Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.945
Cevap
54
Favori
325.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firefox son bir 2 haftadır sorunlu. DH ta gezinirken bile cevap vermiyor 3-4 sn kilitleniyor sonra kendine geliyor. Bu aşamada yukarıda programın isminin yanında W7 de cevap vermiyor uyarısı geliyor. Eğer o aşamada bir kaç tıklama yaparsanız klasik W7 program kapatılsınmı penceresi çıkıyor. Flash sürümünden yaptığını düşünüyorum. Facebookta sayfadaki betiklerden birisi cevap vermiyor diyor. vs. vs. Programı kaldırıp kurmakta işi çözmedi. Opera ve Chrome ile devam ediyorum.

Firefox betada aynı sorunu yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProgreSsive aTTacK -- 31 Ağustos 2010; 18:30:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

quote:

Orijinalden alıntı: frodo1one

girdiğmiz siteleri kendi dilimize çeviren bir eklenti varmı acaba ? ben bu çeviri için foxlingo eklentisi kurdum ama hep hata veriyor çevir dediğimde..

Google toolbar Kelimenin üzerine gelince de anında çeviri özelliği var bende de sırf bu yüzden yüklü.

teşekkürler ama ben kelime kelime değilde komple siteyi çeviren bir eklenti arıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

Arkadaşlar mesela peşpeşe 10 tane link var ve hepsine bakıcam şöyle bir eklenti yok mudur? Hepsini maus ile seçip yeni sekmede aç desem ve açsa olmaz mı? Aslında çok zor bir eklenti değil.Yani tek tek tıklamak yerine hepsini aynı anda yeni sekmelerde açabilsem olmaz mı?
  • Arkadaşlar. vaktiyle bir eklenti yüklemiştim. Ona tıklayınca hali hazırda açık olan siteye benzer tüm siteleri gösteriyordu.Bilen var mıdır?
  • Arkadaşlar tamamdır eklentiyi buldum.Linki aşşağıda.Diyelim bir sayfada 10 tane link var ve siz hepsini açacaksınız.Ama tek tek tıklamak istemiyorsunuz.O zaman linklerin üstüne ,mausun sağ tuşu basılı biçimde seçip bırakıyoruz ve hepsi yeni sekmelerde açılıyor.Acayip mutlu oldum valla.Güle güle kullanın

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/13494/
  • quote:

Arkadaşlar tamamdır eklentiyi buldum.Linki aşşağıda.Diyelim bir sayfada 10 tane link var ve siz hepsini açacaksınız.Ama tek tek tıklamak istemiyorsunuz.O zaman linklerin üstüne ,mausun sağ tuşu basılı biçimde seçip bırakıyoruz ve hepsi yeni sekmelerde açılıyor.Acayip mutlu oldum valla.Güle güle kullanın

Elinize sağlık. Katkı için teşekkürler..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

quote:

girdiğmiz siteleri kendi dilimize çeviren bir eklenti varmı acaba ? ben bu çeviri için foxlingo eklentisi kurdum ama hep hata veriyor çevir dediğimde..

Google toolbar Kelimenin üzerine gelince de anında çeviri özelliği var bende de sırf bu yüzden yüklü.

teşekkürler ama ben kelime kelime değilde komple siteyi çeviren bir eklenti arıyorum..
  • quote:

Arkadaşlar tamamdır eklentiyi buldum.Linki aşşağıda.Diyelim bir sayfada 10 tane link var ve siz hepsini açacaksınız.Ama tek tek tıklamak istemiyorsunuz.O zaman linklerin üstüne ,mausun sağ tuşu basılı biçimde seçip bırakıyoruz ve hepsi yeni sekmelerde açılıyor.Acayip mutlu oldum valla.Güle güle kullanın

Çok güzel, teşekkürler.
  • Find All
    ## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

Eklenti aradığımız kelimenin bütün sayfadaki sonuçlarını göstermekte.Ctrl+F yaptıktan sonra arayacağımız kelimeyi yazıyoruz.Ardından eklentinin kendine ait butonu olan Fin all'a tıklıyoruz.Arama çubuğunun altında açılan alandan aradığımız kelimenin geçtiği yerleri görebilir ve tıklayarak ulaşabiliyoruz.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/7299/

Destroy the Web

Eğlenceli bir eklenti.Eklenti sayesinden sayfaya ateş edebilirsiniz.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/14572/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Mozilla 3.6.8 TR yüklü bende.

