Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.790
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony PS3 160 GB Konsol
    *699,00 TL KDV Dahil
    dalga geçiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagopakajomer

Bimeksten müthiş kampanya :DDD
    Sony PS3 160 GB Konsol
    *699,00 TL KDV Dahil
    dalga geçiyorlar

günaydın o sözde kampanya epeydir var.
  • Sıfır cihaz fiyatları cazip değil bu aralar, o yüzden bugün 2nci el , 18 ay garantisi devam eden 250B Slim makine aldım 3.55cfw, 11 tane EX oyun yüklü , 640TL 9 taksite böldüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPTİMİST -- 10 Şubat 2011; 18:36:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Sıfır cihaz fiyatları cazip değil bu aralar, o yüzden bugün 2nci el , 18 ay garantisi devam eden 250B Slim makine aldım 3.55cfw, 11 tane EX oyun yüklü , 640TL 9 taksite böldüm..

Hayırlı olsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Sıfır cihaz fiyatları cazip değil bu aralar, o yüzden bugün 2nci el , 18 ay garantisi devam eden 250B Slim makine aldım 3.55cfw, 11 tane EX oyun yüklü , 640TL 9 taksite böldüm..

ankarada 689'a 320 gb 2 yıl eurasia garantili satılıyor.tunalı caddesinde.oyun ve cfw zaten evde kendi yapabileceğin çok basit işlemler zaten.bence pahalı almışsın dostum ama hayırlı olsun
  • Sağolun arkadaşlar, daha iyisine siz sahip olursunuz umarım

@EmR_3153

Hocam ben İstanbul'da oturuyorum Ankarada'ki fırsatlar orada ikamet edenler için iyidir, kargo olayına sıcak bakmıyorum, ayrıca en önemlisi 240 GB dolusu oyun yüklü benim aldıüım makinede ve hepsi PS3 Ex oyunlar, bu oyunları temin etmeye kalkmak zahmetli bir iş,hazır yüklü olması ve 9 taksite, güvenilir bir esnaf arkadaştan ve garantili cihaz o9lması gibi artı özellikleri göz önünde bulundurarak aldım cihazı
  • Khalkedon da 700lira 320gb iyi mi arkadaşlar birde bu ps3 fiyatları niye böyle uçtu doların yükselmesi ile mi alakalı? 3-4 ay önce baya düşüktü şimdiye göre
  • www.dahaucuzuyok.com.tr sitesinde suan 320 gb'lık ps3+oyun 799 tl diyor, fakat indirim olmamış, bence takip edin, indirim olma ihtimali var, ben ordan 545'e almıstım.
    site migrosun kendi sitesi, guvenebilirsiniz yani, 2 seneliik sony garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKMDGN -- 12 Şubat 2011; 13:52:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ALCHEMIST_
    Khalkedon da 700lira 320gb iyi mi arkadaşlar birde bu ps3 fiyatları niye böyle uçtu doların yükselmesi ile mi alakalı? 3-4 ay önce baya düşüktü şimdiye göre

sende mi ariyorsun dostum..bence piyasada urun bitti yani urunlerin arkasi yok..satinca yeni mal cekemiyorlar benim dusuncem bu buyuzden indirimle toplu satilmiyor..
    Yoksa kackisi forumdaki arkadastan 40 50 lira indirim yapsa alacakti 20 30 tane satardi kesin..
  • ben şimdi ankara tunalı caddesinden 2 yıl eurasia garantili 320 gb slim aldım.689 tl nakit.önceki fat ntsc-j ps3'ümü de 380'e sattım oh be rahatladım yeni ps3 alınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

quote:

Orijinalden alıntı: ScMoney

ps4 çıkıyormuş galiba öyle okudum bikaç yerde.

hadi ya yaşadık o zaman iyiki almamışız ps3 o paraya şimdi ps4 alırız tabi onada sıcak fırsat bekle bekleye ps5 çıkar..

• quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

ben şimdi ankara tunalı caddesinden 2 yıl eurasia garantili 320 gb slim aldım.689 tl nakit.önceki fat ntsc-j ps3'ümü de 380'e sattım oh be rahatladım yeni ps3 alınca

hayırlı olsun hocam. bende ankaradayım tunalıda acaba nereden aldınız. birde cfw yüklümü ? aklımda khalkedon var fakat eğer ankaradada güvenilir iyi bir yer bulabilirsem oradan da alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

ben şimdi ankara tunalı caddesinden 2 yıl eurasia garantili 320 gb slim aldım.689 tl nakit.önceki fat ntsc-j ps3'ümü de 380'e sattım oh be rahatladım yeni ps3 alınca

hayırlı olsun hocam. bende ankaradayım tunalıda acaba nereden aldınız. birde cfw yüklümü ? aklımda khalkedon var fakat eğer ankaradada güvenilir iyi bir yer bulabilirsem oradan da alabilirim?

tunalıda one game center diye bir yer.esat tarafından indim ben dümdüz inince görürsün zaten mango taraflarında.cfw falan yükletmedim ekstra ücret alırlar diye.zaten gerek yok evde 10 dk'lık işi var kendim yaptım cfw'yi.bence güvenilir yer.garanti belgesi fatura vs herşeyi aldım.üstelik yukarıda khalkedon sonu 04 olanlar türkiye için demişti.sonu 04 benim cihazında gayet güvenilir yani.bugün kızılaydaki tüp geçitte sordum adam 855 dedi.690'a 160 gb ya da 250'lik spot dedi.dedim ne yaptın tunalıda 690 320 2 yıl garantili.yok öyle bir dünya demez mi.zaten ırmağa tenezzül bile etmedim.bir keresinde 0 xbox 360 harddiski almıştım,bozuk çıktı sonra 2.eli kakalamaya kalktılar.foruma yazınca da o sen misin klavye delikanlısı demezler mi.o gün bugün kızılayda ne armağan orası indirim pek yapmıyor,ne o tüp geçitler bulaşmıyorum.kısacası kızılaydan alışveriş yapılmaz ya gideceksin elektro marketlerde kampanyadan alacaksın,ya da böyle fiyatı uygun bulduğun biryerden.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

tunalıda one game center diye bir yer.esat tarafından indim ben dümdüz inince görürsün zaten mango taraflarında.cfw falan yükletmedim ekstra ücret alırlar diye.zaten gerek yok evde 10 dk'lık işi var kendim yaptım cfw'yi.bence güvenilir yer.garanti belgesi fatura vs herşeyi aldım.üstelik yukarıda khalkedon sonu 04 olanlar türkiye için demişti.sonu 04 benim cihazında gayet güvenilir yani.bugün kızılaydaki tüp geçitte sordum adam 855 dedi.690'a 160 gb ya da 250'lik spot dedi.dedim ne yaptın tunalıda 690 320 2 yıl garantili.yok öyle bir dünya demez mi.zaten ırmağa tenezzül bile etmedim.bir keresinde 0 xbox 360 harddiski almıştım,bozuk çıktı sonra 2.eli kakalamaya kalktılar.foruma yazınca da o sen misin klavye delikanlısı demezler mi.o gün bugün kızılayda ne armağan orası indirim pek yapmıyor,ne o tüp geçitler bulaşmıyorum.kısacası kızılaydan alışveriş yapılmaz ya gideceksin elektro marketlerde kampanyadan alacaksın,ya da böyle fiyatı uygun bulduğun biryerden.

teşekkürler hocam.

