Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.094
Cevap
598
Favori
1.920.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Cross varken bunlar ne ya
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Bu 18 ayar altın olanı

Bu da krom olanı.

altın kaplama versatil olanı bnde var ama bozdum öğrendiğime göre ömür boyu garantisi varmış mail attım yollayın yapalım dediler en kısa zamanda göndereceğim gerçekten süper bi kalem

• Acaba schneider marka kalemleri nasıl buluyorsunuz
  • Evet arkadaşlar yeni video tanıtımımızda sizlere Tombow Zoom'u tanıtmaya çalıştım iyi seyirler

black label
    arkadasım sana bu uzucu haberı vermek ıstemezdım ama bu kımyasal bı olay oldugu ıcın eskı halıne getırme gıbı bı durumun olmayacak
    ama gıden ıcın uzulme kalanı korumaya bak ders calısırken yada yazı yazarken kalemının elının terınden etkılenmemesı ıcın pudra kullanmanı tavsıye edebılırım pudra senı rahatsız ederse alerjın varsa pudraya karsı kalemını kullanırken yanında bı kagıt mendıl bulundurmanı tavsıye ederım elın terledıkce sılmen ıcın ve sana bı onerım var sorunun dısında kalemını yere dusurmemeye dıkkat et cunku ucu cok hassas o kalemın ve hard soft ayarı yaparkan kalemı zorlama (cevırırken)yalama olabılıyor. umarım yardımcı olmusumdur kardesım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 20 Haziran 2011; 20:43:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

black label
    arkadasım sana bu uzucu haberı vermek ıstemezdım ama bu kımyasal bı olay oldugu ıcın eskı halıne getırme gıbı bı durumun olmayacak
    ama gıden ıcın uzulme kalanı korumaya bak ders calısırken yada yazı yazarken kalemının elının terınden etkılenmemesı ıcın pudra kullanmanı tavsıye edebılırım pudra senı rahatsız ederse alerjın varsa pudraya karsı kalemını kullanırken yanında bı kagıt mendıl bulundurmanı tavsıye ederım elın terledıkce sılmen ıcın ve sana bı onerım var sorunun dısında kalemını yere dusurmemeye dıkkat et cunku ucu cok hassas o kalemın ve hard soft ayarı yaparkan kalemı zorlama (cevırırken)yalama olabılıyor. umarım yardımcı olmusumdur kardesım

2-3 kere düşürdüm sonra ucunu toplu iğneyle düzelttim
    bu arada elimde tk-fine 1306 var 0.35 uçlu nerden bulurum bu 0.35 ucu?

• -------------------------------------
    crazytaxi
    arkadasım genelde ofıs malzemelerı uzerıne bı marka olarak bılıyorum bı kac kalemını kullanma fırsatım oldu bu aralar yenılıkcı adımları var versatılde bunun bı ornegıde ıd adlı kalemı gercekten sık farklı bı tasarım ama su an kı durumlarına baktıgımda versatılde daha cok kat etmelerı gereken yolları var kardesım umarım yardımcı olabılmısımdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 17 Kasım 2012; 0:21:23 >
  • ben graffix modelini kullanıyorum bide papermate tikky in ucu yalama oldu bunu kullanıyorum
  • black label
    kardesım en ıyısını yapmıssın ıgneyle duzeltmekle cekıcle duzeltmeye kalkan bı arkadasım vardı ama yınede dıkkat et her zaman duzelmesı mumkun olmayabılır nt magzalarına bakmanı onerırım yada bı kırtasıyecıye sıparıs verdırıp kutu halınde almanı onerırım cunku 0.7 uc gıbı her an bı kırtasıyeye gırıp bulamayabılırsın bu tavsıyelerımde olmazsa ınternet sıparısı ver derım ama malıyet coksa yenı bı tk-fine 1306 almanı onerırım 0.7 yada 0.5 umarım yardımcı olmusumdur kardesım
  • crazytaxi
    kardesım graffıx klasık bı versatıl modelı sekıl ıtıbarıyla hosbence tıkky papermate alırken ıkı kez dusunmek gerek eskı tıkkyden eser yok tam bı fıyasko kasasına baktıgımda vay be yapmıslar dedım ama mekanızmasını gorunce hayal kırıklıgına ugradım ısın acıkcası
    sımdı arkadasım sana bı tavsıyem var tıkky almayı dusunursen papermete alma eskı kasa tıkky al hem saglam bı kasa hem saglam mekanızma uretımı 2007de durdu eskı tıkkynın haberınız olsun yakında pıyasadan sılınmeye baslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

ben sana faber castell tk-fine executıve onerıyorum arkadasım 'uAslAnkara'

fıyatı 10tl

Favorim Bundan daha iyisini görmedim,tanımadım,duymadım.

• http://www.leadholder.com/
    Tüm kalem seriler ve bilgiler mevcut
  • 4n1L
    evet arkadasım o sıtede gecmıs yıllarda uretılmıs bırcok kalem var umarım ılerıde o muzelık kalemlerı elde etme fırsatıda bulurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4n1L

http://www.leadholder.com/
    Tüm kalem seriler ve bilgiler mevcut

@MAVİT öyle yapıcam galiba,
    kalemlere baktım da nerden nereye dedim vay be...
  • 30 liraya kadar soyle bir agir kalem oneriniz var midir?
  • @MAVİT

Bende de o modelden var. 26 Tl'ye almıştım. Sallamalı olmasının haricinde yazarken mükemmel bir rahatlığı var.
  • black label
    evet kardesım bak cok guzel kalemler var o kalem muzesınde su an pıyasaya aynı sekıl surseler tutar yani kalem ayrı bı dunya
    yardımcı oldugum ıcın cok sevındım kardesım umarım bı daha kı sefere ıstedıgın butun ucları bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Rotring Rapid

Katılıyorum. Test aşamasında gibi kalem bende iken. 50 - 100 kere yere düştü ve hala sağlam. Gerek karizmasıyla, gerek kalitesiyle gönülleri feth eden kalem.
  • KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Cross Kalın 10 Karat Altın (Kaplama değil) Uçlu 0.5 Kalem
    Ben kalem hastasıyım arkadaşlar, özellikle böyle kalemlere ilgi duyuyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

Cross Kalın 10 Karat Altın (Kaplama değil) Uçlu 0.5 Kalem
    Ben kalem hastasıyım arkadaşlar, özellikle böyle kalemlere ilgi duyuyorum..

Fiyatı ne kadar acaba? İnternette bu altın kaplama model olanını 2.7 bin tl olarak mı gördüm? Yoksa uykulu olduğum için yanlış mı gördüm?

• KirkLeeHammet
    kardesım sana graph1000 tk fıne varıol onerırım bu ıkısı cızım ıcın uygundur yanı uc kısımları sabıttır bıde hos bı kalem onerım var

PASLANMAZ ÇELİK ÜZERİ PARLAK KROM GÖVDE
    LAZER İLE ŞEKİLLENDİRİLMİŞ BAKLAVA DESEN GÖVDE YAPISI

PARLAK KROM/ÇELİK AKSAM VE KLİPS
    PARLAK SİYAH ÜST BÖLÜM
    ÇEVİRMELİ MEKANİZMA
    0.7mm KURŞUN UÇ KALINLIĞI

ÖMÜR BOYU GARANTİ ama 34 tl dusunursenız hos bı kalem deger bence

• umuts55
    evet bence dıger shakerlara gore cok stıl bı kalem o resımdekı shaker dıger alt modellerı pek hos bı ızlenım bırakmadı bende ısın acıkcası ama bu kalem bıraz daha tasarım acısından ılerı olsa ortalıgı yıkar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.