Şimdi Ara

türkçe yahoo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, yahoo ya türkçe seçeneği konmuş ve ...@yahoo.com.tr uzantılı mail adresi alınabiliyor. Mail Options'tan Yer i Yahoo Turkey seçtiğimizde de normal adresimiz türkçe oluyor. iyi günler.

• Bilgilendirdiğin için teşekkürler .
  • saol bakalım.
  • baktık ve böyle birşeyin olmadığını gördük veya ben göremedim zaten turkey seçili bende ama türkçe felan değil.yahoo.com.tr de kayıtlı değil
  • Tam olarak yapılacaklar; mail options > account information > edit (adress/contact information) > preferred content buna tıkladıktan sonra Yahoo! Turkey seçtikten sonra bitti yi tıkladıktan sonra türkçe olacak.
    quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

baktık ve böyle birşeyin olmadığını gördük veya ben göremedim zaten turkey seçili bende ama türkçe felan değil.yahoo.com.tr de kayıtlı değil
  • bende sana diyorumki zaten turkey seçili senin için gidip başka bir ülkeyi seçtim sonra tekrar turkey i seçtim ama olmadı.Dediğim gibi kolpa haber veya bilgi veriyorsun lütfen kaynak göster yok böyle birşey.
  • geçerli içeriği değiştirince oluyor. Kanıt işte;

• Allahım! Adamların işleri güçleri türkçe yahoo mu yapcaklar. Adamlar bizi takmıyorlarki..

Herkes google gibi olamıyo maaesef... Adamlar türkçe google çıkardılar türkçe gmailde çıkarırlar.
  • quote:

Tam olarak yapılacaklar; mail options > account information > edit (adress/contact information) > preferred content buna tıkladıktan sonra Yahoo! Turkey seçtikten sonra bitti yi tıkladıktan sonra türkçe olacak.

bunu yaptım oldu
    saol kardeş...
  • kolpa haber. tamamen FEYK!
  • Evet doğru yapmışlar hakkaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Evet doğru yapmışlar hakkaten.

nasıl yapmışlar benmi göremiyorum bendemi sorun var nedir kafayı yiyecem

-------------

Edit:

Evet şimdi yaptım.Başlığı açan arkadaştan özür diliyorum gerçektende oluyormuş.ama yahoo.com.tr olayını çözemedim hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuzbing -- 16 Haziran 2005, 17:28:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Evet doğru yapmışlar hakkaten.

nasıl yapmışlar benmi göremiyorum bendemi sorun var nedir kafayı yiyecem

Bi kere oldugunu mail.yahoo.com adresinde altta bulunan dillerden de anlayabilirsiniz. Ama mail adresini TR yapmak için
    Mail Options - Account Informations adımlarından sonra üstteki edit tuşuna tıkla.
    Orada mavi renkli Yahoo! U.S. linkine tıklayınca dil seçenekleri geliyor. Yahoo Turkey seçtikten sonra Finished diyorsun. Sözleşmeyi kabul ettikten sonra en son açılan sayfaya da Bitti tuşuna basınca oluyor.

• .com.tr olayınıda çözdüm.KAyıtta .com.tr olarak giriliyor artık tr.mail.yahoo.com dan.Ama tüm hesaplar .com.tr ye çevrilmiş yani sıfırdan alınamıyor .com.tr ler sıfırdan alınabilseydi çok şahane olacaktı neyse türkçe olmasıda güzel.
  • evet denedim türkçe oluyor saol tşk.ler

• en sonunda yapmak akıllarına gelmiş
  • gençler işte URL'niz:

http://mail.yahoo.com.tr

Burdan tamamıyla türkçe!!

Dünyanın en iyi mail servisi yahoo'ya teşekkürler...
  • benim de türkçe oldu sağol taner.
  • ya arkadaşlar ben dediklerinizi yapıyorum ama daha dediğiniz yeri göremedim ya anlayamadım bir türlü birisi fotosunu koyabilrmi buraya
  • Benim gibi Yahoo Plus kullananlar dikkat !!!!!
    Türkçe yapınca 2 GB lik kota 1GB 'a düşüyor ! Haksizlik ama yapacak bişey yok..
    Birazdan US yapınca 2GB a cıkacakmı denemesi yapacağım...

bekleyin :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.