Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24402441244224432444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jacaleren1

arkadaşlar sormuştum cevap alamadım bi daha yöneltim webden ut de nasıl arkdaş olunuyor ? ps3 den arkadaşlar zaten ..
    Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 27 Eylül 2012; 15:44:52 >
  • quote:

arkadaşlar sormuştum cevap alamadım bi daha yöneltim webden ut de nasıl arkdaş olunuyor ? ps3 den arkadaşlar zaten ..

web ut üzerinden arkadaş ekleyemezsiniz.
    bu konudaki insanlar pek yardım sever değillerdir. ben cevap vereyim size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

quote:

Google'a

Fifa Ultimate Team Sign in

yazarsan direk linki cıkıyor..Suan link atamıyorum, işten girilmiyor onun için...

teşekkürler cevap için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

oyundan arkadaşlar ama oda gözükmüyor. ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: no8name

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

ulan yeter ne bu Multiplier anasını satayım deliricem vallahi deliricem. daha demin 11 gol atarak kazandıgım offline maçta, 1000e yakın coins alacağıma, 0.24 ile çarptı 400 coins geldi yine. ne lan bu Multiplier nee? niye çarpıyor 0.00000230o48723849 ile? ne anasını satayım hayret bişey ya

Arkadaşım,

DNF (Yani senin multiplayer olarak tanımladığın olay), maçın sonuna kadar kalmanla yükseliyor....Geçen sene en yüksek sanırım 1,5 'ydi.. 0,24 oldukca dusuk..DNF maçlardan kaçanları caydırmak amacıyla çıktı ama bağlantı problemlerı nedenıyle koptugunda da maalesef aynı kefeye sokuyor EA...

DNF'nin yükselmesi için maçı mutlaka bitirmelisin

yener abi geçen sene dnf en yüksek 1.25 ti. multiplayer ile tanımlamıyo multiplier yani çarpan demek. ama geçen sene sadece birtek çarpan wardı o da dnf(did not finish) ama arkadaş bu sene hem dnf hem de multiplier war diyo. ben çözemedim.

Ya ingilizcem var sağlam, burada azmı evirdik çevirdik fifayla ilgili şeyler...Ama multiplier anlayıp multiplayer yazmışm:) her neyse, bana yardımcı olmak için acıklama yaptıgın ıcın kardeşim, teşekkürler..

Açıkçası suana kadar 80 maç yaptım..ama dikkat etmedim hiç çünkü kazanılan coinler hep geçen seneyle paraleldi..Akşam bir kontrol edeyim..Belki dediğin gibi dnf harici bir çarpan eklenmiş olabilir..Bakayım burdan yazarım...

ya bırak abi herşeyi google translate yapıyosun şaka bi yana biliyosun şırnaktayım ya yazma bana böle şeyler 80 maç filan ayıp oluyo

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

oyundan arkadaşlar ama oda gözükmüyor. ?

tahminime göre zaman içinde düzelir.
  • quote:

quote:

quote:

Google'a

yazarsan direk linki cıkıyor..Suan link atamıyorum, işten girilmiyor onun için...

Ben bugün yoğunluktan herşeyi yanlış okuyor yanlış yazıyorum..Bugün kargaşayı önlemek için son cevabım

Ben futweb'a nasıl giriş yapılır diye sordun sandım:D

Cevap yanlış...

Dogru cevap..Arkadaşların söylediği gibi futweb'den olmuyor..Ama ps3'ten fifa 13'ün tam sürümüne girdiğin vakit, fut webden trade offer gonderebıleceksın....Ama önce oyunun cıkması ve oyuna ps3'ten girmen gerekiyor...Şuan için fifa 13'te sadece oynayan kişiler birbirini ekleyebiliyor...

Şuan season ticket sahibi diğer bir arkadaşımla, futweb'de gözüküyor.Trade offer yapabılıyoruz...Yani sorun yok..Sadece sanırım multi hesapların önüne geçmek için, oyun cıkmadan ark.eklemeyı pasif hale getirdiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 27 Eylül 2012; 15:57:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: trotsky

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

24.800 coins(Ps3'de) suyunu çıkartarak oynanabilir seviyede bir takım yapmak istiyorum.

Her türlü öneriye açığım nasıl bir kadro öneriyorsunuz.Aklımda Serie A yada Rusya ligi var ama para yeter mi bilemiyorum.