• Valla arkadaslar cok mutluyum az önce bi yakınım kapmıs bitane 120 lik getirmiş ne zmndır istedigimi biliodu süpriz yaptı ne kadar mutlu oldugumu anlatamam.Yaşanması gereken birşey babamın yapmadıgını yaptı 3.30 version cıktı ayarlarını cektim kullanıcı profili olusturdum 2 güne JB'im gelir oyunlara dalarız artık Forumdan kopuyorum yavas yavas elime kampanyalar gecerse görürsem haberdar etmeye calısırım alıcak olan herkese şimdiden hayırlı olsun

• Kuzene D.günü hediyesi olarak az önce Khalkedon dan PS3 320gb aldım, 700.TL faturalı 2 yıl eurasia garantili, cfw dahil..(tek çekim kk na %3 ekleniyor)
    , yanında philips hdmi 20.TL ödedim, ancak cfw ile artık online oynanmıyormuş ve cfw için elinizde bir adet de orjinal oyun olması gerekiyormuş. bilgilerinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

Kuzene D.günü hediyesi olarak az önce Khalkedon dan PS3 320gb aldım, 700.TL faturalı 2 yıl eurasia garantili, cfw dahil..(tek çekim kk na %3 ekleniyor)
    , yanında philips hdmi 20.TL ödedim, ancak cfw ile artık online oynanmıyormuş ve cfw için elinizde bir adet de orjinal oyun olması gerekiyormuş. bilgilerinize.

3.55 cfw cihaza sahibim orjinal dvd olmadanda oyunları oynayabiliosunuz 4-5 gün öncesine kadar dns ayarı ile online oyun oynayabiliyorum gerçi 4-5 gündür oynamadım bi değişiklik oldumu onu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

Orijinalden alıntı: KYgt

quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerrr

quote:

Orijinalden alıntı: WahshE

Sony DS3 Joystick alacak arkadaşlar. Daha iyi fiyat bulamazsanız Cevahir Migrostan 99 liraya aldım ben.

Abi 100liraya iyi fiyat mı diyorsun...

Zaten normalde 99 lira , hey Allah'ım ya

kırmızı DS3 burdan buldum

http://www.sonyboschburada.com/catinfo.asp?slmt=1&mrk=&cid=50

tam almışken bu yapılırmı

Teşhirden, kutusu yok , temiz üstünde çizik ve darbe yok.

Ürün Kodu :DUALSHOCK3
    Marka :Sony

Fiyatı : 42,37 TL + KDV
    Kdv dahil : 50,00 TL
    Havale ile : 49,50 TL

http://www.morfare.com/asp/product/4513/Sony-PlayStation3-DUALSHOCK3-Kablosuz-Kumanda

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KYgt

quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerrr

quote:

Orijinalden alıntı: WahshE

Sony DS3 Joystick alacak arkadaşlar. Daha iyi fiyat bulamazsanız Cevahir Migrostan 99 liraya aldım ben.

Abi 100liraya iyi fiyat mı diyorsun...

Zaten normalde 99 lira , hey Allah'ım ya

kırmızı DS3 burdan buldum

http://www.sonyboschburada.com/catinfo.asp?slmt=1&mrk=&cid=50

tam almışken bu yapılırmı

Teşhirden, kutusu yok , temiz üstünde çizik ve darbe yok.

Ürün Kodu :DUALSHOCK3
    Marka :Sony

http://www.morfare.com/asp/product/4513/Sony-PlayStation3-DUALSHOCK3-Kablosuz-Kumanda

STOKTA YOK !!!

O yüzden heyecana gerek yok

Ayrıca bi kaç yorum üstteki @cell@t için 3.55cfw de online bitti ne yazıkki.

• Vatan bilgisayarda % 20 indirim worldcarda 5 taksite PS3 320 GB Assasin creed brotherhood+Dead Rising II 808 TL ye geliyor...

Bence şu an için en sıcak fırsat bu gibi duruyor.yanında verilen oyunların ikisini piyasadan toplamda en az 150 TL ye alsanız bile 320 GB lık model 650 TL ye geliyor...

Almak isteyenler için bence düşünülebilecek fırsat...
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.