Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2380. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.453.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23782379238023812382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler if granadanın kalecisi gelirse şaşırmayın bence
  • granada eer yenilmezse tono nun ifi gelmeli baya baya direniolar çünkü
  • 4312 selçuk 1.2k dan aldım 2k ya gitti ufak da olsa kar kardır
  • gol yemezse Granada kalecisinin IFi muhakkak gelmeli.. adam Barça'ya direniyor..
  • arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun. psn den oyunu almak istiyorum, pre order yazan oyun üzerinde baya uğraştım kart numarası falan istemedi. acaba indirmeye başlayınca mı kart numarası istiyor? birde ne zaman indirebiliriz oyunu türk psn den. mail falan geliyor mu? kusura bakmayın ilk defa alıyorum biraz çok soru sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Cok sagol Can kardesim.

Taktik olarak sadece 433 uzerinden yola ciktim , coins yok daha sonra digerlerini deniycem yalniz 4321 manyagi olup ta niye 433 yaptim derseniz LW RW yani kanat adamlariyla oynamak istedigim icin, ilginc yalniz 433 te LF RF olmasi lazim degil mi mantiken?

Yani 4321 degisti ya RW ve LW'ler artik LF ve RF olmus. Anlamak guc

Ben de tam tersi geçen sene 4-3-2-1'in 2'lisi neden Lw ve Rw oldu diye düşünmüştüm. 4-3-2-1'de ileri uçtakiler forvet olarak oynuyor winger değil ki. Şuanda daha doğru diye düşünüyorum.

FUT11'de de bu sistemdi ama geçen yıl RF - LF kartlarını kaldırmışlardı şimdi geri geldi.
  • Granada kalecisi kesin if geldi
  • Arkaşlar PM atıyorsanız gelmiyor!!! Sakın yanlış anlamayın...Sizde de bu sorun varmı bilmiyorum ama sallamama gibi bir durum yok...Okundu : Evet gozukuyormus bırde:D

%84 - 7955 MB

45 Dk sonra bakalım nolcak
  • beyler granadanın kalecisine feci nazar değdirdik yav
  • xavi tono nun if olma ihtimalini ortadan kaldırdı o golden sonra =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert2358

Granada kalecisi kesin if geldi

• Bu gece ps3 açık kalıyor belli oldu anca 8.10 dan beri filan %32 inmiş 3GB Etrafını açıp ps3 ü açık bırakma zamanıdır diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Arkaşlar PM atıyorsanız gelmiyor!!! Sakın yanlış anlamayın...Sizde de bu sorun varmı bilmiyorum ama sallamama gibi bir durum yok...Okundu : Evet gozukuyormus bırde:D

%84 - 7955 MB

45 Dk sonra bakalım nolcak

forum.donanimhaber'den girince atmıyor ama resim.doananimhaber'den girince atıyor. Öyle garip bir forum burası.
  • Kaleci iyi maç çıkardı gerçekten. Xavi'nin şutundan hiçbirşey yapamazdı. Maçı bitiren o Granada forveti oldu. Kendini kaleci sanan Valdes'in üstüne vurdu. Halbuki sol ayağı ile narin bir dokunuş yapsa gol olacak. Aynı forvet kontra atağında içine etti ve Barca bunu geri çevirmedi çaktı.
  • Packten gelme 4312 Fabregas var 2.1k ya 41212 Hernanes aldım 4k ya 451 Remy aldım 2.4k ya 451 jadson aldım elimde bir tane ucuza aldığım paceli honduras bpl defans oyuncusu var Bunlar para getirir mi bana acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradox792

beyler granadanın kalecisine feci nazar değdirdik yav

+1 :)

ama gollerde kalecinin yapacak hiç bi rşeyi yoktu.. belki yine de IFi gelir :)
  • iki tane Vicente calderon 150den düşürüp 400den sattım.. stad işini de düşünebilirsiniz arkadaşlar ticari gelir elde edebilmek için :)
  • arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun. psn den oyunu almak istiyorum, pre order yazan oyun üzerinde baya uğraştım kart numarası falan istemedi. acaba indirmeye başlayınca mı kart numarası istiyor? birde ne zaman indirebiliriz oyunu türk psn den. mail falan geliyor mu? kusura bakmayın ilk defa alıyorum biraz çok soru sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wholet

Packten gelme 4312 Fabregas var 2.1k ya 41212 Hernanes aldım 4k ya 451 Remy aldım 2.4k ya 451 jadson aldım elimde bir tane ucuza aldığım paceli honduras bpl defans oyuncusu var Bunlar para getirir mi bana acaba

27K Fabregas
    3K Hernandes (değişmediyse en son bu civardaydı)
    4K Remy (Formasyondan ötürü çok artmaz bunun fiyatı)
    2.5K Jadson ( Bu civarlarda geziyor taş çatlasa 3K olur)

Yaklaşık 40K ile oyuna başlarsın bu da başlangıç için güzel bir kadro kurdurur sana.
  • Beyler doğru söyleyin, hanginiz Sabri'ye 7 k verdi ? 4 saat 40 küsür dakikası kalmış bir bakın, fckerem diye biri satıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23782379238023812382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.