Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (321. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Umit-G
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar... yeni teledünya full hd sinema ve temel paket abonesiyim... 12 mayıs tarihinden itibaren hd dahil tüm teledünya yayınlarını seyrediyorum... fakat son iki gün teledünya hd tanıtım 1 numaralı kanal boş ekran görünüyor... mekanımız: mavişehir-karşıyaka/izmir... hd kanalların yanısıra sd kanalların görüntü kaliteleri hd-ready tv ve teledünya hd set-top-box cihazında hdmi kabloyla muhteşem izleniyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar... yeni teledünya full hd sinema ve temel paket abonesiyim... 12 mayıs tarihinden itibaren hd dahil tüm teledünya yayınlarını seyrediyorum... fakat son iki gün teledünya hd tanıtım 1 numaralı kanal boş ekran görünüyor... mekanımız: mavişehir-karşıyaka/izmir... hd kanalların yanısıra sd kanalların görüntü kaliteleri hd-ready tv ve teledünya hd set-top-box cihazında hdmi kabloyla muhteşem izleniyor...

evet tanıtım kanalı bende de boş sürekli aynı şeyleri göstermekten cihazları bozulmuştur belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo

evet tanıtım kanalı bende de boş sürekli aynı şeyleri göstermekten cihazları bozulmuştur belki

• bende de aynen yau 1 boş :D

göksel i geçtim 2 de nil e takıldım 4-5 ay da nil izleyelim :D
  • Bu 223. kanal bende yok.Tarattım yine çıkmadı.
    quote:

Orijinalden alıntı: XxNeRoMaNxX

Euro Sport 2 223 Kanalda service 1 adında yayında...

Yer:Fatih/İstanbul
  • tarama işini nasıl yapıyoruz ? kanal ayarlarından mı?

ben hiç taratmadım yau ekstradan kanal çıkıyor mu normalde otomatikman eklenmesi lazım değil mi ?
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi indigenous genome -- 24 Kasım 2010; 19:49:48 >
  • arkadaşlar tekrar merhaba.. teledünya için internetten online abonelik sayfasına girdim, fakat bizim binayı adreslerin içinde bulamadım. binada ortak bir kablo tv yayını mevcut. fakat anladığım kadarıyla sanırım teledünya kutusu yok. ne yapmak gerekiyor bu durumda? başvuru mu yapmak lazım? bu başvuruyu kaale alıp gelip apartmana kutu koyuyorlar mı? bilgisi olan arkadaşların beni aydınlatmasını rica ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

arkadaşlar tekrar merhaba.. teledünya için internetten online abonelik sayfasına girdim, fakat bizim binayı adreslerin içinde bulamadım. binada ortak bir kablo tv yayını mevcut. fakat anladığım kadarıyla sanırım teledünya kutusu yok. ne yapmak gerekiyor bu durumda? başvuru mu yapmak lazım? bu başvuruyu kaale alıp gelip apartmana kutu koyuyorlar mı? bilgisi olan arkadaşların beni aydınlatmasını rica ederim...

Binanızda kabloluTV varsa teledünya ve uydunette kullanabilirsiniz anlamına gelir.TD kutusu diye birşey yok.KabloluTV varsa STB getirirler o kadar.KabloluTV hizmeti varsa başvurun gelirler kuruluma...
  • cevap için teşekkürler. STB dediğiniz set top box sanırım. ona da ihtiyacım yok aslında, televizyonumda DVB-C olduğu için modül alarak halledeceğim. fakat teledünyanın online başvuru sayfasında bizim oturduğumuz bina numarası gözükmüyor. bir arkadaşla aradık -onun adresi de öyleydi- ve dedikleri "sizin apartman sistemimizde gözükmüyor. genel merkeze dilekçe yazmanız ve başvurmanız gerekiyor, bu başvurunun ardından değerlendirme yapılıp uygun görülürse işlemleri yaparız" dediler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 20 Mayıs 2010; 15:03:46 >
  • az önce teledünya aboneliğimi iptal ettirdim...
  • sebep?
  • Arkadaşlar Ben hesaplı göründüğü için teledünya hd almayı düşünüyorum(BBC HD'de yakında eklenecekmiş).Merak etiğim şimdi ben TD hd almasam onun yerine normal bir hd receiver alsam mesela dreambox 800 hd.Atlanta vs. bunlarla daha fazla HD kanal seyredebilir miyim? Yani şifre kırarak. Yada teledünya daha mı avantajlı olur şimdi TD'ya abone olsam ayda 10 tl'den 2 senede 240 tl ediyor cihazı da hesaba kadtarsak 210+240=450TL ediyor hangisi daha karlı olur? Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HULK911

sebep?

Taşınıyorum ve taşındığım yeni binada kablo tv şebekesi yok...
  • Bence seyrettiğin kanallara para vermek saçmalık yada nedersenız deyin al bir hd receiver bak keyfine atlanta öneririm sana

quote:

Orijinalden alıntı: gba20

Arkadaşlar Ben hesaplı göründüğü için teledünya hd almayı düşünüyorum(BBC HD'de yakında eklenecekmiş).Merak etiğim şimdi ben TD hd almasam onun yerine normal bir hd receiver alsam mesela dreambox 800 hd.Atlanta vs. bunlarla daha fazla HD kanal seyredebilir miyim? Yani şifre kırarak. Yada teledünya daha mı avantajlı olur şimdi TD'ya abone olsam ayda 10 tl'den 2 senede 240 tl ediyor cihazı da hesaba kadtarsak 210+240=450TL ediyor hangisi daha karlı olur? Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
  • Şimdi dediğin gibi yapsan 2 senede ödeyeceğim parayı bi kerede ödemiş olcam peki avantajı sadece bedava seyretmek mi olur? TD ya göre daha fazla bedava HD kanal mı seyrederim onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

cevap için teşekkürler. STB dediğiniz set top box sanırım. ona da ihtiyacım yok aslında, televizyonumda DVB-C olduğu için modül alarak halledeceğim. fakat teledünyanın online başvuru sayfasında bizim oturduğumuz bina numarası gözükmüyor. bir arkadaşla aradık -onun adresi de öyleydi- ve dedikleri "sizin apartman sistemimizde gözükmüyor. genel merkeze dilekçe yazmanız ve başvurmanız gerekiyor, bu başvurunun ardından değerlendirme yapılıp uygun görülürse işlemleri yaparız" dediler...

Gözüksün yada gözükmesin eğer apartmanınızda var ise kabloluTV çekerler.Siz başvuruda kabloluTV nizin olduğunuz izah edin yollasınlar 1 ekip baksınlar.
  • teledünya'yı modülle kullanan arkadaşlara bir sorum olacaktı
    Kanal geçişleri normal bir crt televizyondaki gibi tek tek mi oluyor yoksa uydu receiverı kullandığımdaki gibi bir tuşa bastığımızda bütün kanal isimlerini görüp seçim yapabiliyormuyuz

tşk
  • kanal isimleri hatta programların yayın saatleri görünüyo pek tutmasada yinede iyi bir özellik hatta tv destekliyorsa programı işaretliyorsunuz o saatte tv açılıp direk programı izlemeye başlayabiliyosunuz veya tv açıkkende otomatik kanal değişimi olabilir ondan tam emin değilim şahsen :)
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 4 Ocak 2012; 10:25:21 >
  • 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.