Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: simsek1907

Beyler 2.sezon 10.Bölümü izlemediyseniz sakın açmayın ama izlediyseniz kesin açın

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

quote:

Orijinalden alıntı: lMaJestel

quote:

Orijinalden alıntı: lMaJestel

Beyler bu kitap (http://www.dr.com.tr/Kitap/Taht-Oyunlari-1-Kitap-Buz-ve-Atesin-Sarkisi-Kisim-2/George-R-R-Martin/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000289541 ) ; bu kitabın (http://www.dr.com.tr/Kitap/Taht-Oyunlari-1-Kitap-Buz-ve-Atesin-Sarkisi-Tek-Kitap-/George-R-R-Martin/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000368432 ) devamı mı oluyor şimdi ? Kitapların sıralaması nasıl tam olarak ?

Biri açıklasında sipariş vericem.

Hocam bu kitap epsilonun çıkardığı tek kısımlık kitap http://www.dr.com.tr/Kitap/Taht-Oyunlari-1-Kitap-Buz-ve-Atesin-Sarkisi-Tek-Kitap-/George-R-R-Martin/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000368432

Diğer verdiğin link ise Arka bahçe yayın evinin çıkardığı Taht Oyunlarını 2. kitabı ( Arka Bahçe kitabı 2 kısım olarak çıkardı). Arka bahçenin kitabını alıcaksan 1. kısmınıda alman gerek. Bende Arka Bahçe var. Çevirisine kötü diyorlardı. Ama bence kötü değil bazı hatalar var ama zaten diziyi takip eden biri için kitaptaki hataları ya da karakterleri direk anlıyorsun ve kitap daha açıklayıcı bir kaynak gibi oluyor diziyi takip edenlere.

anladım, eyvallah çok sağol.

• hala izlemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

Theon Greyjoy çok sağlam konuştu.Defalarca izliyorum o sahneyi ama konuşmanın sonunda kafaya odunu yemeseydi daha iyi olacaktı.

Jofrrey Baratheon'da çok ballı valla.Margaery Tyrell gibi bir kadınla evlenecek.Sansa zaten sümsüğün tekiydi.İyi oldu ayrılması.Sansa'nın hayatının mallığını yaptı Dağ ile gitmeyerek.Tyrion'ada acayip üzüldüm.Çok çaresiz gördüm kendisini.Eğer ki Lannisterler ölecekse ölümleri Tyrion'un elinden olmalı.

Onu bırak Baelish'in teklifini de reddetti çatlak karı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

Kimse bahsetmemiş,

jagen h'gar ne yaptı öyle ya, dizi iyice fantastik bir hal aldı. Önümüzdeki sezonlarda umarım eski haliyle izleyebiliriz.

orda gizli bir cümle söylüyor.bravossta dans hocası olmak özel bir şeydir ama yüzsüz adam olmak ötesi gibi bir şey.adamın özelligi yüzünü istedigi gibi degismesi.

Kölelerden biri bu adamı anlatmıştı sanki. Küvette Viserys'e. "Kıyafet değiştirir gibi yüzünü değiştiren adam gördüm."

• Bu ikiliyi ayırmamalıydılar.

Game of Thrones (2011 - 2019)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

Bu dizi anca tamamen bittikten sonra çatır çutur izlenir yada kitabı okunur diyorum başkada bir şey demiyorum.

ben dayanamıyorum zaten başlıyacağım kitaba ömür tüketir bu dizi :)
    nerden uyguna alabilirim ve piyasada kaçtane kitabı türkçe ?
  • Sonu neydi öyle ya. Koca bir yıl beklicez yine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence o ölüler ak gezen değil. Başı çeken öyle geri kalan ise ak gezenlerin köleleri.
  • Arkadaşlar kitaplar en ucuz,en iyi nerde? internetten alacağım
  • Sadece OHAAAAAAAAAAAAAAAAAA diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

Bu sezon tamamen coptu, bence. Karasu bölümü dahil.
    Yeni sezonda böyle olursa bir daha izlemem.

Size kalsa tek sezonda bütün kitapları bitirsinler.
  • Kanser edecek bu dizi ya .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoosacheR

Tombul oğlanı görüp saldırmamaları ak gezginlerin kargalarla savaşmayacağı yada savaş yanlısı olmadıkları şeklinde yorumlanabilir mi ?

Onu ben de anlamadım ama sanırım onu tırsak gördükleri için bıraktılar sanırım dizinin ilk bölümünde de Ned Stark'ın idam ettiği adamı bırakmışlardı çok rahat öldürme olanakları varken hatırlarsan

• final güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asdfcizxc

quote:

Tombul oğlanı görüp saldırmamaları ak gezginlerin kargalarla savaşmayacağı yada savaş yanlısı olmadıkları şeklinde yorumlanabilir mi ?

Onu ben de anlamadım ama sanırım onu tırsak gördükleri için bıraktılar sanırım dizinin ilk bölümünde de Ned Stark'ın idam ettiği adamı bırakmışlardı çok rahat öldürme olanakları varken hatırlarsan

Bıraktıklarını kim söyledi? O sahnenin devamında o kadar akgezen arasında onun sağ kalacağından şüpheliyim.

• Çok iyi bir sezon finalini izledik . Çok fazla soru işareti kaldı benim kafama takılan Khal Drogo yu görünce sevindim ama olayın aslı ney tam olarak anlamadım 3. Sezon görecekmiyiz yoksa anlık birşeymi bilen varsa aydınlatırsa sevinirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan n'oluyoruz ben ikinci sezon 9 da biter diye hiç bakmadım vay anasını ne güzel oldu lan içim birden coşkuyla doldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravewar

quote:

quote:

Bıraktıklarını kim söyledi? O sahnenin devamında o kadar akgezen arasında onun sağ kalacağından şüpheliyim.

o buz amcamız şişkonun saklandığı kayanın yanında durmuyor galiba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bravewar

quote:

quote:

Akgezenler,yaşayanlara anlatsın diye 1 kişiyi öldürmüyorlar,sezon 1,bölüm 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blonde -- 4 Haziran 2012; 20:13:01 >

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.