Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • epl de zevk var çekişme var la liga da 2 takım var kendi aralarında yarışıyorlar ora farklı her futbolcunun hayali epl de oynamak ronaldoda futboldan zevk alan birisi ondan epl ye elbet gidekcetir
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

Orijinalden alıntı: Odinn#21

Ronaldo'nun mutsuzluğunun sebebi ödülü Iniesta'ya kaptırması. En azından Messi onunla sürekli kıyaslanan bir isim ve o ikisi dünyada onlarla yarışabilecek kalitede/kapasitede oyuncu olmadığını düşünüyorlar. Messi'nin, takım arkadaşı Iniesta'ya ödülü kaptırması onun için sorun olmaz ama Ronaldo'nun ödülü böyle kaybetmesi olur onun için.

Kendi ağzıyla "mutsuzluğum o yüzden değil iniesta haketti" dedi. Daha neyin kılıfı bu

Sağır duymaz uydurur.arkadaş cümleyi nasıl değiştiripde yazmışsın varya senin gibi cahiller bu başlığa yazmasın ya.ronaldo iniesta haketti diye birşey demedi.yani varya hani cümleyi siyahken beyaz yapmayı nasıl başarıyorsunuz bilmiyorum.

• 6 eylül 2005 te babası öldü o yüzden diyen sevinmedi diye haber var doğruluğu var mı ?

haber doğruymuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 4 Eylül 2012; 16:09:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

quote:

quote:

Ronaldo'nun mutsuzluğunun sebebi ödülü Iniesta'ya kaptırması. En azından Messi onunla sürekli kıyaslanan bir isim ve o ikisi dünyada onlarla yarışabilecek kalitede/kapasitede oyuncu olmadığını düşünüyorlar. Messi'nin, takım arkadaşı Iniesta'ya ödülü kaptırması onun için sorun olmaz ama Ronaldo'nun ödülü böyle kaybetmesi olur onun için.

Kendi ağzıyla "mutsuzluğum o yüzden değil iniesta haketti" dedi. Daha neyin kılıfı bu

Sağır duymaz uydurur.arkadaş cümleyi nasıl değiştiripde yazmışsın varya senin gibi cahiller bu başlığa yazmasın ya.ronaldo iniesta haketti diye birşey demedi.yani varya hani cümleyi siyahken beyaz yapmayı nasıl başarıyorsunuz bilmiyorum.

Hayatımda senin kadar kör bir Real Madrid taraftarı görmedim. Taraftar mısın fake misin o da belli değil. İnsan 2 dakikasını ayırır da neymiş ne değilmiş araştırır yada girer Madrid forumlarını falan dolaşır en azından. 10 yaşındaki çocuk bile Ronaldo'nun takımdaki adamların yarısı ile anlaşamaması yüzünden mutsuz olduğunu bilir. En başta Marcelo,Higuain,DiMaria. Daha geçen gün Marcelo, Messi'nin en iyi futbolcu olduğunu belirtince kıyamet koptu içerde. Bunun gibi birsürü olay içerde.

Bir daha alıntı yapmanı istemiyorum benden.

Bu arada;

Ronaldo, Iniesta’nın ödülü hak ettiğini, mutsuzluğunun sebebinin o olmadığını söyledi.

http://skorer.milliyet.com.tr/ronaldo-mutsuzum/-/detay/1591039/default.htm

http://www.sportstv.com.tr/ronaldo-mutsuzum-ve-kulup-bunu-biliyor/

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

6 eylül 2005 te babası öldü o yüzden diyen sevinmedi diye haber var doğruluğu var mı ?

haber doğruymuş.

La adam para yüzünden neden mutsuz olsun ki bana saçma geliyor evet Babası yüzündenmiş.

• Bu arada koymayı unutmuşum bakın bakalım.
  • quote:

Hayatımda senin kadar kör bir Real Madrid taraftarı görmedim. Taraftar mısın fake misin o da belli değil. İnsan 2 dakikasını ayırır da neymiş ne değilmiş araştırır yada girer Madrid forumlarını falan dolaşır en azından. 10 yaşındaki çocuk bile Ronaldo'nun takımdaki adamların yarısı ile anlaşamaması yüzünden mutsuz olduğunu bilir. En başta Marcelo,Higuain,DiMaria. Daha geçen gün Marcelo, Messi'nin en iyi futbolcu olduğunu belirtince kıyamet koptu içerde. Bunun gibi birsürü olay içerde.

