Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: enesbey
    microsoft gibi bir firma el atsa şu ele manyak bişe çıkar veya ea games...

Ah keşke yada biraz geliştirsinler kendilerini
  • biraz uğraşsalar bizde beklesek aslında daha gerçekci oyun yapabilirler örn:resimlerdeki gişe geçişleri gibi. tırdan inme vs. çok güzel bi oyun çıkabilir.
  • Git git nereye kadar... Aksiyon yok, gerçekçilik yok... Sırf kamyon modlamak için yapılmış bir oyun...
  • Galiba Renault Premium'u da filoya almışlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatgur -- 15 Ocak 2011; 18:00:19 >

• evet,Volvo FM,Scania P,Daf CF,MB Axor da olsa keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: London13

beyler öncelikli olarak bence yine çok fazla bir şey beklemeyin kesinlikle yapacakları sizinde tahmin ettiğiniz gibi en fazla 1 ya da 2 tırın daha lisanslı alınır grafikler kasma sorununa dokunlmadan aynen devam ederek iyileştirilir 2-3 yeni yol ile şehir eklenir alın size yeni bir tır oyunu ki mod yapan arkadaşlar bilirler onların yaptıkları bu yenilikler öle 9-10 ay sürecek te değil hani en fazla 1 ay falan.
    Neyse bizim isteklerimiz zate belli en başta şu saçma sapan tümsekten atlanıldığı veya hafif hızlı girilen virajda arabanın bizi bir colin mcrae rally oyunu oynuyo moduna sokan kayma olayı arabayla resmen viraj bitene kadar yan yan gidiyorum ve işin komik yanı da bazen bazı arkadaşlar oturuyor benim direksiyonun başına böle oyunu oynayıp sevmeye başlıyorlar sonra bu kaymayı gördükten sonra sen bunun için mi saatlerce pc başında oturuyorsun deyip kafa yapıyorlar :( !!!.Bunu da geçtikten sonra en önemli sorunlardan biri de 350 mb'ı bile zor bulan bir oyun nasıl olurda performans bakımından iyi olan bilgisayarlarda deli gibi kasar! bu kasma olayı pedal to the metal den sonra ki oyunlarda başladı ve maalesef hala devam etmekte bir türlü çözüm bulamadılar ve bu oyunun yapımı scssoftware den daha kaliteli bir firmaya gitmedikçe te çözülemeyecek gibi.Bu 2 önemli problemin dışında da birçok problem daha var tabi ki bunlaran bence en önemlisi araçların A B ve C sınıfı olarak ayrılmış olmaları ve bu ayrımın arabaların hızlarıyla doğru orantılı olması ki ne kadar saçma birşey bu.Hiç 440 piyes bi araba 70 le giderde 580 piyes bir araba 125 ve fazlasıyla gider diye bir mantık olabilir mi ? piyes i yüksek olan araba düzde değil sadece rampa da belli eder kendini yüksek olan arabalar rampa da çabuk boğulmazlar ve diğerlerine göre 30 40 km daha hızlı çıkarlar yoksa düzde düşük piyesle yüksek piyesin arasında öle fark olmaz saçma bir şekilde ayrıca bir tırın da 100 ün üzerinde bir hızla gittiği gidebildiği nadirdir ! bunlara ek olarak oyunda cpu zekası yani yapay zaka oldukça alt seviyede.Önüne pat diye atlayanlar mı ararsın bir anda durabilen müthiş frenli arabalar mı ararsın yoksa ben kavşakta kırmızı ışıkta beklerken solumdan benim olduğum tarafa dönecek arabanın ben orda ışıklarda bekliyorum diye benim hareket etmemi beklemesini mi ararsın yoksa dörtlüleri yakıp kenara geçtiğim için arkamdaki trafiğin 3 şeritte de durmasını mı...Oyunda keşfettiğim ve mutlaka sizinde dikkatinizi çeken bazı saçmalıklar da vardır örneğin aracın kokpit kamerasındayken dışarı çıkıp içine girdiğimde aracın sesi artmakta ayrıca yağan yağmurun tamamen sileceklerin paslanmasını engellemek için arada yağdığını bakın size yağmur efekti bile yaptım demesini scssoftware in! Oyundaki saçmalıklardan biri de dorseler.Allah aşkına tamam tırları çakma falan öle swift ti vailant tı yapıyorsun bari dorseleri de schmıtz yerine schnıtz veya tırsan ın yerine birsan falan yapta gerçeğine benzet azcık onlar nedir öle ya bildiğin traktör kasaları gibi! Benim isteklerim bunlar bu büyük yapımcı firmadan ki bunları kendileride görmeleri gerek çünkü ek bir şey değil oyundaki hatalar bunlar! o yüzden beyler oyundan öle yenilikler falan beklemeyin yok arabam çamurlandı yıkatayım benim araba çok yakmaya başladı bu ara bir baktırayım neresinde sorun var yok körükler patladı yolda kaldım veya motor arıza yaptı yine masraf çıktı , geçen kaza yaptım sağ tarafın aynası kırıldı kapı içeri çöktü vs vs olmaz böle şeyler anca ki o da belki euro truck simulator 447764782364 da ya da german truck simulator 2352983576 da saygılar kazasız yolculuklar...

alttarafı dirt2 de oldugu gibi yağışlı havada yada yağmurlu toprak yolda bi çamur efektini yapamıyorlarsa..ne diyeyim artık siz anlayın.

