Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21732174217521762177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertkai

Beyler Ben bile Şaşırdım Bu Nasıl Gol Nasıl atarım :D :D <3

http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/127870779

http://www.ea.com/fr/football/videos/ugc/128046601
    bu tip goller klasik goller pek bi beceri gerektirmiyor

• sabah sabah fifa 13 e bir bakayım dedim nasıl olmuş diye. sanki 12 yi makyajlayıp sunacaklar gibi geliyor. ultimate team de yenilikler olsa bari başka modlara gerek yok
  • FIFA13'te de Türkiye Ligi'nin dışarıda kalacagğı haberleri var, umarım doğru değildir.. FIFA13'te FUT'ta Türkiye Ligi'ni kurmanın hayalleri ile yanıp tutuşuyorum, yakma beni EA..
  • Biri bana bunu açıklasın şimdi.

http://cdn.www.easports.com/media/play/video/127952615
  • Beyler hollanda takıma baslıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElenaFisher -- 23 Temmuz 2012; 13:03:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElenaFisher

Beyle hollanda takıma baslıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Kuyt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElenaFisher

Beyler hollanda takıma baslıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Kaleye Stekelenburg (Roma) - LM posizyonuna Elia (Juventus) gerisine karışmam
  • Milos Krasic > Fenerbahçe

Fenerbahçeyle Krasic anlasmıs diyolar inş. doğrudur
  • bazı adamlar işin iice suyunu çıkarmış oyunda artık düngece finalde karşılaşığım kadro;

kalede-HESKEY
    defans-PATO-DROGBA-BALE-NANİ
    orta saha- hulk-nene-bastos
    forvetler
    ibra-chiellini-robi

adamda chem yok,kaleci yok,defans yok ama adamın kalesine yaklaşamıyorum ilk yarı ibra ile 2 tane attı,sonra ben attım 2-1 biti ilk yarı ikinci yarı baktım olmayacak uzaktan gördüğümde vurdum,heskey 3 ünü içeri aldı ,2 tanede kornerden elinden kaçırdı,6-2 oldu son dakika yine ibra ile attı 6-3 bitti ama,adam delirmiş gibi oynuyor,pato sanırsın kırk yıllık cb,skiller falan yenilsem bayağı bir üzülürdüm herhalde...
  • Efsane kadrom.

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#ien6J90bbdVNo

Tüm pace manyaklarını, bronze buggerlarını, coin sapıklarını durdurabilen tek kadro diyebilirim. Hemen hemen her ligin kadrosunu kurdum. Bunun gibisi hiç olmadı. Ibrahimovic oyunda oynadığım en baba adamdır. Stekelenburg en baba kaleci, thiago silva ve chiellini ikilisi en baba savunmadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fero10

Milos Krasic > Fenerbahçe

fenerliyim öyle birşey olursa ........ ileride sow sağda krasic solda stoch arkada az bi değerde pacesi olursa alex sağ bek gg . tek sorun cb yok sol bek hasan ali kaldırım koyarlarsa kimbilir kaç ovr koyarlar baroni -topal-selçuk ortasahası pek iç açıcı değil :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bar3

quote:

Orijinalden alıntı: Fero10

Milos Krasic > Fenerbahçe

fenerliyim öyle birşey olursa ........ ileride sow sağda krasic solda stoch arkada az bi değerde pacesi olursa alex sağ bek gg . tek sorun cb yok sol bek hasan ali kaldırım koyarlarsa kimbilir kaç ovr koyarlar baroni -topal-selçuk ortasahası pek iç açıcı değil :D

Bende Fenerbahçeliyim Krasic Fenerde

• PC versiyonundan PS3 versiyonuna gectigim icin hesabi bosaltiyorum

parca parca ugrasamayacim icin 500k ve katlari seklinde satis yapabilirim. Yaklasik 2 milyon coin var

2 milyon 155
    1 milyon 80
    500k 45 lira

500k canabispub tarafindan alinmistir
  • arakdaşlar dün gece 5 klık turnuvayı kazandım bu mini gold pack vermesi gerekmiyo mu ? vermedi de. diğer kazananlarında böyle bişey başına geldi mi ?
  • ahhhhhhhhh ://// o oyuna ilk başladığımdaki günlerimi özledim :( o forvetteki bronz benim için bir ronaldodan daha iyidi be :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

Efsane kadrom.

