Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25462547254825492550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Valaare

turnuvalarda overi 75 takim kurarsam rakip ona goremi gelicek yoksa 80-85 civari gelme olasiligi varmi varsa cok sacma esit sartlar olmaz.

bronz turnuva

silver turnuva

gold turnuva

hepsinde sınırlamalar oyuncu ve takım rating lerine göredir dostum,

bronz takımla silver turnuvaya, silver takımla bornz turnuvaya giremiyorsun, izin vermiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

Orijinalden alıntı: frhtoztrk

Beyler special ile premıum gold pack arasında ki fark nedir?

special pack: içinden 11 oyuncu ve 1 menajer çıkar,

premium gold pack: içinden çıkan 12 adet kart, oyuncuların yanı sıra kulübün için gerekli malzemeleride bulundurur.

aradaki fark, special sırf oyuncu verir, p.gold pack'ten 3'te biri kadar oyuncu çıkar

Hocam special pack kaçtane açtım hep 60 ortalama ov adamlar çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

quote:

bana yaya toure tarzı yere sağlam basan zenci bi orta söyleyecek var mı. zenci olması önemli, nedense onlara karşı ayrı bi sempatim var

ingiltere ligi olacak takıntın yoksa essien i alabilirsin kapı gibi adam.5k ya almıştım ben. begenmezsen satarsın yine

hiç bi takıntım yok fakat essien biraz kalıpsız gibi duruyo ya tipe bakınca. ne biliyim mesela yaya toureye bakınca o dediğin tabir tam uyuyo. "kapı gibi" ama o da çok pahalı. essien biraz daha kısa ve zayıf kalıyo onun yanında.
    başka alternatif yok mu ki, belki de ben küçümsüyorumdur essieni hiç oynamadım onunla henüz

şahsen geçen yıl ingiltere kadromda yaya toure essien'in yedeğiydi hocam... hem defans yapıyordu hem de ileriye etkili çıkabiliyordu.. tam benlik orta saha

• maç başlayınca fifa 13 çalışmayı durdurdu diyerek oyundan atıyor . çözümü bilen var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

quote:

bana yaya toure tarzı yere sağlam basan zenci bi orta söyleyecek var mı. zenci olması önemli, nedense onlara karşı ayrı bi sempatim var

ingiltere ligi olacak takıntın yoksa essien i alabilirsin kapı gibi adam.5k ya almıştım ben. begenmezsen satarsın yine

hiç bi takıntım yok fakat essien biraz kalıpsız gibi duruyo ya tipe bakınca. ne biliyim mesela yaya toureye bakınca o dediğin tabir tam uyuyo. "kapı gibi" ama o da çok pahalı. essien biraz daha kısa ve zayıf kalıyo onun yanında.
    başka alternatif yok mu ki, belki de ben küçümsüyorumdur essieni hiç oynamadım onunla henüz

bence denemende fayda var.Cok iyi top çalıyo.uzaktan iyi şut ta atıyo.Boyu kısa toure ye göre ama essien iyi zıplıyor baya.Defansa koydum bi kere nerdeyse her hava topunu aldı.

• quote:

quote:

quote:

Beyler special ile premıum gold pack arasında ki fark nedir?

special pack: içinden 11 oyuncu ve 1 menajer çıkar,

premium gold pack: içinden çıkan 12 adet kart, oyuncuların yanı sıra kulübün için gerekli malzemeleride bulundurur.

aradaki fark, special sırf oyuncu verir, p.gold pack'ten 3'te biri kadar oyuncu çıkar

Hocam special pack kaçtane açtım hep 60 ortalama ov adamlar çıktı

o zaten silver upgrade pack hocam.. ondan çıkan bütün adamlar silver olur..

• Beyler bu Fifa 13 Ultimate Edition ı almanın getirisi ne. Her hafta bir bedava 7,5k lık pack mı acıyoruz?
  • quote:

oyunla ilgili olumlu olumsuz yorumlara faydası olur mu bilemem ama :)

dün gece yaşadığım olayı anlatayımm :D dün gece UT'ye girmiyordu, bende normal season yapayım dedim girdim, 12'deki gibi yine UT'den farklı, top hakimiyeti dedikleri olay burada daha zor. çünkü tam canlı kanlı gibi oynanıyor gerçekten. estetik dorukta yani, yalnız yazılanlar arasında tenis maçı gibi bir oraya bir buraya gidiyor top deniyor, bunun aynısını yaşadım akşam, la biri topu durdursun artık kendi kendime :))

ama şu var :)) bir rakip çıktı karşıma :) adam sakin, gerçek futbol maçı sandım bir an yemin ederim :) sıkıştığında geri dönüyor, ama öyle geriye dönüp top çevirme değil bu geri dönüş, diğer kanattan uğraşıyor, ve pata küte hiç top alış verişi olmadı, çünkü top hep ondaydı :D ciddiyim ilk kez yenildiğim bir maçta böylesine keyif aldım :D

şimdi maçtan sonra bir başkasıyla oynadım ama, yine aynı şey oldu, top bi onda bi bende, o kütük ben kütük, öyle kör döğüşü yaptık maçı 0-0 bitti :D

nereye geliyorum, oyun muhteşem abi, zaman vermiyorsunuz, çok hevestenmidir, sabırsızlıktanmıdır nedir, hemmen çözmek istiyoruz :)) şöyle hayal ettim, bende dün akşam ki kadar hakim oynasam, ve tekrar onla maç yapsak, o maç yemin ederim seyircisiz izlenmez yani :D

Yurekten katiliyorum da biz kutukmuyuz demesin kimse lincten korkuyorum

Hepimiz bir kutuk degil miyiz falan artik nasil yirtarsak

• anaaa vallahi öyle anlaşılıyor okuyunca abi ya :D

yok ya kalbimde kötülük yok ama harbiden kütüğüz abi dermişim

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Beyler bu Fifa 13 Ultimate Edition ı almanın getirisi ne. Her hafta bir bedava 7,5k lık pack mı acıyoruz?