Hocam benim de benzer bir bütçem vardı. Şu an ki fiyatlarla 20-25 k civarı ila kurulabilecek en iyi lig rusya bence. Fikir oluşturması için kadroma bakabilirsiniz;

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#gY7SnKNTnHskK:ps3

------

Bu arada pc'den ps3'e geçtiğim için pc hesabımda işime yaramayan bir 10k var, isteyene gönderebilirim

edit: MrJaedeN'e gönderdim.

Hocam benim oyun tarzım açıkcası biraz deli gibi saldırmak defans yapmak yerine sürekli iyi ataklar yaparım 3 yerim 4 atarım mesela öyle oynuyorum ben yıllardır.

Bu 3-5-2 li Rusya sence oyun karakteri açısından nasıl geri üçlü çok fazla üzermi beni?

Hocam önliberoları verimli kullanırsanız defansta sıkıntı yaşamazsınız.Kanatlar sürekli yardıma geliyor zaten . Atak kısmında ise çok hızla hücuma çıkıp-ki oyuncular da bunun için uygun zaten- hücumda çok çabuk çoğalabiliyorsunuz.Eğer sürekli pas yapıp topu ayağınızda tutup set şeklinde hücum ediyorsanız sıkıntı yaratır sadece.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Google'a

Ben bugün yoğunluktan herşeyi yanlış okuyor yanlış yazıyorum..Bugün kargaşayı önlemek için son cevabım

Ben futweb'a nasıl giriş yapılır diye sordun sandım:D

Cevap yanlış...

Dogru cevap..Arkadaşların söylediği gibi futweb'den olmuyor..Ama ps3'ten fifa 13'ün tam sürümüne girdiğin vakit, fut webden trade offer gonderebıleceksın....Ama önce oyunun cıkması ve oyuna ps3'ten girmen gerekiyor...Şuan için fifa 13'te sadece oynayan kişiler birbirini ekleyebiliyor...

Ne alaka diyordum bende

• Ben bile dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: no8name
    ya bırak abi herşeyi google translate yapıyosun şaka bi yana biliyosun şırnaktayım ya yazma bana böle şeyler 80 maç filan ayıp oluyo

Biliyorum bilmezmiyim..Buarada az kaldı inşallah yarın başlıyor..Sen açığı kapatırsın[;)

• Tek key ile birden fazla hesap açabilen arkadaşlar nasıl yaptıklarını açılayabilirler mi? 1 den fazla hesap işletilirse daha fazla coins kazanılır diye düşünüyorum.
  • Geceye hazırız , 12k Abate ye verirken hiç acımadım diğerleri normal fiyatlardan aldım , Rw - Rf kartı piyasada çoğalıncada Gomez ' i Chemlicez bakalım

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#gI7BlxPjnHsre:ps3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 27 Eylül 2012; 16:44:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Geceye hazırız , 12k Abate ye verirken hiç acımadım diğerleri normal fiyatlardan aldım , Rw - Rf kartı piyasada çoğalıncada Gomez ' i Chemliyez bakalım

Takımın hayırlı olsun kardeşim. orta 3 lü tanıdık geldi

• web app ye giremiyorum girebilen varmı
  • 150'den bayağı kontrat aldık, Xbox'ta piyasa ne zaman yükselmeye başlar, tahmini olan var mı?
  • beyler ps3 üzerinden paket açılabiliyor ben dün gece açtım denemek isteyen varsa rahatça açabilir, birde multiplier olayı ps3te var ben denk geldim, kupa lig yada offline maçlarda değişiyor buda zorluk seviyesine göre ayarlanmış bence online da bile oranla değişiodu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

web app ye giremiyorum girebilen varmı

girsende iki adam bakınca oppsss dio atıo
  • Bilgisi olan var mı? Dün bakmıştım Jumbo Pack yoktu acaba yine belirlenen günlerde sınırlı bir süre mi çıkacak yoksa oyun çıkınca yerini alacak mı? Eğer belli sürelerde piyasaya sürülürse rare kontratlar tekrardan 1k sınırını aşar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babon

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Geceye hazırız , 12k Abate ye verirken hiç acımadım diğerleri normal fiyatlardan aldım , Rw - Rf kartı piyasada çoğalıncada Gomez ' i Chemliyez bakalım

Takımın hayırlı olsun kardeşim. orta 3 lü tanıdık geldi

Gece oynayabilicegiz mi ortak ne diyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 24402441244224432444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.