarını alırım eğer sağlam defanssa kurmayı düşünüyorum..

Keşke alabilsem ama 180,000 den aşağıya Ramos satan yok. Puyol ise tam bir vaka çıktı! Bu kadar gerçekle alakasız bir oyuncu görmedim ben. Aşırı yavaş top kesme özelliği sadece benzemiş başka hiç birşey yok.

Bu arada eski kadromun görüntüsünü atmışım. Yeni kadrom bu

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#jhZ2oMDcnHygS:ps3

• beyler 4-1-2-1-2 serie a kadrom var fakat 3-4-2-1 taktiğini de denemek istiyorum.görüşleriniz nelerdir bu taktik hakkında? ancak şöyle bir sorunum var stoperde gamberini,silvestre falan kullanacağım ancak 4-1-2-1-2 kadromda bu oyuncular bulunduğu için sorun oluyor.bunun bir çözümü var mı?
  • Beyler yeni bir FUT takımı kurucam yeni bir account açıp PSN'den.

Şu an ki mevcut kadromu yeni takımıma aktarıcam. Belki ilk Gold Pack parayla satın aldığımızda verilen takımdan iyi oyuncular çıkar diye böyle birşey yapmak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

quote:

4+4+1+1 taktiğinde mucizeler yaratıcak bi forvet önerin bana

up

adebayor.yıka yıka git.

Evet olabilir aslında.Akşam bi bakayım minik deve

• quote:

Orijinalden alıntı: altugfb

beyler 4-1-2-1-2 serie a kadrom var fakat 3-4-2-1 taktiğini de denemek istiyorum.görüşleriniz nelerdir bu taktik hakkında? ancak şöyle bir sorunum var stoperde gamberini,silvestre falan kullanacağım ancak 4-1-2-1-2 kadromda bu oyuncular bulunduğu için sorun oluyor.bunun bir çözümü var mı?

4-2-3-1 denemeni tavsiye ederimm :) boğucu hücum yapıyorsun, çok sayıda pozisyona giriyorsun, rakip sürekli sıkıntılı oynuyor :D

buda takımımm;

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#j4ptuLdbnHydt:ps3

• quote:

quote:

kardeşim inan la ligayı kurduğun gibi bozacaksın evet fotoğrafı çok iyi çok güzel ama malesef ki bu monetum denen illet seni oynatmayacak,3 kuruşluk takımlara rezil olacaksın ve hemen satacaksın,ben öle yaptım..10-15 maç dayanabildim sadece ,bu defans kağıt üzerinde süper ama inan oyunda hiç de öle değil,sakın la liga kurma kurarsan da ronoldo ve messi alma momentumun alasını yiyorsun,sanki takımın tamamı istisnasız her maç grup seksten çıkmış gibi bitik halde

• Gs kadrosu ile division 1 deyim. Fanitiklik yüzünden kadro kurmuyorum. Sıkılmadım da gs takımını baya iyi yapmışlar. Riera ve amrabat 4 yıldızlılar, selçuğun şutlar müthiş, burak güçlü, elmander şutlar öldürücü, melo müthiş defans, semih hızlı, dany hızlı, eboue rb de çok iyi, bi sabri lazım sola koymalık 90 pace li piyasada çıkmadı onu bekliyoruz. :D Nacizane gs kadromhttp://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#jAZ2pg6gnHwK1:pc

Bu arada 2 tane iniesta aldım biri 100 biri 80. Ben aldıktan sonra ortalığı iniesta bastı. Geçen sene az çıkıyodu bu sene ortalık iniesta kaynar oldu.

• quote:

quote:

quote:

kardeşim inan la ligayı kurduğun gibi bozacaksın evet fotoğrafı çok iyi çok güzel ama malesef ki bu monetum denen illet seni oynatmayacak,3 kuruşluk takımlara rezil olacaksın ve hemen satacaksın,ben öle yaptım..10-15 maç dayanabildim sadece ,bu defans kağıt üzerinde süper ama inan oyunda hiç de öle değil,sakın la liga kurma kurarsan da ronoldo ve messi alma momentumun alasını yiyorsun,sanki takımın tamamı istisnasız her maç grup seksten çıkmış gibi bitik halde

hocam yedeklere bronze oyuncu koyuyordum ben takım overall ı düşsün diye. Geçen sene işe yarıyordu. Bir faydası olmuyor mu bu yıl?

• quote:

quote:

up

Seydou Doumbia

Şut vuruyor, koşuyor bitiricilik çok iyi. Bide üstüne kafa da vuruyor. Favori forvetim aynı taktikte oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

beyler 4-1-2-1-2 serie a kadrom var fakat 3-4-2-1 taktiğini de denemek istiyorum.görüşleriniz nelerdir bu taktik hakkında? ancak şöyle bir sorunum var stoperde gamberini,silvestre falan kullanacağım ancak 4-1-2-1-2 kadromda bu oyuncular bulunduğu için sorun oluyor.bunun bir çözümü var mı?

