Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
139
Favori
988.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw yanları siyah ya senin ondan diyodumda bi yer buldum şimdi farların içini boyayan güzel bi yer orayla anlaşırsam boyatcam olmadı değiştiririz :)
  • Ee orası öyle, madem tek gözlü far veriyoruz bari içini siyaha boyayalım demişler :)

Bu arada herkesin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Yola cıkacak olanlara da aman dikkat diyorum, inşallah kazasız belasız gider gelirsiniz. Yollarda yagmur yagma olasılıgı çok yuksekmiş bayram boyunca.
  • Ee orası öyle, madem tek gözlü far veriyoruz bari içini siyaha boyayalım demişler :)

Bu arada herkesin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Yola cıkacak olanlara da aman dikkat diyorum, inşallah kazasız belasız gider gelirsiniz. Yollarda yagmur yagma olasılıgı çok yuksekmiş bayram boyunca.
  • melıhcım konumuz hayırlı ugurlu olsun sonunda acmıssın ıyıde yapmıssın sıralamada adaletlı olmus tesekkurler senden sonra ben almıstım bu forumda sonucta:D aracımın resımlerının lınkını mesajlarım ılgılı yere ılıstırırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubahakan -- 19 Eylül 2009; 21:23:11 >
  • Ayıp ettin İlyas abi hemen ardıma yazdım seni

Linkleri bana pm atarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 19 Eylül 2009; 23:32:18 >
  • ok kardesım
  • Beyler şöyle bir imza ayarladım. Nasıl olmuş sizce ?

İsterseniz bu imzamız olabilir. Özellikle resim baya güzel bence. Ayrıca yazı veya resim hakkında farklı yaratıcı fikirlenizi bekliyorum

• Arkadaşlar aracın yakıt sarfiyatı ne civarda bilgilendirir misiniz?
    Bilgilendirirken motor bilgilerini de verirseniz sevinirim.

Hayırlı olsun grubunuz bu arada, yeni IBIZA gerçekten tasarım olarak hoş olmuş.
  • Melih benide yaz 2009 1.2 referans bomboş modeli
  • @Brain Wave,

benim araba 1.2 motor ve yakıt sarfiyatı olarak memnunum. Çok mu az yakıyor hayır. Hatta basarsanız 1.4 motor gibi yakıyo. Dikkatli kullanımda 20TL'Lik benzinle 75km gibi bi yol kat ediyo şehir içinde.

Şehir dışında da ekonomik sürmek istiyorsanız 100km/h'i geçmemek gerekiyo çünkü devir saati 3000rpm iken, arabanın hızı yaklaşık olarak 100km/h oluyo.

Ben genelde şehir içi şehir dışı karışık kulandıgımda 100km'de ortalama 6,5lt civarı yakıyorum. (Şehir dışı hızım genelde 90-130km/h arası oluyo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 21 Eylül 2009; 14:50:22 >
  • arkadaşlar kulübünüz hayırlı olsun..

@ ChymerA

1.6 - DSG uyumu nasıl..memnun musunuz..??
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamamba03

Melih benide yaz 2009 1.2 referans bomboş modeli

Hayırlı olsun hocam kavuşmuşsun 1.2ine Nasıl, trafiğe alışabildin mi biraz. Ehliyeti yeni almıştın diye hatırlıyorum sanki?

Bu arada aracın rengi ne? Bir de aracının 2 resmini benimle paylaşırsan sevinirim; ana mesaja ekleyeyim onları da

edit: sağolasın guardiola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 21 Eylül 2009; 14:53:25 >
  • herkese hayırlı bayramlar
    melıhcım pm attım sana ıkı adet resım lınkı bu arada ımzayı cok begendım kopyaladım senden bılgıne :D
  • imza güzel melih.. kaydedicem bende daha sonra..

herkese hayırlı bayramlar..

dün akşam taksim meydanında (ds plakaydı yanlış hatırlamıyosam) kimi gördüm yaw :) varmı bu grupta acaba? 4 kapılı şeker beyazı, tavanı siyah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 21 Eylül 2009; 18:24:52 >
  • yok yavv ehliyeti 2002 yılında aldım ama acemiyim yalan yok ibiza ilk ve son arabam olacak arabayı haziranın 4 ünde aldım alıstım arabaya ama devirsiz kullanıyorum felaket yakıyor
    uzun yol yaptım yaklasık 450 km yarım depo benzin yetti 100 ün altınada inmedim

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamamba03 -- 21 Eylül 2009; 20:33:12 >
  • Arkadaşlar imza linkini koyamıyorum nedense. İlyas abi pm de atılmıyomuş. Niyeyse her seferinde direk imza çıkıyo dh sınırları içinde copy paste yaptıgımda.

Sizlerden ricam email adreslerinizi bana pm atmanız ordan yollarım imza linkini. Bazı arkadaşarın zaten msni bende mevcut da olmayan arkadşlar da pm atarsa sevinirim.

Karamamba, ekledim resimleri

Yakt sarfiyatından memnunm sayılır ya. Yani 1.2 diye de dizel gibi yakcak değil ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 22 Eylül 2009; 1:01:18 >
  • sımdı seat sıtesını ınceledımde 5 kapılı versıyondan sport secenegı kalkmıs ve 1.6 sc sport modelındede esp hıll holder tcs yok gozukuyor bı hatamı var yoksa dogus bı kısıtlamayamı gıttı ?
    cunku benım aracta hıll holder tcs esp var?
  • arkadaşlar en son kullandığımda aracı benzin ışığı yanar yanmaz 50 liralık yakıt aldım gayet sakin ve devirli kullandım ışık yandığında km 170 i gösteriyordu tabi biraz daha giderdi herhalde ama bana gayet iyi geldi 170 km ancak devirli ve agresif kullandığımda 100 liralık yakıtla 250 km yapmıştım...
  • uzun yola cıkınca az yakıyor araba ama sehir icinde benim bulundugum bolgede trafik felc oluyor genelde 10 dk lık yeri 45 dk da gidiyorum hızımda 40 km yi gecmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Arkadaşlar imza linkini koyamıyorum nedense. İlyas abi pm de atılmıyomuş. Niyeyse her seferinde direk imza çıkıyo dh sınırları içinde copy paste yaptıgımda.

Sizlerden ricam email adreslerinizi bana pm atmanız ordan yollarım imza linkini. Bazı arkadaşarın zaten msni bende mevcut da olmayan arkadşlar da pm atarsa sevinirim.

Karamamba, ekledim resimleri

Yakt sarfiyatından memnunm sayılır ya. Yani 1.2 diye de dizel gibi yakcak değil ya

melih code tagları içine alırsan olaydan kurtulursun

imzayı buraya iliştir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.