Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.885
Cevap
139
Favori
988.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makyajlı yeni FR ile fabrikasyon donanım, güç vs farklar var. 7.1 saniye doğru bilgidir.
    Fiyat konusunda ise, 55bin TL öngördükleri aracı 10bin eksiğine satabilmelerini araştırmalı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesekiz -- 12 Mart 2013; 1:42:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvnccelik

1.2 tsi dsg style sahibi olan arkadaslar, aracinizda arka hoparlor var mi? Bende yok, bugun farkettim moralin bozuldu acikcasi..

valla kardes benim ki de 1.4 85 bg style modeli benimkinde de yok...
  • quote:

1.2 TSI DSG Style aracım 4000kmyi geçti. Yarın 3000-5000 km arasında yapılması gereken ücretsiz bakım için Kayadibi servise götüreceğim aracı. Götürmüşken bir de orijinal ön kol dayama taktırmayı düşünüyorum. 378 tl fiyat aldım. Ne dersiniz?

orjinal kol dayamayi ben de dusundum fakat cok saglam bir sey gibi gelmedi bana...
    Ayrica fiyati da cok yuksek arkadasim. kol dayama olayini baska bir sekilde cozen arkadas var mi acaba???
  • quote:

Orijinalden alıntı: En-Ey

quote:

1.2 TSI DSG Style aracım 4000kmyi geçti. Yarın 3000-5000 km arasında yapılması gereken ücretsiz bakım için Kayadibi servise götüreceğim aracı. Götürmüşken bir de orijinal ön kol dayama taktırmayı düşünüyorum. 378 tl fiyat aldım. Ne dersiniz?

orjinal kol dayamayi ben de dusundum fakat cok saglam bir sey gibi gelmedi bana...
    Ayrica fiyati da cok yuksek arkadasim. kol dayama olayini baska bir sekilde cozen arkadas var mi acaba???

İşçilikle beraber 400tlye geldi bana, daha önceden diyordum çok yüksek fiyat ne gerek var, yan sanayilere hiç bakmadım zaten. Ama taktırınca farkı anladım. Hem haznesi ile ortalığı derli toplu yapıyor hem de rahatlığı bir başka. Keşke alırken yaptırsaydım diyorum şimdi..

• Arkadaşlar mrb.
    2012 model 1.4 85 hp copa plus ibizam var. En dolusu. Ocak ta aldım.
    6000 km de.. Kaza boya vs. yok.
    Sizce ne kadar fiyat istemem gerekiyor ?
    Yada ne bilim ne kadar yazayım ?
    Teşekkürler...
  • arkadaşlar bugün arkadaşın dsg li jetta sı 150 bin kmde dsg beynini dağıttı bir yerden 1700 tl ye beyin bulmuş toplamda 2000 tl ye mall olmuş hasar
    bilgilerinize
  • arkadaşlar bugün arkadaşın dsg li jetta sı 150 bin kmde dsg beynini dağıttı bir yerden 1700 tl ye beyin bulmuş toplamda 2000 tl ye mall olmuş hasar
    bilgilerinize
  • Yeni araç alacak arkadaslara,bluetooth telefon kitinin sesle komutla calışanı ispanyada takılırsa (orjinal seat) türkçe ses desteği yok .
    Her komutu ingilizce vermeniz gerekiyor (call,phone number vs).
    Satış danışmanı arkadas bize söylemediği için aracla Oxford ingilizcesiyle anca anlaşabiliyoruz.
    Serviste de birşey yapamıcaklarını söylediler zaten kitapcığında da destekleyen dillerde Türkçe yok bilginize .
    Normal de Türkiyedeki bayiler türkçe destekli başka bir model takıyorlar bildiğim kadarıyla biz original olsun görüntü kirliliği yapmasın istedik elimizde patladı :D.
  • İbizalar için yeni yazılım gelmiş diyorlar?
  • Arkadaşlar 1.4 style alma arifesindeyim.merak ettiğim birşey var.bu stratos denilen 16lık jantlar çok hoşuma gidiyor.opsiyonel olarak bunlardan istesek jantları ne kadar sürede getirirler.alan varsa bilgi verirse mutlu olurum.
  • Merhaba arkadaşlar inşaallah bir kaç gün içinde bende aranıza katılacağım.
    1.4 referance almayı düşünüyorum malum maddi gücüm ona yetiyor. Sormak istediğim ilk defa sıfır araba alacağım dikkat etmem gerekn bir nokta varmı. 1000 tl kadar bi param kalıyor ona ekstra ekletmemi tavsiye ettiğiniz bir donanım var mı acaba?
    Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crawlin'

quote:

