Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anro

quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Download :http://www.sendspace.com/file/jq5ine

1010 beygir gücünde scania isteyen varsa...

Utanma olsun biraz UTANMA . Benim yamalarımdaki konudan çalıp neden burada paylaşıyorsun sen .

Önce biraz saygı göster. Sanki yamayı sen yaptında yada senin sitenden çaldımda bana konuşma. Burası senin konun değil, ora ayrı bura ayrı. İStediğim yerde paylaşırım.

Aldığım yerde burası.
    http://www.ets2-mods.com/

Bana attığın mesaj sence sana yakışıyor mu ? Şurda ikimizde simülasyon severiz kırmayalım birbirimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 2 Kasım 2012; 0:09:21 >

• arkadaşlar ben oyunu yükledim oynuyorum ama tır aldım kendime ve yola cıkıyorum 2-3 dakıka gecıyor bırden tırda %70 lerde falan hasar çıkıyor düz yolda giderken yaptırıyorum gene cıkıyor bir türlü çözemedim yardımcı olabılırmısınız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbahadir61

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

quote:

Orijinalden alıntı: fbahadir61

quote:

Arkadaşlar scania'ya şasi taktım şimdi benzin deposu küçüldü ve arabanın motoruda iyi oldugundan çok yakıyor ve sürekli benzincilerde falan durmam gerek. Ben yine 700+700 benzin deposuna dönmek için arka şasiyi sökücem. İleride ekonomik sürüşü doldurursam tekrar takarım artık. ,

138le sert virajda çok iyi döndüm bu çift şasi ile mükemmel bişey.

bu arada egsoz falan açıldı ama nasıl takıcam , parçacıda egsoz takıcak yer yok.

Hocam yardım edebilir misiniz oyunu daha önce uzun süre ets oynamama rağmen oynayamıyorum çok garip geldi ve direksiyon çok yavaş dönüyor ve tır birden hızlanıyor sürekli çarpıyorum ne yapmalıyım

direksiyon yavaş dönmüyor gayet gerçekçi dönüyor. eğer dönme açınız darsa a ve ya d ye basarak seri bir sekilde dönmesini sağlayabilirsiniz. sonrasında direksiyonu toplayın biyere vurmamak için.

tırlar çabuk hızlanmıyor , gayet iyi seviyede ve gerçekçi hızlanıyorlar.

Klavye ile oynuyorum oyun çok zor geldi yardımınız için teşekkür ederim ayarlardan yapmam gereken birşey var mı peki

ayarlardan direksiyon hassasiyeti var onu kısabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_kaya1

500 bin borcum var. Öde öde bitmiyor.

Aynen benimde öyle:)
  • Automatic Testing

While developing Euro Truck Simulator 2 and specifically the physics simulation in the game, we have been putting a lot of effort into improving our vehicle physics model. Our goal is to make it as close to reality as possible. We have come a long way, but we would like to go even further of course.

Complexity of the physical model is growing - small change of one parameter in the system can often have hard to predict consequences. There are more and more combinations of parameters or configurations which need to be properly tested. Just to mention a few, there are at the moment three different axle configurations, engines with different hp, surfaces with different friction coefficients, we test both acceleration and braking at varying slopes, with or without the trailer which may be of different weight...

If you count all the combinations which should be tested, you arrive to hundreds of thousands, and it has become impossible to test everything traditionally at the hands (and steering wheels) of human testers. Such testing would be too time consuming and hard to organize systematically. Since we want to deliver maximum possible quality, we had to come up with automatic testing.

Vehicle is given prepared instructions and it is placed on a testing map with specific terrain profile. All possible combinations are tested automatically overnight and the results are processed afterwords using Perl scripts. This way we can often catch problems hiding among the many combinations. Although human testers are indispensable, we can conclude that the energy invested into building this test procedure has already paid off.

Adamlar çalışıyor.

• Actros Mp4 yamasi ne zaman çıkar Bayramda koptuk 1 haftadır oyunun yüzünü bile acamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar çift teker olayına noktayı koyalım.

şimdi beyler iki tekerli şasi alırsanız virajlarda araba savrulmuyor. Çok iyi yol tutuşu sağlıyor. Dönüşler oldukça basit bir hale geliyor. Arka tekerlerden birisi ön tekerle birlikte dönüyor.
    Eski yönü ise benzin deposunu daraltıyor ve daha az yakıt alıyorsunuz. Çekiş gücünüde düşürdüğünü söyliyelim.

