Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (822. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hacı_Bumbala

ahmet3212 sana bısey sormak ıstıyorum resımlı bır acıklama yapmıssın dosyaların nereye atılması ıle ılgılı bılgısayarının masasutunu hangı program ıle o hale getırdın lınk atabılır msın

Rocketdock olabilir. Rainmeter falan araştırın çok güzel şeyler yapan var forumda da bölümü var zaten.
  • tesekkurler
  • şu an t46 dayım t28 daha sonra kv ama hakikaten sovyetler güzel
  • arkadaşlar donanım haber olrak bi klan kurdunuz mu ?? belki önceki sayfalarda geçmiş olabilir. gönül ister ki tüm sayfaları okuyayım ama dile kolay 275 sayfa
  • quote:

Orijinalden alıntı: silici4190

arkadaşlar donanım haber olrak bi klan kurdunuz mu ?? belki önceki sayfalarda geçmiş olabilir. gönül ister ki tüm sayfaları okuyayım ama dile kolay 275 sayfa

DH klanı değil ama Türk klanları var. Raiders of Turks, Sultans vs. vs. 4 tane var sanırım.
  • Bu oyunda şöyle bir durum varki yenimle silmeme ramak kaldı, bir oyuncunun kaderi sizin elinizden alınmış, daha yüksek hasarlı tank çok daha avantajlı ve şanslı, sizin birebirde alma şansınız çok düşük, illaki sekiyor, penetre ediyor ama vurmuyor, vuruyor ama %1 kalıyor, sizin %95lik şansınız %30lara iniyor, hasar veremiyorsunuz, ancak yanınızdaki arkadaşınız çat diye alıyor, daha takımın genel kaybetme oranını bireysele indirememişler, yakında o da olcak, yenilen takımlar yenmeye başlıyacak. 5 tane nokta atışı yapıyorum E-50 ile 3 tanesi 490 giriyor, son ikisi fos...
  • bir clana üye olup sonra çıkıp başka clana üye olabilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami583

bir clana üye olup sonra çıkıp başka clana üye olabilirmiyiz

tabiki kardeş zincirle bağlamıyor hiçbir klan seni. ortamı beğenmedin mi iznini isteyip çıkar, sonra da başka klana geçersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtonomAktor

quote:

tabiki kardeş zincirle bağlamıyor hiçbir klan seni. ortamı beğenmedin mi iznini isteyip çıkar, sonra da başka klana geçersin.

eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Bu oyunda şöyle bir durum varki yenimle silmeme ramak kaldı, bir oyuncunun kaderi sizin elinizden alınmış, daha yüksek hasarlı tank çok daha avantajlı ve şanslı, sizin birebirde alma şansınız çok düşük, illaki sekiyor, penetre ediyor ama vurmuyor, vuruyor ama %1 kalıyor, sizin %95lik şansınız %30lara iniyor, hasar veremiyorsunuz, ancak yanınızdaki arkadaşınız çat diye alıyor, daha takımın genel kaybetme oranını bireysele indirememişler, yakında o da olcak, yenilen takımlar yenmeye başlıyacak. 5 tane nokta atışı yapıyorum E-50 ile 3 tanesi 490 giriyor, son ikisi fos...

Valla bugün aynısı başıma geldi sinirlerim tepeme geldi ya.
  • ula her 3 mesajdan 1 i KV ile ilgili, bıd bıd bıdı . .. . sıkıldım
  • klan a nerden bakıyoz nerden giriyoz türkçe oynuyorumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardgamer34

ula her 3 mesajdan 1 i KV ile ilgili, bıd bıd bıdı . .. . sıkıldım

+1
  • Arkadaşlar ben de KV ma kavuştum :):):):)
    tecrübeli arkadaşlar nelere öncelik vermem gerektiğini söylerse çok memnun olurum :):)
    Bende hep KV ölürdüm şimdi KV aldım hep Löwe lerin Tigerların arasındayım yaw :):):):)
  • quote:

quote:

Bir klandan çıktıktan sonra bir süre bekliyorsun 48 saat diye aklımda kalmış, o süre dolmadan başka bir klana giriş yapılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pausanias

quote:

quote:

Bir klandan çıktıktan sonra bir süre bekliyorsun 48 saat diye aklımda kalmış, o süre dolmadan başka bir klana giriş yapılamıyor.

3 gün
  • Beyler World Of Tanks Level dergisi ile yine reklam ve Türkiyede yeni oyuncular peşine düştü. Burada yeni gelen oyunculara tavsiyem hemen kendinize uygun bir klan bulup klandan faydalanmanızdır. Dolayısı ile size klandan daha fazla yardım edebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Bu oyunda şöyle bir durum varki yenimle silmeme ramak kaldı, bir oyuncunun kaderi sizin elinizden alınmış, daha yüksek hasarlı tank çok daha avantajlı ve şanslı, sizin birebirde alma şansınız çok düşük, illaki sekiyor, penetre ediyor ama vurmuyor, vuruyor ama %1 kalıyor, sizin %95lik şansınız %30lara iniyor, hasar veremiyorsunuz, ancak yanınızdaki arkadaşınız çat diye alıyor, daha takımın genel kaybetme oranını bireysele indirememişler, yakında o da olcak, yenilen takımlar yenmeye başlıyacak. 5 tane nokta atışı yapıyorum E-50 ile 3 tanesi 490 giriyor, son ikisi fos...

haklısın dostum herkez aynı şeyden muzdarip ama inşallah 7.3 yada bi sonraki pach le düzelecek diye umuyorum bende...
  • quote:

Aynen beni de delirme seviyesine getrdi.Son 10 günde abartısız 1-2-3 hp bırakmalar, son vuruş da topun minimum değerinin de altında vurmalar son vuruş un sıfır hasar vermesi. 7.0 da başladı bu saçmalık her yamada daha da çoğaldı bakalım bu işin sonu nereye varıcak.

NOT: Bu şikayet ettiğim durumların aynısı bana da oluyor. mesela geçen patton ile oynarken 300hp canım vardı IS nin biri 10 mt önümden 2 kez vurdu penetre etti ama 0 hasar yazdı.Ben de adamı aldım tabi. Herif çıldırdı. Elemanın açısından bakınca hak vermemek elde değil.Ha sonra ne oldu düşman vuramadı beni benim takımımdaki adam geldi beni vurdu niye yaptıysa artık
  • şu type'yi kaçırdık zamanında. cok uyuz tank cok ta zevkli olmalı. type tarzı bi medium gelse alsak, sonra sıkayet etseler kaldırsalar yine
  • 
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.