Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23762377237823792380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BAKIROYDE CAPACITY ALISVERIS MERKEZININ C KAPISININ KARSISINDAKI OSMANOGULLARI KURUYEMISIN SOKAGINDA MIGROSUN KARSISINDAYIZ 800 CESIT FARKLI OYUN UYGUN FIYATLAR TAKAS KIRALAMA BUYRUN GELIN DENEYEREK OYUN ALIN

adrese bak
  • Hadiye pack lerden cikanlari sata sata boyle bir kadro oldu Bu hafta yillik izine girdim iki hafta evde yokum, aklim hep UT de olacak

http://www.ea.com/nl/voetbal/fifa-ultimate-team#/show-off#0x6UTaUunHoFG:ps3
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

arkadaşlar istanbul da oturanlar bakın ne buldum size

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-fifa-2013-fifa13-fifa13-fifa2013-stokta-kacmazzzz-100102153/detay

yarın açıksa bakarım hergün capacitynin yanında spora gidiyorum. hergün bu dükkanın önünden geçiyorum ama 1 kere uğramadım :D

• Arkadaşlar paket açmak ne oluyor?
  • bi videoda adamda 2 . 4 m para vardı.Napmış herif :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifacıyız

quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

quote:

quote:

quote:

ilk paket pique 4 1 2 1 2 bala bak adamdaki

http://www.youtube.com/watch?v=OAwpGLWRlds

bu oyuncunun altında yazan 4 1 2 1 2 ne oluyor ki ? Atıyorum 4 2 3 1 lik formasyonda oynatamıyor muyuz o adamı ?

oynatabilirsin ama etkisiz oynar saçma şeyler yaparlar

O nasıl iş yav Mesela oyunda ki tüm piqueler 4 1 2 1 2 e mi uygun oluyor o zaman ? Bütün oyuncuların aynı sistemde olması lazım o zaman

Şöyle anlatıyım.Oyunda chemistry adında bir özellik var.En fazla 100 olabiliyor.Ve oyuncular arasında bağlar oluyor.Bu bağlar yeşil turuncu ve kırmızı oluyor.Turuncu idare eder.Yeşil çok iyi kırmızı rezalet.Yeşil olursa adamların çok iyi anlaşır.Turuncuysa pas hatası vb. yaşayabilirsin.Kırmızıysa oyna lanet edersin :D . Chemistry yüksek olursa takımın güçlü olur.Sen 4-4-2 takımı kuruyorsan oyuncuların 4-4-2 ye uyumlu olmalı.Tüm oyuncular tüm formasyonlaraa uygun kartı bulunmakta.Sonra başka kart ekleyip kendinde değiştirebilirsin.4-1-2-1-2 4-4-2 -4-3-3 -4-3-2-1 gibi taktikler çok kullanıldığı için o formasyondaki oyuncular değerli olur.Umarım anlatabilmişimdir.

He anladım yani atıyorum xavi'nin 4-2-3-1 e de uygun kartı var 4-3-3 e de dimi ? Kendimiz kart alarak oyuncunun formasyonunu da değiştirebiliyoruz galiba. Baya işi varmış eyvallah.

Young_Caesar sende saol cevap için

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ilk paket pique 4 1 2 1 2 bala bak adamdaki

http://www.youtube.com/watch?v=OAwpGLWRlds

bu oyuncunun altında yazan 4 1 2 1 2 ne oluyor ki ? Atıyorum 4 2 3 1 lik formasyonda oynatamıyor muyuz o adamı ?

oynatabilirsin ama etkisiz oynar saçma şeyler yaparlar

O nasıl iş yav Mesela oyunda ki tüm piqueler 4 1 2 1 2 e mi uygun oluyor o zaman ? Bütün oyuncuların aynı sistemde olması lazım o zaman

Şöyle anlatıyım.Oyunda chemistry adında bir özellik var.En fazla 100 olabiliyor.Ve oyuncular arasında bağlar oluyor.Bu bağlar yeşil turuncu ve kırmızı oluyor.Turuncu idare eder.Yeşil çok iyi kırmızı rezalet.Yeşil olursa adamların çok iyi anlaşır.Turuncuysa pas hatası vb. yaşayabilirsin.Kırmızıysa oyna lanet edersin :D . Chemistry yüksek olursa takımın güçlü olur.Sen 4-4-2 takımı kuruyorsan oyuncuların 4-4-2 ye uyumlu olmalı.Tüm oyuncular tüm formasyonlaraa uygun kartı bulunmakta.Sonra başka kart ekleyip kendinde değiştirebilirsin.4-1-2-1-2 4-4-2 -4-3-3 -4-3-2-1 gibi taktikler çok kullanıldığı için o formasyondaki oyuncular değerli olur.Umarım anlatabilmişimdir.

He anladım yani atıyorum xavi'nin 4-2-3-1 e de uygun kartı var 4-3-3 e de dimi ? Kendimiz kart alarak oyuncunun formasyonunu da değiştirebiliyoruz galiba. Baya işi varmış eyvallah.

Young_Caesar sende saol cevap için

önemli değil evet öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: umutnaderi

Arkadaşlar Kadıköyde nereye düşmüştür FIFA 13? Bilgisi olan?

yazıcıoğluna pztesi geliyormuş
  • Oyunda kirmizi kart bug'i var. Anderson hala cikamadi susoensiondan ve bu adamlar satilmiyor da o yuzden bos bos bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Oyunda kirmizi kart bug'i var. Anderson hala cikamadi susoensiondan ve bu adamlar satilmiyor da o yuzden bos bos bekliyor.

Oyun disiplinsizi cezalandırıyor FIFA 13'te..
  • İzmir'de pazartesi günü oyunu alacak yer bulan varsa ulaşabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: equando

İzmir'de pazartesi günü oyunu alacak yer bulan varsa ulaşabilir mi ?

aynen ya bende izmirde arıyorum pazartesi alınabilicek bir yer
  • quote:

Oyunda kirmizi kart bug'i var. Anderson hala cikamadi susoensiondan ve bu adamlar satilmiyor da o yuzden bos bos bekliyor.

Oyuna baş kaldır, discard et.
  • sıkıntı var ya..
    8 den beri iniyor.. daha yüzde 77 de

8mbit sınırsız. akk siz..

nedendir bu :S
    daha en az 2 saat beklerim gibi..
  • beyler bu pc için pre order verdim.ne zaman gelir bilginiz var mı ? yani originde ne zaman görünür.28i mi yoksa daha önce olma ihtimali var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

arkadaşlar istanbul da oturanlar bakın ne buldum size

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-fifa-2013-fifa13-fifa13-fifa2013-stokta-kacmazzzz-100102153/detay

ya bu ne kadar doğru oyun çıkmadan düşmesi falan ben b.köydeki hemen hemen her spotçuyu tanıorum yarın bi araştırma yapıcam burdan paylaşırım

• herkes çatır çatır web app den UT oynuyor bende loading de kalıyor açılmıyor ? terslik nedir acaba ?
  • 25indeymiş sorry
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Oyuna baş kaldır, discard et.

1kya aldim discard edemem coins yok , ne yiyoruz iciyoruz bilmiyosunuz

Ya aklima gelmisken, Tarik videosunu koymustu ama bu Sow'un sevincini nasil yapiyoruz bilen ??

• 
Sayfa: önceki 23762377237823792380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.