Şimdi Ara

ANNEM evimi görmek istiyor, ben kız arkadaşımda kalıyorum!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
5
Favori
4.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlarının evine geç.Bir valiz eşya topla git arkadaşlarına.Muhakkak bir-iki tanesinin yaz okulu yoktur.Öğrenci adam anlık yalan uydurur.İyi görmedim seni
  • Eğer sınıf arkadaşlarınızdan kalan varsa.
    Kız arkadaşının özel eşyalarını topla gönder annen gidene kadar orda kalsın.

Sınıftaki erkek arkadaşlarından birini zorla annen gidene kadar sende kalsın.

Üniversitede arkadaşlarımın yaptığı uygulamadır.
    Hatta aynı binada yaptılar çokda zor olmadı yani.
  • Sende az değilmişsin bea hacı

quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

Eğer sınıf arkadaşlarınızdan kalan varsa.
    Kız arkadaşının özel eşyalarını topla gönder annen gidene kadar orda kalsın.

Sınıftaki erkek arkadaşlarından birini zorla annen gidene kadar sende kalsın.

Üniversitede arkadaşlarımın yaptığı uygulamadır.
    Hatta aynı binada yaptılar çokda zor olmadı yani.

Aynısını bende dedim hocam ama double yatak vs. diyor arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gianfresco -- 13 Ağustos 2008; 18:23:15 >
  • Kız arkadaşının eşyalarını topla daha sonra erkek arkadaşlarını çağır.Evde ki kız havasını bozman lazım. bi kaç poster asmayı dene :D
  • Bence en iyisi böcek ilacı olayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: demirarca

erkek arkadaşınla kaldığını görse dahamı iyi olurdu olaya bu yönden bakmasını sağla.......

Süperdi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aytürk

Arkadaşlarının evine geç.Bir valiz eşya topla git arkadaşlarına.Muhakkak bir-iki tanesinin yaz okulu yoktur.Öğrenci adam anlık yalan uydurur.İyi görmedim seni

+1 bu kadar
  • Yolda gelirken biz aileni kaçıralım.Sen kız arkadaşın ve köpeğinle rahat rahat otur!
  • quote:

Orjinalden alıntı: karakoyunn

çoğu kişi ne var bunda direk söyle, kız arkadaşının yanında kalamayacak kadar küçükmüsün yazmışlar ama benim açımdan çok fazla problem yok. sadece kız arkadaşımla ciddi bişeler düşünüyoruz ve bilirsiniz 50 yaşlarındaki anne babalar böyle bir durumda o kız için pek iyi şeyler düşünmezler en azından akıllarında birşeyler kalır, en büyük sorun bu

ben böyle düşünüyorum ve annemin ve babamın durumu öğrenselerde bu şekilde fikirler üreteceklerini hissediyorum

50'li yaşlara gerek yok, ben de o kız için iyi şeyler düşünmüyorum Ha tabii "benim de çok umrumdaydı sanki senin düşüncen dersen" saygı duyarım

• bu tarıhte ne okulu?
  • yanlış anlamayın sadece konuya açıklık getirmek için söylüyorum evde queen size yatak, bulaşık makinesi, son model çamaşır makinesi ( annemin bile böyle çamaşır makinesi yok) markalı perdeler, halılar var ve lanet olsun bütün samimi arkadaşlarım gitti.

en son çare okulda sadece gördüğümde selam verdiğim birisi var ona söylüycem umarım kabul eder

quote:

bu tarıhte ne okulu?

okul yok zaten ama ben çalışmak için kaldım burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakoyunn -- 13 Ağustos 2008; 18:38:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: karakoyunn

yanlış anlamayın sadece konuya açıklık getirmek için söylüyorum evde queen size yatak, bulaşık makinesi, son model çamaşır makinesi ( annemin bile böyle çamaşır makinesi yok) markalı perdeler, halılar var ve lanet olsun bütün samimi arkadaşlarım gitti.

en son çare okulda sadece gördüğümde selam verdiğim birisi var ona söylüycem umarım kabul eder

quote:

bu tarıhte ne okulu?

okul yok zaten ama ben çalışmak için kaldım burda

Şehir nere?

DH den bi kaç kişi toplanır geliriz....

bu iyiliğimizi de unutma....

• annesiiiii
  • REKLAMLARI İZLEDİNİZ BİRAZDAN "DH ANNELERİ" DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜYLE SİZLERLEYİZ

"FİX TV"
  • quote:

erkek arkadaşınla kaldığını görse dahamı iyi olurdu olaya bu yönden bakmasını sağla.......

Tam aynısını söyleyecektim...

Devir bozuk.Bence bir aile , evladını uzun vadeli bir yere emanet ederken , karşı cinsten değil aynı cinsten korkmalı...

Sonuçta erkek adamsın ve elbet kız arkadaşın olacak....Annen de bunu anlayacaktır umarım.

Ama köpek olayına ne çağre bulursun orasını bilmiyorum...1-2 günlüğüne komşuya falan emanet et.
  • Sen iyisi mi Anneni hiiiç eve yaklaştırma...Kadına inme iner.Allah korusun oğlum efendi efendi okuyor diye huzurla yaşayan kadıncağıza ne yani kızla kaldığını ve aynı yatakta yattığını nasıl izah edeceksin.çıkmazdasın kardeş.

ANNE BOŞVER EVİMİ YA DE SEN DE ANNENİN KALDIĞI YERE GEÇ 1 AKŞAMCIK KIZSIZ KAL.GELİP GÖRSE DAHA MI İYİ ARKADAŞLAR RAHATSIZ OLURLAR FALAN DE.NAPCAN ANNE BİR SÜRÜ ŞORTLU KILLI HERİFİN İÇİNDE DE... GEÇİŞTİR
  • üç tercihin var

A-ya annen gelene kadar kızla nikah kıyacaksın
    B-kız arkadaşını bir bahane ile başka bir yere yolluyacaksın
    C-Tıpış tıpış köpeğin ve kız arkadaşın olduğunu anlatıcaksın ailen seni gay zannetmiyorsa sorun yok zaten
  • ya sanki kız arkadaşınla yaşamak ve evde köpek beslemek (ailenden habersiz )
    kötü bişey

• Dostum kendi evine götürene kadar git bi arkadaşının evine burada bu çocukla kalıyoruz de..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Süperdi...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.