Herşeye rağmen çok iyi bir görüntü sağlıyor.
  • Arkadaşlar unutmadan egsoz açıldı ama nasıl takacağız ? parçacıda egsozla ilgili hiçbişey yok ??
  • trailerlerinde dönüş konusunda etki ettiğinide belirteyim adr lerle dönmek zor mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

trailerlerinde dönüş konusunda etki ettiğinide belirteyim adr lerle dönmek zor mesela

hocam sen kaç lvldin ? egsoz lar açıldı mı sende ? nasıl takıcaz onları ? parçacıda yok yav takmak için yer.
  • quote:

quote:

trailerlerinde dönüş konusunda etki ettiğinide belirteyim adr lerle dönmek zor mesela

hocam sen kaç lvldin ? egsoz lar açıldı mı sende ? nasıl takıcaz onları ? parçacıda yok yav takmak için yer.

egzosu bende bulamadım açıldı diyor parçacıda yok
  • quote:

quote:

quote:

egzosu bende bulamadım açıldı diyor parçacıda yok

Aynen...

• Eksoz Takamayanlar Önce Eteklik Takın Ondan Sonra Çift Tarafa Eksoz Takabilirsin ( Eteklik Takamıyorsa Şaşiler Standart Yapın, 4x2 Şaşiler Eteklik Yoktur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaNKaWaReZ -- 2 Kasım 2012; 0:36:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaNKaWaReZ

Eksoz Takamayanlar Önce Eteklik Takın Ondan Sonra Çift Tarafa Eksoz Takabilirsin

çift dingilde etek takılmıyor galiba.
  • quote:

quote:

Eksoz Takamayanlar Önce Eteklik Takın Ondan Sonra Çift Tarafa Eksoz Takabilirsin

olay çözülmüştür
  • quote:

quote:

Evet Takılmıyor Kabine Takılsa Çok İyi Olurdu Ama Bunu Yapmamışlar Extreme Truck Gibi
  • hadi ya. Arkadaş şimdi egsoz için dingili mi sökelim Aslında sökücektim zaten buda sebep olmuş oldu

sağol @KaNKaWaReZ

@Gayipten Gelen Ses
    aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 2 Kasım 2012; 0:40:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35İZMİRLİ35

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

quote:

Orijinalden alıntı: 35İZMİRLİ35

Actors u sattım axor aldım ilk yolum 1.400km haydi bismillah.

hocam axor sendede 410 beygirmi ya yukledim o modu ancak axorda motor 410 beygir sadece buda az kapalı baska motorda yok baska surum mu var acaba

Aynen 410 beygir bendede aynı bende onu şöföre verdim kendime actors 530bg aldım ;)

bende lvl 14 480 lik scania aldım memnunum akıyor araç yolda.

quote:

Orijinalden alıntı: Grafilog

quote:

Orijinalden alıntı: master_axe

quote:

Orijinalden alıntı: Grafilog

quote:

Orijinalden alıntı: master_axe

Bu da benim sarı civciv. DAF
    Daha 9 levelim , şuan 110 bin var tıra mı önem vereyim şirkete mi önem vereyim ??

Tıra ver ama çok açılma. Gerçekteki gibi düşün parayı, işini büyüt önce kredi borçsuz 150-200 yap. Tır yapılmış şekilde, ozaman kur şirketi paraya para demezsin. Ama 500 kredi çekip şöför alıp, altına reno verirsen benim gibi olursun. 180 garaj+ şöför + tır + benim tır = 500 kağıt :D 0 landım iş yapa yapa 25 bin yaptım. Şimdi uzun mesafe yapıp kasıcam borcu ödiycem. Hem para kazanamıyorum, hemde dünya kadar borç var :D Batsın bu dünyayı attım müziklere şöför uyuyo(!).

Anladım . 100.000 kredi çekmiştim daha 70.000 borç var o zaman onları hallediyim , sonra tırımı halledeyim en son şirketi büyütüp şoför falan alayım.

Aynen
    Yoksa 500 bin borç elde var sıfır olursun . 100 bin kasıp bankadaki bağyanın yüzüne atacağımda işte .
    500 bin kalsa kolay öderim.100 bin biterse, full uzun yol yapıp bir şöför daha alırım da. Malesef daha 75k borç var.

ben boclanmamak adına 14 lvle kadar sabrettim 300 bin kastım sonra 400.000 kredi çektim bir garaj aldım 3 te şöfeer altlarınada 520 bg Man çektim baya kazanıyorlar neredeyse kredi parasını onlar çıkartıyor gunluk. Kendimede bi Scania aldım 480 bg lik biraz yaksada gitmiyor resmen akıyor araç. 6x2 şasileri şiddetle öneriyorum devrilmeyip şahane bir manevra kabiliyeti var. özellikle 120 basıp araç felan solladım testler 0 kazayla sonuçlandı. sonuç 350 kusur kredi borcum var 40bin de nakit var sıkıntım yok.

• Scania R730 Stratos FreeFALL
    ses hızını geçtim beyler :D hedef ışık hızı :D

oyunda bu hızı gören olmamıştır sanırsam :D

edit : ışık hızına daha ççoooooook var :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haymanali2006 -- 2 Kasım 2012; 1:15:09 >

• çok borç var çok 466.000€ bu arada şöfõrlerin fazla kazandırması icn hangisine yuklenmeliyím ben uzun yola verdım ama biri birbiri teslimatta 2.000€ falan kazandırıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.