4-2-3-1 denemeni tavsiye ederimm :) boğucu hücum yapıyorsun, çok sayıda pozisyona giriyorsun, rakip sürekli sıkıntılı oynuyor :D

buda takımımm;

cevap için sağol hocam fakat oyunumda bir sıkıntı yok aslında,12'de de 4-1-2-1-2 ile oynuyordum ancak bu kadar pozisyona girmiyordum,oyun hızlandığından mıdır nedir daha iyi oynuyorum çok az yeniliyorum yenilsem bile üstün oynuyorum.sadece meraktan 3-4-1-2'yi denemek istedim,buradaki arkadaşlar defansı becerebilen insanların denemesi gereken bir taktik olduğunu yazmıştı,ben de az çok defansı becerebildiğim ve seria'daki bekleri sevmediğim (ve pahalı oldukları için),defans hattını ucuza kapatıp ileriye iyi adamlar alırım diye düşündüm. .yeni kadro kurdum hemen 350ye gamberini aldım ancak kulup kadrosunda bulunduğu için bu yeni kadroma adapte edemedim.bunun çözümüne de yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: :Legendary:

quote:

quote:

up

Seydou Doumbia

Şut vuruyor, koşuyor bitiricilik çok iyi. Bide üstüne kafa da vuruyor. Favori forvetim aynı taktikte oynuyorum.

Bilirim çok gol yedim kendisinden
    Değeri nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: semih118

Acilll!!! Arkadaslar dun aksam bi oyuncu almistim acik arttirmadan. Daha sonra ben kazandim, news feedde de boyle yaziyor,coinsleri de cekti. Ama hala oyuncu yok piyasa da. Basina boyle bir sey gelen oldu mu? Yalan olmasin coinsler

Trade kısmına gir. Orada Winning kısmında gözükür oyuncu. Sonrasında Kadroya almalısın.
  • quote:

quote:

quote:

Fifa points çılgınlığına bak

Dostum ben 40 bin fifa points açtım ama bi çılgınlık yaşamadım

Bu arada sen bana ronaldı çıktı diyen değilmiydin? ss atmadın hala

ya onu kardeşim yazmıs velet ne ronaldosu oda oynuyor ara sıra sallamış :D Benim derdim o değilde messi ronaldo tarzı oyuncuları nereden satın alabiliyoruz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

buda takımımm;

cevap için sağol hocam fakat oyunumda bir sıkıntı yok aslında,12'de de 4-1-2-1-2 ile oynuyordum ancak bu kadar pozisyona girmiyordum,oyun hızlandığından mıdır nedir daha iyi oynuyorum çok az yeniliyorum yenilsem bile üstün oynuyorum.sadece meraktan 3-4-1-2'yi denemek istedim,buradaki arkadaşlar defansı becerebilen insanların denemesi gereken bir taktik olduğunu yazmıştı,ben de az çok defansı becerebildiğim ve seria'daki bekleri sevmediğim (ve pahalı oldukları için),defans hattını ucuza kapatıp ileriye iyi adamlar alırım diye düşündüm. .yeni kadro kurdum hemen 350ye gamberini aldım ancak kulup kadrosunda bulunduğu için bu yeni kadroma adapte edemedim.bunun çözümüne de yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

duplicate diyeceği için sanırım bir oyuncudan sadece bir tane olabilir hocam.. o yüzden iki değişik formasyonlu aynı adamı oynatamazsın.. hatta bir oyuncunun NIF ve IFi varsa bunlar klüpte olabilir ama ayno kadroda olmaz..

• quote:

quote:

quote:

Ozaman senin taktik ile devam edeyim..

Kadromun son hali
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

• quote:

Orijinalden alıntı: redbloodedman

Gs kadrosu ile division 1 deyim. Fanitiklik yüzünden kadro kurmuyorum. Sıkılmadım da gs takımını baya iyi yapmışlar. Riera ve amrabat 4 yıldızlılar, selçuğun şutlar müthiş, burak güçlü, elmander şutlar öldürücü, melo müthiş defans, semih hızlı, dany hızlı, eboue rb de çok iyi, bi sabri lazım sola koymalık 90 pace li piyasada çıkmadı onu bekliyoruz. :D Nacizane gs kadromhttp://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#jAZ2pg6gnHwK1:pc

Bu arada 2 tane iniesta aldım biri 100 biri 80. Ben aldıktan sonra ortalığı iniesta bastı. Geçen sene az çıkıyodu bu sene ortalık iniesta kaynar oldu.

Hocam sercan yıldırımını ST'ye koy ez geç

• 
Sayfa: önceki 25562557255825592560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.