Bu arada;

Ronaldo, Iniesta’nın ödülü hak ettiğini, mutsuzluğunun sebebinin o olmadığını söyledi.

Normalde bu tarz tartışmalara girmem ama sana şunu belirteyim Ronaldo Iniesta ödülü haketti demedi, bana Türkçe haber sitelerinden Ronaldo'nun sözlerinin evrimleştirlip düzenlendiği kaynak bulup getirme.

Ronaldo : Bunun Iniesta ile ilgili yok. Dünya Kupası elemeleri için Milli takıma katılacağım. Orada bizim için çok önemli maçlar var.

Oyuncular konusuna gelecek olursa Marcelo ile sorun olduğunu düşünmüyorum ben ama net bir cevapta veremem çünkü Ronaldo Granada'ya ilk golü attığında Ronaldoya ilk koşan Marcelo oldu.

Takım içindeki asıl sorunu burada söylemeyi hiç istemezdim ama sorun İspanyolların lobi kurması, bütün Real Madrid futbolcularının paylaştığı resimlere bakın İspanyollar hep kendi aralarında takılıyorlar.

geri kalan herkesde biraz dışlanmış durumda sadece Ronlado değil, Higuain'inde pek anlaşamadığı biliniyor çünkü Ronaldo Benzema ile daha yakın ve Higuain'de milli takımda Messi'nin arkadaşı, Di maria ortada bu durumda.

Gündemde dolaşan sorunun sebebi haberlerine tek tek yorum atayım:

1.) Babasının ölüm yıldönümü: Mantıklı ama geçen sene bu dönemde attığı gollere gayet sevinmişti yinede mantıklı geliyor çünkü insanın üzerine sorunlar bazen biranda gelir ve en ufak şeye bile patlayabilirsin ki bu pekde ufak birşey değil. Bilmeyenler için söyleyeyim Ronaldo ailesine özelliklede Babasına çok düşkün bir insandır. Babası alkol yüzünden öldüğü için alkolden nefret eder ve hiç kullanmaz ayrıyeten Ronaldo'nun bir sözü vardır "Ben futbolu ne para için nede başka birşey için oynarım ben sadece Babam benimle gurur duysun diye oynarım"

2.)Marcelo olayı: Yukardada belirttim Ronaldo ve Marcelo kankalar ama tabi Marcelonun açıklamaları arayı bozmuş olabilir. Geçen hafta kulüpte Balon d Dor'un Casillas'a verilmesi için konuşma yapmış.

3.)İspanyolların gruplaşması ve özellikle Portekizlileri dışlaması: buda en büyük etkenlerden biri ve beni üzen asıl sebep bu gruplaşmayı başlatanın takım kaptanı Casillas olması. İspanyolların içinden tarafsız olanlarda var tabi bunlardan da en kral adam Arbeloa'dır.(Ramos, Callejon da ortadalar)

4.) Para konusu: Bunada pek inanmıyor çünkü adam yeterince kazanıyor Dünyada en çok kazanan 2. futbolcu Eto'o dan sonra ama sorun bu olsa geçen sene söylerdi bence belkide söz alıpta klüp tutmamış olabilir.

5.)EPL'ye dönme isteği: bu kesinlikle olamaz bunu direk eliyorum çünkü Ronaldo'nun en büyük hayalinin Real Madrid olduğu çok eskiden bilinen bir gerçek ve Manudaki son 3 yılında çok olylar oldu gitemk için ve sırf üzerinde çok büyük emeği olan Sir Alex Ferguson'nun hatrına 1 sene bekledi. Geldiği ilk günden beride tam bir Real Madrid'li olduğunu gösterdi ve her röportajda La Liga'nın EPL'den daha zor ve çekişmeli bir maraton olduğunu çünkü Dünyanın en büyük 2 klübünün burada olduğunu devamlı belirtti.