0212 335 04 34 nolu telefondan Seat Danışma ve Bilgi Hattı ile görüştüm. Style donanım da olsa, İbizalarda arka kapılara hoparlör takılamıyormuş.. Bence bu kadar para verilen ve üst donanım diye geçen bir modelde böyle bir şey çok büyük bir eksiklik

takılamaması çok ilginç gerçekten de hocam

takılmıyorsa arka kapıda neden hoparlör yeri var. ilginç...
  • ses sisteminde maalesef 2 çıkış mevcut ben çok araştırdım arka kapıya montaj da gayet zor muş

ses sisteminin L R çıkışı var sadece hoparlor bağlanırsa ses 2 ye bölünmüş olacak yada alet aşırı yüklemeye girecek ancak anfiyle falan birşeyler yapılabilir
  • en son fiyat alan oldumu dizel ibiza icin ?
  • ben de yakın zamanda 1.2 dsg almayı düşünüyorum.
    liste fiyatı 37,500 olarak gözüküyor, pazarlık ile nerelere indirilebilinir? hediye olarak neler koparılabilinir? ona göre pazarlığımızı yapalım :)
    35000 seviyesine indirebilir miyiz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

ben de yakın zamanda 1.2 dsg almayı düşünüyorum.
    liste fiyatı 37,500 olarak gözüküyor, pazarlık ile nerelere indirilebilinir? hediye olarak neler koparılabilinir? ona göre pazarlığımızı yapalım :)

35000e ineceğini düşünmüyorum. 36500e falan geriletebilirsiniz.. Park sensörü genelde veriyorlar, onun dışında ön cam su itici, koltuk koruma, boya koruma, ön kol dayama gibi şeylerden koparmaya çalışabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

ben de yakın zamanda 1.2 dsg almayı düşünüyorum.

35000e ineceğini düşünmüyorum. 36500e falan geriletebilirsiniz.. Park sensörü genelde veriyorlar, onun dışında ön cam su itici, koltuk koruma, boya koruma, ön kol dayama gibi şeylerden koparmaya çalışabilirsiniz.

evet kol dayama olayı şart,
    park sensörü gerekli :)
    36500 iyi fiyat. cumartesi gidip konuşçaz bakalım, peder iyi pazarlık yapıyo, onunla beraber gidelim :D

• 2010 model 1.4 reference modeli 10.000 km

21.500 tl

nasıl fiyat. Hiç bir fikrim yok. İyi derseniz alacağım.
  • fazla ucuz hocam..

--

Elegance paketli ibizam var, 2009 ekimde trafiğe çıktı. Arka kapıda dandik de olsa hoparlör var, hatta sağ arkadaki patladı sanırım pırprprpr yapıyor
    Arka kapılara hoparlör takıldığında teypte menüye de sağ sol ayrımı gelmesi lazım.

--

1.4 85 hp'den yürümemesi nedeniyle sıkıldım sanırım, para olsa da 1.2 tsi dsg alsak en cam tavanlı bixenonlusundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: DraqoniquE

fazla ucuz hocam..

--

Elegance paketli ibizam var, 2009 ekimde trafiğe çıktı. Arka kapıda dandik de olsa hoparlör var, hatta sağ arkadaki patladı sanırım pırprprpr yapıyor
    Arka kapılara hoparlör takıldığında teypte menüye de sağ sol ayrımı gelmesi lazım.

--

1.4 85 hp'den yürümemesi nedeniyle sıkıldım sanırım, para olsa da 1.2 tsi dsg alsak en cam tavanlı bixenonlusundan

kardeş hem param olsa diyorsun hem de en alengirlisini istiyorsun. bak benim param yetmedi referansından aldım. çok da memnunum. boşver üstü şöle altı böle olanı , en iyisi parana göre olanı[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murrix -- 18 Eylül 2012; 14:02:35 >

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.