Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.792.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sesen14

ARAKDAŞLAR DEĞERLİ BİLGİLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞŞEKÜR EDERİM...ARACI KULLANIRKEN DEDİĞNİZ GİBİ 80-90 KM FAZLA GEÇMİYORUM...VİTESLERİ 2500 DEVİRDE DEĞİŞTİRİYORUM...ANİ HIZLANMIYORUM...FAKAT EV İLE İŞYERİ OLDUKÇA YAKIN 7 KM KADAR MOTOR ISINANA KADAR YOLUN YARISI BİTİYO ZATEN BEN BUNDAN DOLAYI OLABİLCEĞİNİ ZANEDİYORUM...PAZAR GÜNÜ Bİ BOLU YAPCAM O YOLDA DENİCEM BİDE DÜZ OTOBANDA NE KADAR YAKIYOO BAKALIM...TEKİRDAĞA GİDERKEN 135 YKRŞ YAKTI BANA OLDUKÇA İİ GİBİ GELDİ....İNŞALLAH DÜŞER A İEL FALAN ARKDAŞLAR 207 CLİO İLE FALAN 700-750 NYAPIYORLAR ONLARA İMRENİYORUM WALLA:))

bende yaklaşık 5 km gidiyorum ve 600 kmde ışık yanıyo

yani o güzergahta o yakıt normal

benimki kışın 7.5 yazın 7 civarı yakıyor
  • Anlaşıldı, hava muhalefeti nedeniyle gelemeyenlerin mazareti kabul edilecek.

quote:

Orjinalden alıntı: budoka

ha bu arada şunu söyliiim...malum hava bu günlerde bozdu... eğer o saatler de yağış filan olursa iptal edelim arkadaşlar ona göre....iş yapalım derken .iş yapmayalım....
  • aynen dostum... bu arada benzin fiyatlarında yarın indirim olcakmış.... euro yu bilmiyorum ama...
  • ne kadar olacak acaba...
    yine yaparlar 20-30 kuruş indirim.

quote:

aynen dostum... bu arada benzin fiyatlarında yarın indirim olcakmış.... euro yu bilmiyorum ama...
  • yarın 11'de parkcenter'da görüşmek üzere, digital fotoğraf makinesi olan varsa getirsin, yavruları çekelim yine...
  • bende yok...ama telefonda iş görür yaaa... zati büyük resim koymayız buraya....görüşürz yarın arkadaşlar
  • ben yağmur yağsa da gelirim, yıkanması lazım arabanın...
  • tamam kardeş bende geliyom...arabayı geçtim benimde yıknmam lazım :D
  • OZKO SAYFAMA NASIL RESİM KOYABİLİRİM SÖYLER MİSİN?
  • OZKO BENİM ARAÇTA 1.3 BENZİNLİ VE HESAP ETTİM KİLOMETREYE 185000 LİRA YAKIYO NASIL SENCE İYİ Mİ?TABİ BU DEĞER ŞEHİR İÇİ.
  • Arkadaşlar nihayet bugün Hyundai Getz imi teslim aldım. İzmir'den Aydına araba sanki uçarak geldi. Bu benim almış olduğum ilk sıfır arabam. Ve ben arabamı çok sevdim. Darısı Hyundai Getz'i olmayanların başına:) Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hepimize<<<AMİNNN>>>
  • Parkcenter neresi acep?
  • benzinli nasıl şehir içinde o kadar yakıyoo anlamıyorum...benim ki dizel şehiriçinde ondan fazla yakıyoo
  • akahya arkadaş, hayırlı olsun, Allah güle güle, kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

quote:

Orjinalden alıntı: akahya

Arkadaşlar nihayet bugün Hyundai Getz imi teslim aldım. İzmir'den Aydına araba sanki uçarak geldi. Bu benim almış olduğum ilk sıfır arabam. Ve ben arabamı çok sevdim. Darısı Hyundai Getz'i olmayanların başına:) Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hepimize<<<AMİNNN>>>
  • quote:

tamamdır dostum.... sen kesin gelicem diyosun...bende orda olucam o halde... maksat biraz daha arkadaşın katılabilmesi çünkü ilkinde güzel bi sohbet ortamı olmuştu.... transittır, 4 polat da görür msjı umarım...

Budoka,
    İki gündür giremedim nete, o yüzden Fransız kaldım buluşmaya. Bu seferki buluşmaya gerçekten istemiştim katılmayı ancak cumartesileri çalışıyorum. Pazar olur diye düşünürken fikir de belirtme fırsatı bulamadığımdan katılma şansım olmayacak. Sizlere iyi eğlenceler. Kısmet olur ise bir dahaki sefere inşaallah...
  • quote:

Arkadaşlar nihayet bugün Hyundai Getz imi teslim aldım. İzmir'den Aydına araba sanki uçarak geldi. Bu benim almış olduğum ilk sıfır arabam. Ve ben arabamı çok sevdim. Darısı Hyundai Getz'i olmayanların başına:) Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hepimize<<<AMİNNN>>>

hayırlı olsun
  • akahya hayırlı olsun güle güle kullan .
    aramıza hoş geldin
    sesen 14 kardeş bende dizel kullanıyorum şehir içi tüketim ortalama 150 160 arası gidip geliyor.yani ya sende yada arabada bir problem var daha fazla zarar etmeden bence bir servise gidip kontrol ettir.
  • quote:

ARABAN HAYIRLI OLSUN.SENDE KLÜBE HOŞGELDİN.İLK İNTİBA ÖNEMLİDİR ARABAYI SEVDİYSEN BUNDAN SONRA ÖYLE GİDER.UMARIM LASTİKLERİN DE HEP YERDE GİDER.GÜLE GÜLE KULLAN.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sesen14

benzinli nasıl şehir içinde o kadar yakıyoo anlamıyorum...benim ki dizel şehiriçinde ondan fazla yakıyoo

SESEN14 HERHALDE BANA SORUYORSUN.SORUYU ÜSTÜME ALINIP CEVAPLIYAYIM.ŞEHİR İÇİNDE FAZLA GAZA BASMIYORUM.AÇIK YOLDA 100 Ü GEÇMİYORUM.RAMPA AŞAĞI İNERKEN ÖNÜM MÜSAİTSE YÜKSEK VİTESTE GAZA BASMADAN İNİYORUM.AYRICA BENİM ARACIMDA YAKIT TASARRUF CİHAZI VAR.ONUNDA ETKİSİ VAR TABİİ.SENİN ARACIN 185 DEN AZ YAKMASI LAZIM .YAKMIYORSA YA SEN SERİ KULLANIYORSUN YADA ARAÇTA BİR SORUN VAR.BİR SERVİSE GÖSTER İSTERSEN.ARKADAŞLAR 20000 KM.BAKIMI KAÇA MAL OLUYOR DEMİŞTİM CEVAP VEREN OLMADI.KİMSE 20000 BAKIMI YAPTIRMADIMI İÇİNİZDE?
  • quote:

Hayırlı olsun, iyi günlerinde kullan.
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.