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#ien6J90bbdVNo

Tüm pace manyaklarını, bronze buggerlarını, coin sapıklarını durdurabilen tek kadro diyebilirim. Hemen hemen her ligin kadrosunu kurdum. Bunun gibisi hiç olmadı. Ibrahimovic oyunda oynadığım en baba adamdır. Stekelenburg en baba kaleci, thiago silva ve chiellini ikilisi en baba savunmadır.

aynen katılıyorum uzun süre oynadım bu kadronun benzeri ile tek fark cf de di natali,st de ibnra cam da sneijdeir vardı,ezmediğim adam kalmamıştı ama İBRA ve SİLVA gidince iştahım kaçtı soğudum resmen bu kadrodan.......

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

yahu bazen defans oyuncuları çok saçma kafa vurduruyolar deli oluyorum. adam dezavantajlıyken thiago silvanın üstünden kafa vuramaz abi, dünyada bunu becericek adam yoktur. boşuna mı 45 k verip aldım adamı içim yandı

bide aşırtma vuruşları çok abartı zorlaştırmamışlar mı ? yani oı kadar 180 derece plase vuran adam seken topa bile doğru düzgün aşırtma vuramıyo. euro 2008 deki gibi paraşüt olsun demiyorum ama kaleci açıldığında avlamak daha koaly olsun.

Tahminlerime gore sen kafaya yanlis cikiyorsun. Top gelmeden once yapistigin adamin posiyoyunu da bozmalisin. Cogu zaman eger haraketsiz kalirsan topun tam inecegi yerde durur T. Silva , bu oyunu havada iyi oynayan kisilere karsi dezavantajdir (Ornek : Tugra )

Top gelmeden analogu ileri geri oynat seninle kafa topuna cikacak adam ne taraftan bastiriyorsa ters yonde gidecegi yerde dur, ama onune gecmesin , gecerse de tek yapabilecegin daha da one itmek olacaktir onu , T. Silva bunlari en iyi yapan defanslardan birisi.

45K iyimis yaw 450K'ya If'ini aldigim gun aklima geldi simdi ,

• quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

bazı adamlar işin iice suyunu çıkarmış oyunda artık düngece finalde karşılaşığım kadro;

kalede-HESKEY
    defans-PATO-DROGBA-BALE-NANİ
    orta saha- hulk-nene-bastos
    forvetler
    ibra-chiellini-robi

adamda chem yok,kaleci yok,defans yok ama adamın kalesine yaklaşamıyorum ilk yarı ibra ile 2 tane attı,sonra ben attım 2-1 biti ilk yarı ikinci yarı baktım olmayacak uzaktan gördüğümde vurdum,heskey 3 ünü içeri aldı ,2 tanede kornerden elinden kaçırdı,6-2 oldu son dakika yine ibra ile attı 6-3 bitti ama,adam delirmiş gibi oynuyor,pato sanırsın kırk yıllık cb,skiller falan yenilsem bayağı bir üzülürdüm herhalde...

BEn de boyle bir kadro kurmak istiyordum ama zamanim olmadi

Bu arada Chiellini ve Vidic icin kefilim forvet icin

• Biri beni mi andi..

Bronze kadromla ( 60 header degerli ) attigim kafa gollerini bilen bilir..

2 tane T.Silva bile olsa durduramaz..

Cok iddiali oldu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 23 Temmuz 2012; 17:52:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rooneyi aldım 125 k dan hiç begenmedim çok yavaş kaldı direk satısa koydum alan yok
  • 
Sayfa: önceki 21732174217521762177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.