Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismky

quote:

Orijinalden alıntı: S_@_S

daf almayı düşünüyorum sizce napıyım man da iyimiş ya bana virazjlarda kolay kolay devrilmeyecek bir tır önersenize ?

Man değil mercedes devrilmeyen tırdır virajlarda.

Man 6x4 kullanmak çok zor.

Ben de Volvodan memnunum

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Arkadaşlar scania'ya şasi taktım şimdi benzin deposu küçüldü ve arabanın motoruda iyi oldugundan çok yakıyor ve sürekli benzincilerde falan durmam gerek. Ben yine 700+700 benzin deposuna dönmek için arka şasiyi sökücem. İleride ekonomik sürüşü doldurursam tekrar takarım artık. ,

138le sert virajda çok iyi döndüm bu çift şasi ile mükemmel bişey.

bu arada egsoz falan açıldı ama nasıl takıcam , parçacıda egsoz takıcak yer yok.
  • Malı teslim ederken bir e mail geldi bankadan borcunuz ödendi bize hiç borcunuz kalmadı diye baktım 325.00€ borcum var dalgamı geçiyor bunlar benimli
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Arkadaşlar scania'ya şasi taktım şimdi benzin deposu küçüldü ve arabanın motoruda iyi oldugundan çok yakıyor ve sürekli benzincilerde falan durmam gerek. Ben yine 700+700 benzin deposuna dönmek için arka şasiyi sökücem. İleride ekonomik sürüşü doldurursam tekrar takarım artık. ,

bu arada egsoz falan açıldı ama nasıl takıcam , parçacıda egsoz takıcak yer yok.

Hocam yardım edebilir misiniz oyunu daha önce uzun süre ets oynamama rağmen oynayamıyorum çok garip geldi ve direksiyon çok yavaş dönüyor ve tır birden hızlanıyor sürekli çarpıyorum ne yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: fbahadir61

quote:

Arkadaşlar scania'ya şasi taktım şimdi benzin deposu küçüldü ve arabanın motoruda iyi oldugundan çok yakıyor ve sürekli benzincilerde falan durmam gerek. Ben yine 700+700 benzin deposuna dönmek için arka şasiyi sökücem. İleride ekonomik sürüşü doldurursam tekrar takarım artık. ,

Hocam yardım edebilir misiniz oyunu daha önce uzun süre ets oynamama rağmen oynayamıyorum çok garip geldi ve direksiyon çok yavaş dönüyor ve tır birden hızlanıyor sürekli çarpıyorum ne yapmalıyım

direksiyon yavaş dönmüyor gayet gerçekçi dönüyor. eğer dönme açınız darsa a ve ya d ye basarak seri bir sekilde dönmesini sağlayabilirsiniz. sonrasında direksiyonu toplayın biyere vurmamak için.

tırlar çabuk hızlanmıyor , gayet iyi seviyede ve gerçekçi hızlanıyorlar.

• Yeni tır aldım;

Scania R440 Topline // 6x2 // 440ps // 2300nm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fbahadir61

quote:

direksiyon yavaş dönmüyor gayet gerçekçi dönüyor. eğer dönme açınız darsa a ve ya d ye basarak seri bir sekilde dönmesini sağlayabilirsiniz. sonrasında direksiyonu toplayın biyere vurmamak için.

tırlar çabuk hızlanmıyor , gayet iyi seviyede ve gerçekçi hızlanıyorlar.

Klavye ile oynuyorum oyun çok zor geldi yardımınız için teşekkür ederim ayarlardan yapmam gereken birşey var mı peki

• Arkadaşlar windows 8 yükselttikten sonra notebookumu oyunu yeniden yukledim ama oyun cok ağır takılıyor cok fena oldu sizlerdede aynı sorun varmı
    Ekran kartı gt660m
  • Arkadaşlar şehirlere ve gece farları yakınca kasma oluyor nasıl düzelte bilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: szralp

ikinci gişeden çıkarken hızımı alamadım dayıya çaktım ama yinede kaçak geçtim oldu

Hocam gazına geldim sonuç bu. Kaldı öyle geçmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35İZMİRLİ35

Malı teslim ederken bir e mail geldi bankadan borcunuz ödendi bize hiç borcunuz kalmadı diye baktım 325.00€ borcum var dalgamı geçiyor bunlar benimli

Hocam onu günlük ödemen gereken kredi için söylüyor. Yeterli paran yoksa ve ödemen geldiyse eline para geçtikten sonra atıyor o mesajı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuz Penguen

quote:

Orijinalden alıntı: szralp

ikinci gişeden çıkarken hızımı alamadım dayıya çaktım ama yinede kaçak geçtim oldu

Hocam gazına geldim sonuç bu. Kaldı öyle geçmiyor.

Kafayla geçersinde dorseyle olmaz

• Arkadaşlar gündüz seferlerinde bile farları ya da sinyalleri açınca kasma yapıyor. 2 GB Radeon HD 7650 ekran kartı var. Bir türlü çözemedim bu sorunu. Ekran kartı güncel görünüyor, driver da sorun da yok. Neden olabilir sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaLinkiLic

quote:

Orijinalden alıntı: KaNKaWaReZ

quote:

Orijinalden alıntı: yaLinkiLic

arkadaşlar bazı ss lerde görüyorum kimi arkadaşlar 90-100k €'luk işler alıyorlar ben ise uzun yol ve adr yi fullememe rağmen 50.000€ luk iş bulabiliyorum en fazla nedir bu işin aslı?

Seviyen Kaç ?

şimdilik 16

Avusturya ve İngiltereyi Keşfettin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicaldeyyus

Arkadaşlar gündüz seferlerinde bile farları ya da sinyalleri açınca kasma yapıyor. 2 GB Radeon HD 7650 ekran kartı var. Bir türlü çözemedim bu sorunu. Ekran kartı güncel görünüyor, driver da sorun da yok. Neden olabilir sizce ?

Gelişmiş Ayarlardan "Işık Görünürlük Mesafesi" Devre Dışı Yapıp Dener misin ? 15 Fps Düşüş Yerine 5 Fps Düşüş Yaşanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaNKaWaReZ

quote:

Orijinalden alıntı: radicaldeyyus

Arkadaşlar gündüz seferlerinde bile farları ya da sinyalleri açınca kasma yapıyor. 2 GB Radeon HD 7650 ekran kartı var. Bir türlü çözemedim bu sorunu. Ekran kartı güncel görünüyor, driver da sorun da yok. Neden olabilir sizce ?

Gelişmiş Ayarlardan "Işık Görünürlük Mesafesi" Devre Dışı Yapıp Dener misin ? 15 Fps Düşüş Yerine 5 Fps Düşüş Yaşanırsın

Biraz azalma oldu gibi hocam. Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar hiç yağmurlu ve sisli havaya denk gelmedim ne bu şanssızlık bende ki.
  • yeni güncellemede otobüs geliyormuş trafige
  • Biri canlı yayın yapsa da izlesek.
  • Yeni araç lastikleri alınca fren mesafesinde etki yapıyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.