Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jarkaman

Para ilemi satın alıp indiyoruz yoksa ücretsizmi.bırtane ucretsız var ama yarıda kalmayalım sonra bu konuda bılgı verırsenız sevınırım

bu sene ücretsiz olarak sunuluyor bu ek paket oyunun içinde para ile kartlar alabilirsiniz zaten girdikten sonra anlarsınız dilerseniz ücretsiz olarak maçlardan kazanacagınız coinslerlede bu kartları alabiliyorsunuz.. baya bi vakit harcamak lazım bu işe oldukça zevkli
  • bu oyun orj. fifa almama sebebimdir en güzel versiyonu 2009 daydı.bedava kötü olmuş cok kişi akıcak oyun salça olur..
  • xx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeZo -- 23 Nisan 2011; 20:55:37 >
  • selam,

arkadaslar ben UT'de yeniyim. oyuncularin kontratlarini nasil yenileyecegiz? kartlarin icinden mi cikiyor? hangi tip kartlarda var acaba?
  • Ana konu acılmısta ultimate team nedir neye yarar hicbir bilgi verilmemis. biri anlatabilirmi arkadaslar bu modun amacı nedır nasıl oynanır ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardadgr

quote:

Orijinalden alıntı: nhafif23

yeni oyuncu almak için eski oyunculardan nasıl satabiliyoruz ?

kısaca oyuncu satmak gibi bişi var mı ?

squad a gelin satmak istediğiniz oyuncunun üzerine gelip x e basın daha sonra kare ye basın ve discard gibi bir seçenek olaacak bu şekilde onu satıp coins kazanırsınız.. kadroya almayıpta clubte tuttugunuz oyuncularıda boşalan kartın üzerinden yine kare ile secebilirsiniz.

eklenti: trade pile diye bir secenek olacak birde oyuncunun üzerinde x e basınca ordanda acık arttırma tarzında birşey oluyor belli bir seviyeden sonra sanırım oyuncu arayıp alabiliyoruz

bilgi için tesekkurler ;

bi de bilgisayardan ea sayfasından takımın sayfasıana gırıyorum.. ordan acık oarrtırmayla bı oyuncu alıyorum
    ama takıma koyamıyorum.. onu nasıl yapıcaz ?

new generationsda duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: javiflores

selam,

arkadaslar ben UT'de yeniyim. oyuncularin kontratlarini nasil yenileyecegiz? kartlarin icinden mi cikiyor? hangi tip kartlarda var acaba?

kazandıgın coinsler ile kart satın alıyorsun. mesela 750 coinse bronze card alabilirsin. onun icinden cikacaktır. bildigim kadarı ile tüm kartların icinden kontrakt çıkıyor. oradan cıkan kontratlar ile yenileyebilirsin oyunucu ile anlasmanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

Ana konu acılmısta ultimate team nedir neye yarar hicbir bilgi verilmemis. biri anlatabilirmi arkadaslar bu modun amacı nedır nasıl oynanır ..

kendin takım yaratıp onu yönetiyorsun. ilk basta makine sana takım veriyor. ismini sen belirliyorsun. bu takım ilk başta 1,5 yıldızlı bir takım. sen kazandıgın maclarla coinsler toplayıp o coinsler ile kartlar satın alabiliyosun. ve her kartın icinden yeni ozellikler ve yeni futbolcular cikiyor. takımı bu şekilde geliştirebiliyorsun. yani oynayarak ögrenmek gerekli bazı şeyleri.
  • Galatasaraylı arkadaşlar,

Galatasarayın parçalı forması çıktı Fenerli olduğum için açık arttırmaya çıkardım hemen al fiyatı 250 coins'dir ilgilenenler için bilginize.

• Senin takımın adı ney Dostum
    quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

Galatasaraylı arkadaşlar,

Galatasarayın parçalı forması çıktı Fenerli olduğum için açık arttırmaya çıkardım hemen al fiyatı 250 coins'dir ilgilenenler için bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahmazoğlu Tahir -- 5 Kasım 2010; 9:42:09 >
  • quote:

web uzerinden nasıl buluyoruz almak icin?

ayrıca birsey daha sorucam halili aldım takıma ama takım kadrosunda goremiyorum web uzerinde. nedendir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardadgr

quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Para ilemi satın alıp indiyoruz yoksa ücretsizmi.bırtane ucretsız var ama yarıda kalmayalım sonra bu konuda bılgı verırsenız sevınırım

bu sene ücretsiz olarak sunuluyor bu ek paket oyunun içinde para ile kartlar alabilirsiniz zaten girdikten sonra anlarsınız dilerseniz ücretsiz olarak maçlardan kazanacagınız coinslerlede bu kartları alabiliyorsunuz.. baya bi vakit harcamak lazım bu işe oldukça zevkli

Tesekkürler bilgi için gecen sene yarıda kalmısdık o nedenle sordum. İyi oyunlar

• online turnuva olayı süper ...
  • quote:

nasıl alabiliyoruz gökhan abi forma cart curt filan başkasından ?
  • takımımızın formalarını nasıl ve nerden degıstıryoruz ????
  • Ben storeden 2.89 tl lık gold pack alıcam ama suan kart bılgılerını gırdım karsıma 10.00 tl den 200.00 tl ye kadar secenek cıktı Funding Amount yazıyor ne demek bu ?????????????***
  • quote:

Ben storeden 2.89 tl lık gold pack alıcam ama suan kart bılgılerını gırdım karsıma 10.00 tl den 200.00 tl ye kadar secenek cıktı Funding Amount yazıyor ne demek bu ?????????????***

sanırım şöyle. 10 tl lik alıyosun. 10 tl den diyelim 2,89 kullandın kalanını da daha sonra kullanabiliyosun. yani minimum alım 10 tl olarak belirlenmiş. (5 euro)
  • Evet aynen
    quote:

Orijinalden alıntı: Ewren

quote:

Ben storeden 2.89 tl lık gold pack alıcam ama suan kart bılgılerını gırdım karsıma 10.00 tl den 200.00 tl ye kadar secenek cıktı Funding Amount yazıyor ne demek bu ?????????????***

sanırım şöyle. 10 tl lik alıyosun. 10 tl den diyelim 2,89 kullandın kalanını da daha sonra kullanabiliyosun. yani minimum alım 10 tl olarak belirlenmiş. (5 euro)
  • 1 dolarda vergı alıyorlar bılgınıze...
  • 10 tl lik prmıum gold pack aldım neler cıktı neler ..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.