Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (396. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 4 Ocak 2012; 10:53:09 >
  • Bursa daki mühendis dedi banada frekans bandlarını genişletip yeni kanallar gelecek diye ama bugün gelmedi heralde bu aralar gelir.
  • doğru düzgün kanallar getirdiler bir tek 3d kanal kaldı sanki herkesin evinde 3d televizyon var.
  • Konuya cevap vermeden önce istersen bir araştır.
    3D yayını seyretmen için illaki 3D tv olması gerekmez
    Tak gözlüğü istersen tüplü tv de seyret
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 4 Ocak 2012; 10:53:48 >
  • siz yeni kanallar geldi dediginiz zaman bende bir taratiyim dedim once birsey bulamadi yeni kanal sonra modulu cikarttim taktim bu sefer 3tane kanal buldu ancak yayin daha yok nat geo adv. Ve skynews teki gibi 'secilen program mevcut degil' diyor. Yeni gelen kanallar 3d kanali trt anadolu ve suanda adini hatrlayamadigm bir kanal. Acaba suanda o kanallarda yayin mi yoksa ben mi yayin alamiyorum?
  • Bu kampanya 10 Ağustos 2010 – 31 Ocak 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanya kapsamında Kablo TV + TELEDÜNYA'ya (Temel Paket) aynı anda abone olarak, 30 ay abone kalmayı taahhüt etmek zorunludur.
    Kampanya kapsamında Kablo TV + TELEDÜNYA (Temel Paket) tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulur.
    Kampanya kapsamında Kablo TV kurulum ve TELEDÜNYA aktivasyon ücretleri alınmaz.
    Kampanya kapsamında HD Set-Top Box peşin 105 TL'ye, 12 taksitle 110,28 TL'ye veya 24 ay taksitle 115,20 TL'ye verilir.
    Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden indirimli verilen cihaz ücretleri (HD Set-Top Box için 105 TL), alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleri (tarife üzerinden) ve varsa ödenmemiş HD Set-Top Box taksitleri tahsil edilir.
    Kampanya Kablo TV altyapı imkânları ile sınırlıdır.
    Kampanya stoklarla sınırlıdır.
    TÜRKSAT belirlenen süreden önce kampanyayı durdurabilir ve kampanya koşullarında değişiklik yapabilir.
    Mevcut TELEDÜNYA aboneleri ikinci bir abonelikle kampanyaya dâhil olabilirler.
    Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar. 0,99 TL'ye İnternet Kampanyası, Modem Bizden Kampanyası ve UYDUNET Alana Kablo TV Bedava Kampanyaları UYDUNET ile alakalı kampanyalar olduğu için bu kapsam dışında tutulur.

kampanya şarları bunlar ikinci abonelik için düşünüyorum fakat kablo sorunu var evde

kutudan gelen kablo 3'lü splitter ile biri oturma odasına diğeri uydunet modeme diğeride tüplü tvye gidiyor.

sormak istediğim ikinci abonelik için başvursam 4. kabloyu nasıl çekecekler splitterı değiştirmelerimi gerekecek yada gelen kabloya ekstra bir splitter mı çekmeleri gerekiyor. bundan dolayı ekstra masraf alırlarmı.

nette 6'lı splitter buldum http://www.antenci.net/16-Splitter-5-2500-Mhz,PR-732.html 10tl fiyatı var.

bundan alıp kendim ekstra kablo çeksem olurmu bunu td ekiplerinin yapmasımı daha iyi olur. td yapsa ne kadar masraf alırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 6 Ekim 2010; 12:21:25 >
  • selam arkadaşlar.

dün teledünya siparişi verdim ve geldi kurdular herşey çok güzel kanallar olsun kalitesi olsun her türlü kanal var ve henüz bi sıkıntı yaşamadım ancak size şöyle bi sorum olacak.

ok tuşuna bastığımızda çıkan kanal listesi menüsünü değiştirebiliyor muyuz? yani teledünya info kanalında tanıtılan sd set top box ile benimkinin alakası yok. renk düzeni falan ayarlanabilir gösteriyor zoom ve durdurma özelliği var deniyor ama bende bu özellikler yok. ok tusuna basuınca çıkan menü pek hoşuma gitmedi açıkçası daha farklı birşey beklerdim.

resimler;

• tw1sted arkadaşım aynı sorun bendede var :D kanal deyiştirirken küçük ekran olması gerekiyormuş o bende yok oyunların olması gerekiyormuş oda yok : teledünya kandırıyopr galiba o reklamlarla :D
  • quote:

cocobongo
    doğru düzgün kanallar getirdiler bir tek 3d kanal kaldı sanki herkesin evinde 3d televizyon var.

quote:

Orijinalden alıntı: vavien1

Konuya cevap vermeden önce istersen bir araştır.

