Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.477
Cevap
575
Favori
2.761.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

arkadaşlar merhaba
    bugün digiturk tarafından arandım
    giriş+belgesel+film+yetişkin+ıq cihaz 2 ay lig tv açık kurulum ücretsiz(çanak dahil)

4 ay 17 tl 8 ay 34 tl teklif ettiler

ben normalde d-smart full kullanıyorum ayda 21.5 tl ödüyorum sizce hangisi daha mantıklı şimdi tamam yarın arayın dedin ama kararsız kaldım

Bende Dsmart modül abonesiyim ama 25. - TL ödüyorum.

Bunlarda da fiyat standartı yok demek.

Sizinkinde smart sport vs ve +18'ler dahil mi? Sinema vs dahil?

evet d-smart full benim tüm kanallar açık 21tlödüyorum ayrıca taahüt yok..
    kapattırmayı düşünüyodum ama 1 ay belkliycem yeni sinema kanalları gelsin aynı fiyatla devam ederse kapatmaya bilirim..

buarada digitürk'ü kurdurdum

giriş+2 keyif paketi(belgesel+spor)+sinema+hd-3d+ıq cihaz +aktivasyon kurulum ücretsiz = 4 ay 17 tl 8 ay 34 tl

4 ay lig tv ve yetişkin kanalları hediye...

belirtmeliyimki tekrar izle - seç izle ve diğer portallar bence çok başarılı...

bunun dışında 5 film hediye mesajı geldi sinema salolarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Arkadaşlar ben de bugün abonelik için başvuru yaptım.Şampiyonlar paketine ilk 4 ay 24 TL sonraki aylar sabit fiyat ve taahhüt ile 48 TL. 1-2 kanal da 4 ay hediye dediler ama neler var tam bilmiyorum. Beni uyarabileceğiniz hususlar nelerdir? Yardımcı olurmusunuz

Hacam senin üyelik Turksat sanırım. Turksat için normal mi değil mi tam bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

quote:

Arkadaşlar ben de bugün abonelik için başvuru yaptım.Şampiyonlar paketine ilk 4 ay 24 TL sonraki aylar sabit fiyat ve taahhüt ile 48 TL. 1-2 kanal da 4 ay hediye dediler ama neler var tam bilmiyorum. Beni uyarabileceğiniz hususlar nelerdir? Yardımcı olurmusunuz

Hacam senin üyelik Turksat sanırım. Turksat için normal mi değil mi tam bilemiyorum.

sanırım türksat hocam bende bilmiyorum...
  • quote:

quote:

quote:

Hd değilse Turksattır hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu linkteki paket hocam...

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/kampanyaligtv/

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu linkteki paket hocam...

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/kampanyaligtv/

Turksat hocam. Hd tvniz varsa Mm, Saturn gibi teknomarketlerde yıllık 550 tlye yıllık hd şampiyonlar paketi üyelik alınabiliyor. Üyelik yenileme olsa daha uygun fiyata denk gelebilirdi.

• quote:

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/DIGITURK-12-Ayl%C4%B1k-%C5%9Eampiyonlar-Paketi,103452,465022,911643.html?langId

bundan mı bahsediyorsunuz?

Doğrudur. Yeni üyelikte en uygun fiyat bu gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Hocam siz ana üyelik + yan oda üyeliğine mi 90 lira veriyorsunuz ?
    Sadece ana üyelik ne kadar?

Hepsi...
  • quote:

Aralık ayında 6 ay bedava üyelikleri seçmece kişilere veriyorlar sanıyorum. 3 arkadaşta itinayla üye numarası veya bilgi paylaşmıyor, paylaşsalar sanki üyelikleri ellerinden alınacak. Dt bizi yalancı çıkartıyor, millete devamlı 6 ay bedava veriyorlar.

Beni arayan adama 6 ay bedava veriyormuşsunuz dedim.İddialı bir şekilde verin İsmini üye nosunu doğruysa sizede verelim dedi.Forumda yazıyor dedim.Herkes biryerlerde yazıyor ama yok öyle bişey dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemege35 -- 9 Aralık 2013; 7:38:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemege35

quote:

Aralık ayında 6 ay bedava üyelikleri seçmece kişilere veriyorlar sanıyorum. 3 arkadaşta itinayla üye numarası veya bilgi paylaşmıyor, paylaşsalar sanki üyelikleri ellerinden alınacak. Dt bizi yalancı çıkartıyor, millete devamlı 6 ay bedava veriyorlar.

