Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24032404240524062407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wholet

quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

ya arkadaşlar bişey soracağım ultimate team(ps3) oynayan arkadaşlar online maç yapamıyorsunuz heralde peki offline maç ne alemde yani coins kazanabiliyormusunuz.maç yaptıkça yani trade falan ne durumda oynayanlar açıklasın yahu geçen senede böyle oldu burdakilerin gazına gelip psn aldık gene millet makinasına soktu çi-di yi

Hocam ben offline mac yaparak su an 15k biriktirdim ki bunda 3kya silver kurdum 6-7k takim fitness healing kontrata gitti bakarsan takim kurmayi gectim iste pazar-pazartesi cok oynamadimda aslinda 20k birikti aslinda ama tabi harcamalar filan 15k var simdi elimde

ya arkadaş ne şans böyle olacağını bilseydim pre order yapmazdım ne anladım pre order dan 2 tane kıçı kırık pack verecek onu zaten 3 günde 10 mislini çıkarırsın eşşeolueşşekler ya

• quote:

Orijinalden alıntı: The_OA

EA bu gün kimlere ne hediyeler verdi dökülün bakalım beyler.

Ben 1k aldım bu gün, dün 500coin almıştım yavaş yavaş yükseltiyor EA sağolsun

250 coins
  • quote:

Orijinalden alıntı: babon

yener oyun hakkında yorumlarını okuyamadım belki yazmışsındır ama. bu katalog olayına falan bi değinsen , bir de kimileri pace önemli kimileride önemsiz diyor sence durum nedir? ona göre kadro yapalım

Overall çok ön plana çıkmış...Yani her +1 overall'ını iliklerine kadar hissediyorsun....

Pace herşey...Maalesef dün cavani aldım...ARtık gol atamaz oldum..dusun 2 K 'lık adamla 10 mac 18 gol atmıştım..cavaniyle 5 macta 4 gol attım..Olayı sanırım özetler.. Cok asist yaptım yeri basışı cok guzeldı ama ben cavani ile atmak isterdim...

Pace herşey ama first touch'u zayıfsa oyuncunun bir kıymetı kalmıyor pace'in!

Katalog olayını ınceleyıp aksam detaylı yazarım...Oyun güzel ama uzaktan kim vursa gol oluyor, bu biraz sinir bozucu..Yani LB RB CB ile vuruyorum sanki sneijder şut cekmıs gıbı 90'a gidiyor..Gecen seneki gibi kısır maçlar beklemeyin inanılmaz fazla gol oluyor..

Buarada can sıkıcı haber..Momentum yine var:D dün yedim..Hala parmaklarım sızlıyor, tuşlara bastırmaktan..

• quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

quote:

Orijinalden alıntı: babon

yener oyun hakkında yorumlarını okuyamadım belki yazmışsındır ama. bu katalog olayına falan bi değinsen , bir de kimileri pace önemli kimileride önemsiz diyor sence durum nedir? ona göre kadro yapalım

Overall çok ön plana çıkmış...Yani her +1 overall'ını iliklerine kadar hissediyorsun....

Pace herşey...Maalesef dün cavani aldım...ARtık gol atamaz oldum..dusun 2 K 'lık adamla 10 mac 18 gol atmıştım..cavaniyle 5 macta 4 gol attım..Olayı sanırım özetler.. Cok asist yaptım yeri basışı cok guzeldı ama ben cavani ile atmak isterdim...

Pace herşey ama first touch'u zayıfsa oyuncunun bir kıymetı kalmıyor pace'in!

Katalog olayını ınceleyıp aksam detaylı yazarım...Oyun güzel ama uzaktan kim vursa gol oluyor, bu biraz sinir bozucu..Yani LB RB CB ile vuruyorum sanki sneijder şut cekmıs gıbı 90'a gidiyor..Gecen seneki gibi kısır maçlar beklemeyin inanılmaz fazla gol oluyor..