5klık pack açıyoruz hocam.
  • Bahtiyarımda belirtmiş bende yazayım dedim
    Arkadaşlar şu an aldıkları yenilgiler ve fifa 12 ile kıyasladıkları için böyle düşünüyorlar gibime geliyor.bana göre;
    1- oyun gerçekten hızlı biraz düşürülmeli hız herkes bunda hem fikir
    2- first touch denilen sistem daha yapım aşamasında seneye mutlaka geliştirilecektir ama bu sene bununla idare edeceğiz mecburen. first touch dan dolayı ayağından top açan arkadaşlara bir tavsiyem tuş kombinasyon ayarınızı değiştirip ball control u L2 den L1 e alın ve pas atarken bu tuşada basılı tutun görünkü açmayacak ayağında
    3- mutlaka attack yada defans yapın mesai bitti ewde dewam edeceğim

• Bu arada bu sene Happy Hour olayi daha gelmedi degil mi? Takip eden var mi?
  • arkadaşlar dün oyuna girebiliyordum ve maç yapabiliyordum bugün origini açtım fifa 13ü download etmemi söyledi download dedim 92den başladı pack falan geldi sanırım. Sonra oyuna girdim maç başlayınca oyundan atıyor . Ne yapabilirim yardımcı olun lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

quote:

Orijinalden alıntı: KingAragorn__

quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

quote:

Orijinalden alıntı: KingAragorn__

Sinirlendim bütün takımı satışa çıkardım.. HART - EVRA - İF KOSCİELNY - KOMPANY - MAİCON - YAYA TOURE - RAMİRES - NANİ - DAVİD SİLVA - NASRİ - TEVEZ - AGUERO -BALOTELLİ -VERMALEEN

Bunları denedim çeşitli formasyonlarda fakat hiç verim alamadım her maç 5-6 gol yiyorum o yüzden satmaya karar verdim başka lig karması kurucam tavsiyeniz nelerdir lütfen birisi akıl fikir versin artık ne yapsam div 9 u dahi aşamadım season da

kardeşim sinirlenecek birşey yok inan bende akşam gördüğün kadro ile (ispanya) ne yenilgiler aldım oyunu ben oynadım rakip geldi gol attı inanılmaz ama chemi olmayan adam ilk 11 dakikada 3-0 yaptı takım gitmiyor,ileri giden geri gelmiyor,defans ileri gidiyor her poziyon 3-1 kalıyor rakip falan derken...anladımki 4321 oyuncuların özelikkleri benim oyun özelliğime uymuyor,hayatta 5 li defans oynamam derdim,oynayanlara da garip bakardım,5212ye geçtim 2 maç yaptım hemen hemen aynı kalite ve takımdaki adamları duman ettim,rakip top görmedi,kaldıki formasyon yüklemeden 80 kimya ile böyle oynadı takım,
    5212 de kanatlar zaten rm lm gibi ileri geri çıkıyor ve 3 defans ortada sürekli kalıyor,cmler hem ofans hemde defans görevi yapıyor sevdim bu taktiği bi dene istersen...

Hocam ozman zahmet olmaz ise Bana 5-2-1-2 ile oynayacağım takımı yazabilirmisin 700k ya kurulabilecek?

HANGİ LİG BPL DÜŞÜNÜYORSAN ŞÖYLE OLABİLİR
    HART

WALKER COMPANY RİCHARDS KOSCİEL NY (KABOUL) CLİCHY

TOURE GERARD (RAMİRES)

ROONEY(DAVİD SİLVA/NASRİ)

TEVEZ(BALOTELLİ) AGUERO

Bu formasyon ilede turnuva kazanamazsam sorun bende demektir!

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

• Cf de Rooney dene derim St ye oranla çok daha iyi oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demo açılıyor normal oyun açılmıyor yav böyle işe ben
  • Arkadaşlar şuan BPL kadrosu kuruyorum fakat 4-3-1-2 mi 5-2-1-2 mi kuracağıma karar veremedim.İki formasyonda da kullanacağım oyuncular aynı.Sağlam defans istediğim için 5 li kurmayı düşündüm ama takım ileriye çıkıp gol bulmakta sıkıntı çeker mi bilemiyorum.Taktiği kullananlar söylerse iyi olur.
  • fifa 2 ultimate çıktı sanrım.
  • Totw bu gece mi geliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Bu arada bu sene Happy Hour olayi daha gelmedi degil mi? Takip eden var mi?

Alptug abi bana 80-90 k lik bi bpl yazar misin 4-4-2 yada 4-3-1-2:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 25462547254825492550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.