Söz konusu 3D herhalde yeni teknoloji 3D olmalı, bunu ancak yeni 3D televizyonlar ve onlara uygun gözlüklerle seyretmek mümkün, bırakın o eski iki renkli karton gözlükleri, Panasonic 3D TVyi, Samsung için çıkarılmış gözlüklerle bile izlemek mümkün değil. Yazın örneğin İngiltere Dünya Kupasını bu teknolojiyle seyretti. Eğer TD eski teknolojinin denemesini yapıyorsa ki bunu mantığım almıyor, dediğiniz doğru; alınır dandik bir karton gözlük herhangi bir TV den seyredilir. Ama yeni teknolojiyse @cocobongo haklı, 3D televizyon ve o TVyi destekliyen 3D gözlük şart...
  • TRT 5 Anadolu 43. Kanaldan Yayına Başlamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 4 Ocak 2012; 10:54:40 >
  • Teledünya 3D'de yayını yapılan bildiğiniz karton gözlüklerle izlenebilen 3 boyutlu yayın. 3DTV ile uzaktan yakından alakası yok.

Kanal numaralarında değil frekanslarında oynama olacak zaten.
  • Teledünya sabahtan beri sinyal yok tüm kanallar kapalı. yer: Denizli
  • quote:

Orijinalden alıntı: gubaldak

quote:

cocobongo
    doğru düzgün kanallar getirdiler bir tek 3d kanal kaldı sanki herkesin evinde 3d televizyon var.

quote:

Söz konusu 3D herhalde yeni teknoloji 3D olmalı, bunu ancak yeni 3D televizyonlar ve onlara uygun gözlüklerle seyretmek mümkün, bırakın o eski iki renkli karton gözlükleri, Panasonic 3D TVyi, Samsung için çıkarılmış gözlüklerle bile izlemek mümkün değil. Yazın örneğin İngiltere Dünya Kupasını bu teknolojiyle seyretti. Eğer TD eski teknolojinin denemesini yapıyorsa ki bunu mantığım almıyor, dediğiniz doğru; alınır dandik bir karton gözlük herhangi bir TV den seyredilir. Ama yeni teknolojiyse @cocobongo haklı, 3D televizyon ve o TVyi destekliyen 3D gözlük şart...

Yazın uyduda da vardı bu kanal,ve ara sıra "bu yayını izlemek için gözlük kullanmalısınız" yazıyordu.Bildiğimiz eski tip 3D olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

quote:

Orijinalden alıntı: gubaldak

quote:

cocobongo

quote:

Yazın uyduda da vardı bu kanal,ve ara sıra "bu yayını izlemek için gözlük kullanmalısınız" yazıyordu.Bildiğimiz eski tip 3D olmalı.

HD kanal sayısının bir elin 5 parmağını geçmeyen bi platformda yeni teknoloji 3d kanal (ki dünyada bile deneme aşamasında bildiğim kadarıyla) beklemek
    biraz ihtimal dışı bence. 100de99.99 olasılıkla bildiğiniz kırmızı mavi karton gözlüklerle izlenen yayın olacaktır. umarum en azından çözünürlüğü HD olur.
  • 3d kanalınını basa neden koymuslar.keske asagılara koysalarmıs.tv yı her actıgımda bu kanalıda ister istemez acıyorum.yakında gozlerımı bozacak
  • 17:23 itibarı ile Turksat tarafından cebime "Frekans değişimi nedeniyle yayınlarımızda oluşacak değişiklik için cihazların kapatıp açılması yada kanal tarama yapılması yeterli olacaktır" Şeklinde bir sms geldi, sanıyorum tüm kanallarda frekanslarında değişikliğe gidiyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: macellanus

17:23 itibarı ile Turksat tarafından cebime "Frekans değişimi nedeniyle yayınlarımızda oluşacak değişiklik için cihazların kapatıp açılması yada kanal tarama yapılması yeterli olacaktır" Şeklinde bir sms geldi, sanıyorum tüm kanallarda frekanslarında değişikliğe gidiyorlar...

bana da geldi
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 4 Ocak 2012; 10:55:35 >
  • 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.