Buarada can sıkıcı haber..Momentum yine var:D dün yedim..Hala parmaklarım sızlıyor, tuşlara bastırmaktan..

Bende 2013 'de ilk kez momentum yedim diyen kim olacak diye merak içindeydim gerçekten

Ynrylmz kardeşim sen ver o takımı bana bak ben ne momentumlar yapıyorum

Katalog olayıyla ilgili detaylı bilgi bekliyoruz

• bu katalog nedir acaba ? Bence oyunda first touch hersey iyiysi gelisine gol olur kotuyse tac bile olur pace yuksektir kosarken ara pas atarsiniz tutamaz tac olur top kaybi olur defansta hatasi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wep den giremiyorum sorun mu var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Arkadaşlar dün aksam SNEIJDER'in kafadan gıttıgı rakam neydı...Yanı en kotu gıttı fıyat..Takıp edemedım ve SNEIJDER alıcam...

Ah kardeşim , Sneijder ve Vidali sana verecektim biliyorsun ama ne yazıkki takasa EA izin vermiyor oyun çıkana kadar , ben 25 e sattım Sneijder i fiyatlar gitgide artıyor ve ortalama 40k civarı seyredeceğini düşünüyorum bu adamın , overall değer kazanmışsa doğru orantılı olarakta yüksek overalli adamlarda pahalı olacaktır zaten , neyse pm ler düzeldi , ordan konuşuruz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

wep den giremiyorum sorun mu var ?

Hakan bende problem yok 1 hesap İE diğer hesapta Chrome ile çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_OA

EA bu gün kimlere ne hediyeler verdi dökülün bakalım beyler.

Ben 1k aldım bu gün, dün 500coin almıştım yavaş yavaş yükseltiyor EA sağolsun

Dün açmamıştım tr hesabımı, kullanmıyorum dıye gece 12'de aklıma geldı actım..2500 verdi

Saat 3'ü bekleyıp acınca hep 250 coın vermıstı..Artık hemen acmayacagım, Totemler şimdiden başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

wep den giremiyorum sorun mu var ?

Hakan bende problem yok 1 hesap İE diğer hesapta Chrome ile çalışıyor

anlamıyorum ya ben niye giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wholet

bu katalog nedir acaba ? Bence oyunda first touch hersey iyiysi gelisine gol olur kotuyse tac bile olur pace yuksektir kosarken ara pas atarsiniz tutamaz tac olur top kaybi olur defansta hatasi olur

peki first toch u etkilyen unsur nedir ball control mü ?
    neye bakacağız istatislerde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serquat -- 25 Eylül 2012; 10:23:29 >
  • chiellini alıcaktım vazgeçtim bu nedir arkadaş

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
  • Chrone webten bende giremedim pc den.Cepten buffin web browser girdi.Sizde deneyin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: a78b4c42

chiellini alıcaktım vazgeçtim bu nedir arkadaş

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Forumdan trade konusunda güvendiğim bir dostumun söylemiyle "Fiyatı aşırı şişmiş durumda" beklemekte fayda var bence de...

• üç tane oyuncu aldım ama nereye kayboldular bilmiyorum bir tanesi in progressing diyordu oda gitti, bu üç futbolcu sadece home kısmında arttırmayı kazandığımla ilgili notta bulunuyorlar. Nereye gitti yahu bunlar
  • Download başladı.

Kadir abi nerelerdesin.
  • trade e bak olmadı squadını aç boş oyuncu kutusundan add e bas
  • arkadaşlar yenilenen Fudhead sitesinde Squad creat yaptıktan sonra takımı save yapma yerini bulamadım bilenler acil yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: killa_23

trade e bak olmadı squadını aç boş oyuncu kutusundan add e bas

hiçbir yerde yok malesef. Sanırım EA'ya mail atacağım. Gitti gül gibi Kuranyi
  • 
Sayfa: önceki 24032404240524062407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.