6.) Ödül olayı: zaten net bir dille bunun alakası olmadığını söyledi.

• Abi yuh ya. Bir açıklama ortalığı ne kadar karıştırdı ya.
    Mutsuzsa sebebini kulüp çözer halleder niye bu kadar büyük olay oldu ki bu? Herkes komplo teorisi kuruyor.
    3 senedir burda adam. Gruplaşmalar daha yeni mi ortaya çıktı? Hem çocuk mu ki bunlar biz böyle takılırız siz öyle yapsınlar, hepsi takım arkadaşı. Hepsi Real Madrid'i buralara getirdi. Iniesta ödülü almadı diye de böyle açıklama yaptığını düşünmüyorum. Dediğim gibi çocuk değil bu adamlar. Kulübe niye ağlasın ''Iniesta aldı ben alamadım ben gidiyom'' diye?

Derdi büyük ihtimal para. Profesyonel bir sorun demesi de zaten ya para ya sözleşmedir. Kendisini Casillas gibi efsaneye çevirmek istiyorsa da kulübe daha uzun yıllar hizmet etmesi lazım. Bunu kişisel sorun haline getirip ego yaparsa zaten desteğini kaybeder. Real Madrid, Barça gibi 5 yıllık kulüp değil. Tarihindeki efsaneler, dünyadaki diğer tüm kulüplerden fazla. Bunlar arasında yer edinmek kolay değil öyle. Messi'ye yapılan muameleyi beklemek için yapması gerekenler var hala.

Edit: Bu arada Essien transferiyle ilgili hiç konuşamadım, yine durduk yere banladıkları için.
    Real Madrid orta sahası hayallerimdeki gibi oldu. Essien'i hep senelerdir bu forma altında görmek istemişimdir. Tabii eskisi kadar iyi değil ama umudum var açıkçası.
    Yıllar sonra, Real orta sahası, Barça'nınkiyle kapışacak seviyeye geldi. Dünyanın en iyi orta sahası olan Xabi Alonso'ya, kendini bulur ve eskisi gibi oynarsa en iyi defansif orta sahası olan Essien'e, ve teknik becerisi çok yüksek, çok yönlü, müthiş bir potansiyel olan Modric'e sahibiz. Nuri'nin gidişine hiç üzülmüyorum bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaudeville -- 4 Eylül 2012; 18:53:06 >

• ünlülerin mutsuz olmasını anlayışla karşılarım çünkü manevi hayatları çok boş olur genelde. tabi bunu ben deyince züğürt tesellisi olmuş gibi gözükebilir ama durum böyle bana kalırsa. ronaldo ise manevi hayatı boş olmayan bir isim. insanlara sürekli yardım ediyor(kaç tane kanserli çocuğa baktığını biliyoruz), ne içkisi ne uyuşturucusu var en fazla arada bir keyif sigarası yakıyordur, sporcu olduğu için kendine de bakan bir insan. üstüne de profesyonel bir durum falan demiş. kesin parasal bir mevzu. ancak ücretinden ziyade (beckham'dan sonra toplam gelirde en fazla kazanan futbolcu) "ileride gitmek isteyebilirim" düşüncesi oluştuysa kulüpten ayrılma bedeli hakkındadır bence. messi'nin 250'ymiş mesela, düz hesap ronaldo'nun da 200-300 arasıdır.
  • 2 sorum var cevaplarsanız çok sevinirim.

Orjinal Real Madrid formasını adidasta bulurum sanırım, fiyatı ne kadardır? 1.sorum

2.sorum arkasına isim nerede yazdırabilirim?
  • ‎Cristiano Ronaldo az önce twitter'dan hayranlarına şöyle seslendi;

That I am feeling sad and have expressed this sadness has created a huge stir. I am accused of wanting more money, but one day it will be shown that this is not the case. At this point, I just want to guarantee to the Real Madrid fans that my motivation, dedication, commitment and desire to win all competitions will not be affected. I have too much respect for myself and for Real Madrid to ever give less to the club than all I am capable of. Abrazos to all madridistas