Ama 3-4 gündür açar açmaz, ''Mozilla Çökme Habercisi'' deyip duruyor. Nasıl çözerim bunu ? İşletim sistemi Win. Xp Pro Sp3

Win. 7'de yapmıyor bu hatayı.

Opera kurdum ama o da aşırı Ram kullanıyor.

Klasik çözüm kaldırıp tekrar kurun diyeceğim. Yeniden kurmadan önce CCleaner ile pc nizi temizleyin.

İlginç bir hata, ben yıllardır böyle bir sorunla karşılaşmadım. Virüs almış olma ihtimalini ortadan kaldırmak için antivirüs programı ile harddiskinizi komple taratın.

PC temiz kardeş virüs yok.
    Şimdi CCleaner ile de temizlik yaptım ama nafile.
    Sıyırdım kafayı

Fikir için teşekkürler.
  • Bi öneride ben yapayım Disk Birleştirme yi deneyin. Bi zamanlar bendede ikide bir çökme oluyordu disk birleştirmeyle çözmüştüm.
  • Yaa, birşey sormak istiyorum benim "home, end, page up, page down" tuşları bazen çalışmıyor. Bu tuşlar çalışmadığında FF ekranında yazı imleci beliriyor. Kaldırıp tekrar kurunca düzeliyor ama daha bazit bir çözüm yok mu? Şuan bu sorunla tekrar karşılaşmaya başladım.

Şimdi ekranda yazı imleci var sanırım bundan dolayı dediğim tuşları kullanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Yaa, birşey sormak istiyorum benim "home, end, page up, page down" tuşları bazen çalışmıyor. Bu tuşlar çalışmadığında FF ekranında yazı imleci beliriyor. Kaldırıp tekrar kurunca düzeliyor ama daha bazit bir çözüm yok mu? Şuan bu sorunla tekrar karşılaşmaya başladım.

Şimdi ekranda yazı imleci var sanırım bundan dolayı dediğim tuşları kullanamıyorum.

Şuradaki ayar sende açık herhalde.Kapatırsan düzelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunship

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Yaa, birşey sormak istiyorum benim "home, end, page up, page down" tuşları bazen çalışmıyor. Bu tuşlar çalışmadığında FF ekranında yazı imleci beliriyor. Kaldırıp tekrar kurunca düzeliyor ama daha bazit bir çözüm yok mu? Şuan bu sorunla tekrar karşılaşmaya başladım.

Şuradaki ayar sende açık herhalde.Kapatırsan düzelebilir.

Arkadaşım teşekkür ederim çok sağol, ben sorunu böyle çözebileceğimi düşünmemiştim.

Masaüstü bilgisayarımda 3-4 kez bu sorunla karşılaşmıştım, sistem geri yüklemeyle 2 gün öncesine geri yüklüyordum, sorun düzeliyordu. Şimdi ilk kez diz üstünde de bu sorunla karşılaşınca yine sistem geri yükleme yaptım ama sorun düzelmedi, sonra sizin cevabınızı gördüm ve işe yaradı.

Ama sorun kendiliğinden oluştuğundan böyle bir çözüm yolu aramak aklıma gelmemişti.

• Ayarları ara sıra kontrol etmek gerek.

Bu arada 3.6.9 sürümü çıkış tarihi bugün gözüküyor.
  • 3.6.9 çıktı.
    Sürüm yükseltmek için
    Yardım>Güncellemelere bak...
    veya
    http://www.mozilla-europe.org/tr/firefox/
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunship

3.6.9 çıktı.
    Sürüm yükseltmek için
    Yardım>Güncellemelere bak...

yardım a tıkladım birde ne göreyim o başlamış bile güncelleştirmeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 8 Eylül 2010; 18:53:44 >
  • Evet belli bir süre geçince otomatik kendisi yapıyor güncellemeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

kullanıyorum şuanda gerçekten muhteşem...

4 ile 3 ü beraber kullanabiliyor muyuz?

quote:

Orijinalden alıntı: f_turgay

Kullanılıyor ama 4 ü kaldırdığımızda 3 ün eklentileri gidiyor

daha önceden ben 4 ü farklı bi makinaya kurup denemiştim.biraz önce 4 ü kurdum kendi makinama.3 de yüklüydü.denemek amaçlı 4 ü kaldırdım.
    3 ten hiçbişey kaybolmadı ne eklenti ne başka bişey
  • Gelişmeleri takip edemedim şuan Beta 5 versiyonu güncel sanırım peki bu betalar 64-Bit destekliyormu arkadaşlar yani firefox 4 x64 desteklicekmi.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.