Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (963. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 961962963964965
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cautiondrunk

Yeni gelecek Fransız tanklar için free expleri biriktirip saklasammı, yoksa batchat kasıyorum açsammı onu. karar veremedim.

behçet i aç nasılsa t10 olcak boşver diğer fransızları sonrada açarsın onları benim fikrim bu hem t10 olduğunda fiyatıda artar onun
  • girdiğim iki maçtada koptum sadece bendemi var bu sorun
  • neden us serverinde oynuyorsunuz ki ?
    eu serveri türkçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: halogonga

neden us serverinde oynuyorsunuz ki ?
    eu serveri türkçe

eu serverinde ingilizce oynuyo ingilizce oynayanlar türkçe çevirileri pek iyi olmadığı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireBolT

quote:

eu serveri türkçe

eu serverinde ingilizce oynuyo ingilizce oynayanlar türkçe çevirileri pek iyi olmadığı için

bari virgül felan kullansaydın bişe anlayamadım cümlenden
  • bende kopmalar sadece bende sanıyorum TTNET le kavga edicektim ya
  • girmiyor oyuna
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FireBolT

quote:

eu serveri türkçe

bari virgül felan kullansaydın bişe anlayamadım cümlenden

Yaw ben bu kadar saçma sapann bir bahane görmedim. Adam demiyorki "oyunu ilk kurarken okumadan her şeye evet dedim. Gittim usa clineti kurudum. 2,5 gb baştan indirmek istemiyorum" dese daha inandırıcı olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flak88

quote:

Orijinalden alıntı: sinnan

bu amx 40 ne bela bir tank yahu ne gidiyor ne vuruyor, zulüm oldu resmen

dostum o tank bu oyunun en bela tankıdır.ama zırhı iyidir .kendi tier indeki tanklar kolay kolay delemez onu:)onu geçerken öteki tanklar ile exp topla .öyle geç.yoksa adamı kanser eder

sen bı pz38nA ile oyna oyunu silersin pz4 alana kadar canım cıktı 10 maç tan 9 unu e100 lerle oynuyorum
  • anlasıldı bugun oyun oynayamıcaz.bakımmıdır yeni patch midir yüklesinler artık kurtulsak bir an önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami583

quote:

quote:

dostum o tank bu oyunun en bela tankıdır.ama zırhı iyidir .kendi tier indeki tanklar kolay kolay delemez onu:)onu geçerken öteki tanklar ile exp topla .öyle geç.yoksa adamı kanser eder

sen bı pz38nA ile oyna oyunu silersin pz4 alana kadar canım cıktı 10 maç tan 9 unu e100 lerle oynuyorum

ben 38nA yüzünden o seriyi bırakıp KMT'lere geçtim, deneyim kazanıcam belki başka bir ülkeye de kasıp oraya geri gelicem. nA ile hep karşısı dopdolu oluyor
  • 38na ile bende oynadım sabret kardeş başka çare yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami583

quote:

quote:

O tankla başlamanın bir nedeni var, sen scoutsın çünkü, yani belli noktalara durup tankları belirlemelisin, savaş sonuna kadar kalırsan savaşın içerisinde güzel exp ve credi alırsın, o yüzden E-100 lerle oynuyorsun, onları bul artyler vursun yada gerideki yüksek tier TDlerden hpsini düşürecek mermileri yesinler, baktın onların artyleri hala savaşın içerisinde git ve onları bul, zaten savaşın ortasında herşey belli olur ama unutma artylerin savaşta ise bulduğun artylerle savaşma yerlerini belirle ve ölme..
  • sizde oyun açılıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilic06

sizde oyun açılıyormu ?

yurt dışı çıkışlarında sorunlar var oyuna giriş yapılamıyor oyuna girmek istiyorsanız Hotspot Shield poxy programını kurun ve öyle girin.
  • kardeş link atarmısın sen girebiliyomusun onunla
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilic06

kardeş link atarmısın sen girebiliyomusun onunla

evet girebiliyorum ayrıca yasak olan tüm sitelere giriş yapılabiliyor. programı kurup çalıştırdıktan sonra sol atta programın iconu bağlanırken sarı bağlandıktan sonra yeşil yanar ardından tarayıcından tüm sitelere giriş yapabilirsin. oyuna da normal şekilde giriş yapabilirsin.

http://www.gezginler.net/indir/hotspot-shield.html
  • şu an oyuna girebiliyorum gece 2 ile 5 arası bakım olacak
    bende 38na ile oynuyordum bıktım artık ve şu an kv-1 ile mutluyum

bende us serveri indirmiştim ama türkçe olmadıgı için eu baştan indirdim
  • Oyun açılıyor bende.
  • patch geldikten sonra ping 130dan aşşağı düşmedi önceden 60-70 lerde geziyodu ping yüzünden tank kitleniyor daireler çizmeye başlıyor kendi kendine gidiyo duruyor sizdede böyle sorun varmı yoksa bendemi sadece çok sinir bozucu bişey
  • 
Sayfa: önceki 961962963964965
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.