"Kendimi üzgün hissediyorum ancak insanların bunun hakkında konuşmaları bende daha büyük üzüntü yarattı. Hatta bunun nedenini daha fazla para istememe bağlayanlar bile oldu ama birgün bunun böyle olmadığını herkes görecek. Bu noktada; sadece insanlara şunu garanti edebilirim ki Real Madrid için tüm motivasyonumu sahaya yansıtmaya devam edeceğim. Takıma bağlılığımdan ve kazanma hırsımdan hiçbirşey kaybetmedim. Kendime çok büyük saygım var ve bunu, sahip olduğum herşeyi Real Madrid için harcama yolunda kullanacağımı bilmenizi isterim. Tüm Madridistaları kucaklıyorum."

Tüm haber ve çeviriler sayfamız yazarlarına aittir.

Adamsın sen adam.

HALA MADRID, HASTA EL SIEMPRE RONALDO !!!

• o ronaldao epl ye gidecek gidince bu mesajı up lıcam
  • eee Real'da kalmak istedigini soylememis??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

eee Real'da kalmak istedigini soylememis??

yuh hocam daha ne diyecek adam

Bu noktada; sadece insanlara şunu garanti edebilirim ki Real Madrid için tüm motivasyonumu sahaya yansıtmaya devam edeceğim. Takıma bağlılığımdan ve kazanma hırsımdan hiçbirşey kaybetmedim. Kendime çok büyük saygım var ve bunu, sahip olduğum herşeyi Real Madrid için harcama yolunda kullanacağımı bilmenizi isterim. Tüm Madridistaları kucaklıyorum."
  • Şu an tum dunya Real'den ayrilacagini konusuyor. Real de muluyum kariyerimi burada sonlandirmak istiyorum diyebilirdi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

quote:

quote:

Bu arada;

İyide ben zaten mesajımda ronaldonun mutsuzluğu iniestanın ödül alması diye bir şey demedimki ? ronaldo iniesta ödülü haketti diye bir cümle atmamış verdiğin linklerde çeviri hatası var büyük sitelere ve ispanyol kaynaklı açıklama yaptıgı sitelere bak ödül hakkında konuşmucam milli takımı düşünmek zorundayım açıklaması var.mesajımdan ronaldonun mutsuzlugu iniestanın ödülü alması anlamını nasıl çıkarttın çok merak ediyorum.bende biliyorum marcelo casillas gibi oyuncularla arası kötü oldugunu gelip bana anlatma bilindik şeyleri.di maria higuain gibi oyuncularlada arası bozuk değil sallama sadece marcelo ve 1-2 ispanyol futbolcuyla arası bozuk.sebebide babasının ölüm gününün olmuş olması para ve kaptanlık sorununa ihtimal vermesemde oda olabilr.yani o mesajdan o anlamı çıkartman harbiden büyük başarı.bu arada sana soracak değilim kime alıntı yapıp yapmayacağımı.bide bi demogoji yapmalar felan.senin gibileri çok gördüm boş konuşmana gerek yok

• Hayatımda bu kadar garantici biri görmedim valla helal olsun
  • Az önce ntv sporda;ronaldo en cok para kazanan 9. Futbolcuymuş acaba bu konuda birinci mi olmak istiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

Az önce ntv sporda;ronaldo en cok para kazanan 9. Futbolcuymuş acaba bu konuda birinci mi olmak istiyor?

Hocam onlar sadece kulubun verdiği miktarlar diye biliyorum. Reklamlarla birlikte Ronaldo 20 rahat kaldırıyordur yıllık. Para konusu sorun değildir bence.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

Az önce ntv sporda;ronaldo en cok para kazanan 9. Futbolcuymuş acaba bu konuda birinci mi olmak istiyor?

Hocam onlar sadece kulubun verdiği miktarlar diye biliyorum. Reklamlarla birlikte Ronaldo 20 rahat kaldırıyordur yıllık. Para konusu sorun değildir bence.

Evet kulupten aldığı parada 9.muş,benim aklima bu alanda bir numara olmak istemesi veya takimdaki kimi kazma(benzama,arbeloa gibi siradan) oyuncuların olması geliyor,sebebini kulup biliyor dedi ya ondan böyle düşündüm...

• 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.