Beni arayan adama 6 ay bedava veriyormuşsunuz dedim.İddialı bir şekilde verin İsmini üye nosunu doğruysa sizede verelim dedi.Forumda yazıyor dedim.Herkes biryerlerde yazıyor ama yok öyle bişey dedi.

bana da yok diyorlar ama inanmayın var, forumlardaki arkadaşlar doğru söylüyor. Zamanında 2009 yılıydı sanırım ben lig tv 38 TL öderken, forumlarda 19.90 a izlediğiniz söyleyen arkadaşlar vardı. O zaman da boyle tartışmalar oldu, çağrı merkezi yok diyordu bazıları inanmıyordu. Kavga dövüş 19.90 a anlaşmıştım ben de... Yani sözün özü bu kampanya da var... Benim yayın 3 Aralıkta kapandı 6 ay bedava verirlerse açarım yoksa kalsın kapalı umrumda değil... Zaten Ocak ayında ligler tatile giriyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: enorton

quote:

Orijinalden alıntı: cemege35

quote:

bana da yok diyorlar ama inanmayın var, forumlardaki arkadaşlar doğru söylüyor. Zamanında 2009 yılıydı sanırım ben lig tv 38 TL öderken, forumlarda 19.90 a izlediğiniz söyleyen arkadaşlar vardı. O zaman da boyle tartışmalar oldu, çağrı merkezi yok diyordu bazıları inanmıyordu. Kavga dövüş 19.90 a anlaşmıştım ben de... Yani sözün özü bu kampanya da var... Benim yayın 3 Aralıkta kapandı 6 ay bedava verirlerse açarım yoksa kalsın kapalı umrumda değil... Zaten Ocak ayında ligler tatile giriyor...

Aynı şekilde beni de aradılar 3 ay faturasız 2 ay faturasız donma hakkı geri kalan 65 TL den. Ekstradan 3 ay kadarda spor ekstra verebiliriz dedi isteyince. 6 ay ücretsiz veriyormuşsunuz başka üyelere forumlarda konuşuluyor dedim. İmkansız dedi. Yarına kadar süre istedim.

6 aylık ücretsiz alanlar gerçek mi ona göre teklifi reddedeceğim. Yakın zamanda böyle teklif alanlar müşteri numaralarını paylaşabilir mi?

• Beni de bugün aradılar tekrar 4 ay %50 indirim + 4 ay spor extra + 4 ay yetişkin paket hediye dediler + liglerin olmadığı zamanlar da da dondurabiliriz veya en düşük paket dediler kabul etmedim bende 6 ay ücretsiz teklifini bekliyorum..
  • Önceki aylarda da 6 ay bedava alanlar olmuş fakat onların bilgileri kabul etmiyorlar, eski tarihli yenileme olduğundan bu kampanya bitti deyip geçiştiriyorlar. Aralık ayında yenileme yapan arkadaşlardan biri insanlık yapıp bilgilerini paylaşsa bir çok kişi kazık yemekten kurtulacak.

• giriş+sinema+çocuk+belgesel+hd+plus kutu 35 +6 ay dizi bedava

1 yıl yenileme yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey352 -- 9 Aralık 2013; 16:57:26 >
  • 6 ay bedava alan arkadaşlar üye numaralarını paylaşsalarda bir şey olacağını sanmam yapmazlar aynı kampanyayı şansı olanlar o kampanyadan yararlanmış.Neden olmaz derseniz de o üyemize olan özel bir kampanyamız deyip geçiştirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

6 ay bedava alan arkadaşlar üye numaralarını paylaşsalarda bir şey olacağını sanmam yapmazlar aynı kampanyayı şansı olanlar o kampanyadan yararlanmış.Neden olmaz derseniz de o üyemize olan özel bir kampanyamız deyip geçiştirirler.

Kesinlikle öyle bir kampanya yok diyorlar, ispatlayınca yararlandıracak mısınız dedim evelemeye gevelemeye çalıştı fakat sonra üyelik yenileyen arkadaşınızın üye numarası veya telefon numarasını paylaşın ona göre sizinde üyeliğinizi yenileriz demeye getirdiler. Büyük ihtimal ispatlayınca yararlandırmak zorunda kalırlar.

• Quaker kullanıcısına yanıt
    Bende sorduğum da gevelediler yani veririz de demediler vermeyiz de bilmiyorum bende tam olarak ama nasıl işliyor bunların düzenleri anlayabilmiş değilim soylesek de üye numarasını vermezler onlar.

• İptal faxı çektim 4 gün önce. 2 gün sonrasında aradılar ve giriş+belgesel+çocuk+dizi+fb taraftar+iq plus şeklindeki paketin devamı için ilk 3 ay bedava, sonraki 9 ay 71 tl, ligler ara verince ayda 40 tl şeklinde teklif yaptılar.

o an müsait olmadığımı belirtip sonra aramalarını istedim, henüz arayan olmadı :)
  • Quaker kullanıcısına yanıt
    aynen bana da böyle bişeyler dediler, olamaz molamaz dediler öyle farklar... e peki burdaki bunca adam yalan mı söylüyor şimdi yoksa digiturk mü?
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.