Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pr0Life

valla 1 yıl sittin sene beklenmez bende kitab alıcam ama yardımcı olabilcek varmı ?
    şimdi ben dizinin hiç bir kitabını okumadım direk 3. sezonu içeren kitabdan başlamak istiyorum
    hangi kitabı alıyım ?

Kılıçların Fırtınası I.Kısım ve II. Kısımı al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arheleg

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

10 ay beklemek mi?

OOOH YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Malesef.

Merak etmeyin. Bu 10 ay içinde kitapçılar gelip, seyir zevkimizin içine eder. Biz de izlemeden her şeyi öğrenmiş oluruz.

Geçen çok kötüydü zaten troll'ün biri geldi, kocaman kocaman yazdı, yedik spoileri. Banlandı ama biz spoileri yediğimizle kaldık tabi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

10 ay beklemek mi?

Malesef.

Merak etmeyin. Bu 10 ay içinde kitapçılar gelip, seyir zevkimizin içine eder. Biz de izlemeden her şeyi öğrenmiş oluruz.

Geçen çok kötüydü zaten troll'ün biri geldi, kocaman kocaman yazdı, yedik spoileri. Banlandı ama biz spoileri yediğimizle kaldık tabi.

Bu kitaptan spoiler, hatta kitap önerilerinin bile dizi bölümünde yasaklanması lazım. Kitap bölümü var ama millet gelip dizisi diye herşeyi buraya döküveriyor.

• Bence o whitewalkerin bizim tanidigimiz biri olmasi imkansiz.sonucta bilmem kac bin yildir uyuyorlar.ama duvarin otesindeki kral benjen olamaz ama benjenin tanidigi biri olabilir bu yuzdende onlara katilmistir.tabi hicbiseyden emin degiliz benjen ölmuste olabilir ama ben pek sanmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uncle benjen gitti gelmedi ne oldu o adam?

mance kesin uncle benjen cikcak. 3 bolumdur bunun fantezisini kuruyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jehan

uncle benjen gitti gelmedi ne oldu o adam?

mance kesin uncle benjen cikcak. 3 bolumdur bunun fantezisini kuruyoruz.

Spoiler'ı açmadan önce
    Benjen'in Mance çıkacağını söylemek için alıntı yapacaktım sana. Spoiler'ı açmamla aynı fantaziyi kurduğumuzu anladım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

10 ay beklemek mi?

Malesef.

Bu kitaptan spoiler, hatta kitap önerilerinin bile dizi bölümünde yasaklanması lazım. Kitap bölümü var ama millet gelip dizisi diye herşeyi buraya döküveriyor.

Aynen.

• Lannnnnn mükemmel bir sezon finaliydi.

Beyler bu kitapları set olarak nereden alabilirim.Hepsini okumak istiyorum.Hepsini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

valla 1 yıl sittin sene beklenmez bende kitab alıcam ama yardımcı olabilcek varmı ?
    şimdi ben dizinin hiç bir kitabını okumadım direk 3. sezonu içeren kitabdan başlamak istiyorum
    hangi kitabı alıyım ?

Kılıçların Fırtınası I.Kısım ve II. Kısımı al.

tamam çok saolasın bıde
    fiyatları nedir ne kadar maal olur 2 kitab bilgin varmı ?
  • quote:

hangi kitabı alıyım ?

3.Kitap fakat hepsini okumayacaksan ne anlamı varki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

quote:

hangi kitabı alıyım ?

3.Kitap fakat hepsini okumayacaksan ne anlamı varki.

sabahtan akşama kadar işteyim akşamdan akşama fırsat buldukça okumak istiyorum ama
    bütün kitabları okumaya çalışırsam yeni sezona kadar 2.kitabı bile zor bitiririm
  • Beyler bence sezon finali çok güzeldi beğenmeyen arkadaşlar büyük ihtimalle savaş filan bekliyorlar sürekli. Onlara tek önerim daha aksiyonlu dizilere yönelmeleri.Sonuçta bu entrika ve "taht oyunları" için izliyoruz bu diziyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Billy Pilgrim -- 4 Haziran 2012; 21:54:50 >
  • Arkadaşlar bugün ne spoiler yediniz merak ettim? Ben sabırsız birisiyim kitabı okuyan birisi varsa bana özel mesajla özet geçerse sevinirim 3.sezonu.
  • arkadaşlar bütün seriyi nerden temin edebilirim yardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

Arkadaşlar bugün ne spoiler yediniz merak ettim? Ben sabırsız birisiyim kitabı okuyan birisi varsa bana özel mesajla özet geçerse sevinirim 3.sezonu.

3. kitapta 2 ye göre çok daha fazla şaşırtıcı şey var. istersen kısa bir özet yazabilirim (gerçi 1300 sayfanın özeti ne kadar kısa olabilir bilmiyorum) ama bence diziyi bekle yada 3. kitabı kendin alıp oku. eminim bu şekilde daha çok zevk alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

Beyler bu Stannis ne gördü ateşe bakarken?

Birisi bunu cevaplayabilir mi acaba? Baya kafama takıldı burası.Kitabı okuyanlardan bir cevap bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1nq.

Çok iyi bir sezon finalini izledik . Çok fazla soru işareti kaldı benim kafama takılan Khal Drogo yu görünce sevindim ama olayın aslı ney tam olarak anlamadım 3. Sezon görecekmiyiz yoksa anlık birşeymi bilen varsa aydınlatırsa sevinirim .

Anlık birşeydi bence. Büyücü Khaaleshi'yi önce taht ile test etti, kız ****rin sesini duyunca bıraktı tahtı ilerledi, sonra da Khal Drogo ile test etti yine ****rin sesini duyunca bırakıp onları aramaya gitti.

Kitapları okumadım, yani bu benim fikrim.

• Herkes kitaplari soruyor. Dizi sayesinde kitap satislari da hayli artiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

Bu sezon tamamen coptu, bence. Karasu bölümü dahil.
    Yeni sezonda böyle olursa bir daha izlemem.

Size kalsa tek sezonda bütün kitapları bitirsinler.

hayır tam aksine uzunca yaysınlar ayrıca mesela blackwater bölümü böyle mi olur, figüran koysalar bi 300 tane hiç fena olmazdı fazladan.

daha bir çok şey içinde böyle sinema filmi değil ama kıysınlar paraya.
  • şu an itibariyle bu konuya girmemeye karar verdim.10 ay bekleyemem kitapları alacağım,okuyana kadar da spoiler yemek istemiyorum.

sezon finali süperdi
    khaleesinin ejderhalari büyüyünce karşısında hiç bir şey duramaz galiba o zaman da zevki olmaz ne olacak merak ediyorum.ayrıca en son gelen ak gezenler arasında tanıdıklar vardı ya kim olduğunu hatirlayamadim.atın üstündeki kimdi?

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.