Güzel bir mesaj olmuş tebrikler..

• Bir de şöyle bir beklentim var. Tırları ABC diye sınıflandırıyorlar. Alt tarafı (gerçek isimleri ile) FH16, R580 (Sanırım), Magnum, Axor, Stralis, XF (6 Model) den 18 kamyon çıkartıyorlar.
    Beklentim şudur.
    Mesela ABC diye sınıflandıracağına,

Scania R440
    Scania R620
    Scania R730

MB Axor 1832
    MB Axor 1844
    MB Axor 1857

Böyle sırala. Ondan sonra kamyon alırken ister hazır kamyonu alalım ister kendimiz siparişle dizayn edelim (6x2 Şasi, 440 HP motor, Yüksek Kabin, Şöyle şöyle v.b) Tabi bu sadece beklentide kalır ama neyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Bir de şöyle bir beklentim var. Tırları ABC diye sınıflandırıyorlar. Alt tarafı (gerçek isimleri ile) FH16, R580 (Sanırım), Magnum, Axor, Stralis, XF (6 Model) den 18 kamyon çıkartıyorlar.
    Beklentim şudur.
    Mesela ABC diye sınıflandıracağına,

Scania R440
    Scania R620
    Scania R730

MB Axor 1832
    MB Axor 1844
    MB Axor 1857

Böyle sırala. Ondan sonra kamyon alırken ister hazır kamyonu alalım ister kendimiz siparişle dizayn edelim (6x2 Şasi, 440 HP motor, Yüksek Kabin, Şöyle şöyle v.b) Tabi bu sadece beklentide kalır ama neyse...

dostum dediğin olsa gerçekten mükemmel olur...ama nerde........
  • ets1 için forumdan arkadaşlar gel-git mod diye bir mod yapmıştı. Yine böyle bir eser çıkarsa güzel olur Ayrıca şu oyundan bıktım hep aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_kaya1

Eyvallah usta bazı çok bilmişler olduğundan aramızda...

helal sana

ya bu tarz oyunları ne zaman oynasam , hergün farklı bir yama , güncelleme , pacth , harita,tır vs..vs.. çıkıyor..
    bakıyorum millet donatmış , vites topuzana tesbih bile takmış ben hala standart..

takip etmesi çok zor yama vs..

aynen ya.sonrada yapamayınca hevei kalmıyor insanın.

• Oyunun çıkış tarihi nedir arkadaşlar bilgi verirmisiniz?..tşkler paylaşım için..
  • ne zaman çıkıyor bu oyun?
  • Evet ne zaman çıkıyor söyleyin lütfen
  • arkadaşlar bu sefer Scs gerçekten güzel bir iş çıkartıcak
    ayrıca eski oyunlardan çok çok büyük fark olmasını beklemeyelim bence. Sonuçta adamlarda para kazanmak için part part oyunları yenileyip cıkarıyorlar
    yoksa adam elinden gelenin en iyisini yapıp piyasaya sunsa, daha iyisini cıkarıp bidaha para kazanamaz. ben böyle düşünüyorum hersey bilincli
    yalnız şu yeni scs den tek birşey istiyorum. artık selektör yapsınlar ya. Avrupada cok önemli birşey degil heralde bu
    Neyse ben bu sefer scs ye güveniyorum. en azından bizi şaşırtacak ve yüksek miktarda oyuncu toplayacak bu sefer

• SCS, bu oyunda bizleri fazlasıyla şaşırtmayı amaçlıyor. SCS, hazırlamakta olduğu oyuna sonunda dinamik gölge eklemeyi başarabildi.(Biraz geç kaldın ama olsun.)

Buyrun yeni resimler;

SCS Software, bu hafta içi oyundan yeni bir video ekleyecekmiş.

• Double dorse fln olsa güzel olur.
  • biz ne yeni tır ne yeni dorse ne de yeni şehirler istiyoruz aynı oyun motoruyla 2makyaj yapıp önümüze koymanızdan bıktık.rign rolldaki güzel ayrıntılar gibi ayrıntılar koyun,multiplayer modu koyun adam gibi orijinal alıp oynayalım bizde.haksız mıyım yahu? bi tır oyununu multiplayer oynamak ne kadar zevkli olur düşünsenize.hele bide dfgt veya g25 gibi direksiyon setleriniz varsa dh konvoyu yaparız valla
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.