Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 35İZMİRLİ35

çok borç var çok 466.000€ bu arada şöfõrlerin fazla kazandırması icn hangisine yuklenmeliyím ben uzun yola verdım ama biri birbiri teslimatta 2.000€ falan kazandırıyorlar.

uzun yol iyidir , bende 20 ye yakın söför var şuan hepsi uzun yolda , level atladıkca söförler daha fazla para getiriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

evet bende man aldım benim emektar 360bg scania bizim elemana geçti bende 480bg man aldım ilk yükü bremenden ingiltereye aldım ilk fark ettiğim araba benzini içiyor onun dışında performansı güzel geldi bana özellikle amsterdam rotherdam yolu var almanyadan çıkınca ne kadar basarsan bas 200 km 140la gittim araba daha fazla çıkamadı ingiltereye vardım o ters şeritler beni bitirdi ve bu ülkede ne kadar radar var koca köprüde 50den yukarı bastırmadılar sonunda vardım eğlenceli bir yolculuk oldu

kardeşim bu konuda bilgin varmıdır bilemeyeceğim ama ben yine de söylemeden geçmeyeyim dedim. fazla yakıt tüketmemek için yakıttan tasarruf sağlamana yarayan skill var onu yükseltmelisin. özellikle beygiri yüksek motor kullanmaya başlayınca aracın fazla yakıt tükettiğini göreceksin. onun için mutlaka önceliği tasarruf skiline ver derim ben. yinede sen bilirsin tabi

• Bende 2 tane var soforlerın altına axorle actors u verdım ben elalemin tırlarında direksiyon sallıyorum allahtan bankanın günlük taksidini soforler cıkarıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Scania R730 Stratos FreeFALL
    ses hızını geçtim beyler :D hedef ışık hızı :D

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

oyunda bu hızı gören olmamıştır sanırsam :D

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    edit : ışık hızına daha ççoooooook var :D

sanırım ben bunu kendimde gördüm. aramızdaki fark ben yeraltından ulaştım o "IŞIK" hızına sende havadan ulaşmışsın sanırım. cheat engine ile speed hack yapayım dedim öyle oldu. sakın save dosyanızı yedeklemeden yapmaya kalkmayın derim. emekler boşa gitmesin

• günaydın arkadaşlar seviyeler ilerledikçe seviye atlamakta zorlaştı dün gece nihayet 16 levele ulaşıp kendime 750 bg, ufak kabin, 6x4-2 şasili bir volvo aldım unutmadan en pahalı lastikleride taktım üzerine hızlanması çok iyi olmasada hızlandıktan sonra otobanda 140-150 km ile rahat seyiredebiliyorum virajlardada çizgisini kaybedicek gibi olsada ufak frenaj ve gaz ile toparlayabiliyorum ha unutmadan dorse takılı uzun bir düzlükte 168 gördü araç beni benden aldı resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

çok güzel düşünülmüş birde şöyle dağ yolları olsa çok güzel olur çıkmalı inmeli dönmeli

Dag yolları var hocam tam neresi hatılayamıyorum ama var oyunda

quote:

Orijinalden alıntı: carter

Adamlar çalışıyor.

Teşekkürler paylaşım için bir arkadaş çeviriye el atsa keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Orijinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

çok güzel düşünülmüş birde şöyle dağ yolları olsa çok güzel olur çıkmalı inmeli dönmeli

Dag yolları var hocam tam neresi hatılayamıyorum ama var oyunda

quote:

Orijinalden alıntı: carter

Adamlar çalışıyor.

Teşekkürler paylaşım için bir arkadaş çeviriye el atsa keşke

Hocam dağ yolları haritada görünmüyor mu?

• Hep navigasyonun söylediği yollardan mı gidiyorsunuz yoksa kendiniz alternatif yollar buluyor musunuz? Şimdilik tüm yollardan geçeyim diye navigasyona uyuyorum ama açınca daracık yollar yerine hep otobandan gitmeyi düşünüyorum. Araba sollamaya çalışırken kaza yapmaktan gına geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismky

Hocam dağ yolları haritada görünmüyor mu?

yok hocam görünmüyor yani direk bir isim yok haritada belli bir yerin yolu mesela

quote:

Orijinalden alıntı: liero

Hep navigasyonun söylediği yollardan mı gidiyorsunuz yoksa kendiniz alternatif yollar buluyor musunuz? Şimdilik tüm yollardan geçeyim diye navigasyona uyuyorum ama açınca daracık yollar yerine hep otobandan gitmeyi düşünüyorum. Araba sollamaya çalışırken kaza yapmaktan gına geldi

ben genelde gps nin dedigi yollardan gitmiyorum daha düzgün yerlerden gitmeye çalışyorum. Dedigin gibi git gel yola sürüyor hep bizi orada trafik yavaş ilerliyor yol şıkışıyor AI leri biraz hızlandırmak lazım

• arkadslar bu garaj büyütme işi ve şofor buluma nasıl oluyor yardımcı olurmusunuzzz
  • Eger tercih yapması gerekirse gps önce en kısa yolu sonra otobanı tercih ediyor. Keşke otobüse falan zaman harcayacaklarına multiplayer için ugraşsalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Selamlar hayırlı akşamlar herkese,

Sanırım gelecek packde oyuna minibus mü denir otobus mu denir bilemedim.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Not:Fotoları [simage][/simage] kullanarak yukleyin lütfen sayfa geç açılıyor ve o alıntı yapılan fotolarla içinden çıkılmaz hala geliyor biraz daha dikkatli olursak çok daha düzenli bir sayfa olucaktır.

Fotolar fransız siteden alıntırdır.

temsa opalin 35 kişilik otobüs . bi ara bizim koop'ta vardı bunlardan.
    http://www.ikaruspark.ru/temsa/id_0240_Temsa_Opalin_2004_midibusz_01.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 2 Kasım 2012; 10:13:45 >

• Adam yüksüz geçmiş kaçak yükle olmaz herhalde denemeye bile gerek yok yükle araba o kadar seri gidemez zaten.
  • update 1.1.3 cıkmıs beyler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

temsa opalin 35 kişilik otobüs . bi ara bizim koop'ta vardı bunlardan.
    http://www.ikaruspark.ru/temsa/id_0240_Temsa_Opalin_2004_midibusz_01.jpg

Lisans anlaşması yaptılar mı acaba çeşitlilik iyi hocam güzel yanstılmıştır umarım oyuna

• beyler mümkünse orjinal alalım

scs çalışıyor.blog sitelerine girin yeni yeni haberler var

helal olsun adamlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

update 1.1.3 cıkmıs beyler..

günaydın.
  • Oyunu acık bıraksam soforler para getırmeye devam edermı acaba

• Oyunu acık bıraksam soforler para getırmeye devam edermı acaba

• Arkadaşlar cahilce bir soru olucak ama oyundayken ekran görüntüsünü nasıl alıyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.