Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2835. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 36 Misafir (2 Mobil) - 39 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.744
Cevap
2.720
Favori
21.318.558
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28332834283528362837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerin çok üstünde bir rakama aldım maksat bunun arkası kesilmesin . Helal olsun adamlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 28 Mayıs 2013; 22:27:48 >
  • Teşekkürler hocam,hazır sizi bulmuşken bir şey daha sorayım:Bu paypal bakiyesindeki parayı steamde kullanamıyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grommash

Teşekkürler hocam,hazır sizi bulmuşken bir şey daha sorayım:Bu paypal bakiyesindeki parayı steamde kullanamıyormuyuz?

TL olarak ise sadece Türkiye içi kullanılabiliyormuş.
  • bu bundle 5 dolar etmez arkadaşlar.

Bana 1 dolarlık humble bundle hediye olarak alacaklarına 1 adet elinde bulunmayan oyun kartı verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerEnergy -- 28 Mayıs 2013; 22:33:37 >
  • nuveemde 200 tane key alıp pazarlamasını yapıcaktım

ama ne yaptıysan 1'den fazla açmadı tüh :)
  • Bende 9 liraya fifayı alanlardanım ama aklıma takılan bir kaç şey var ? Şimdi KEY hesapta dürüyor bunu 10 gün sonra kullansak sıkıntı olur mu ? Birde ben bilgisayara format atarsam orijin hesabından tekrar indirip online oynayabilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence o keyi hemen kullan derim ayrıca format atarsan tekrar originin yükleyerek oynayabilirsin origin hesabına kaydediliyor sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerEnergy -- 28 Mayıs 2013; 22:36:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerEnergy

bu bundle 5 dolar etmez arkadaşlar.

Bana 1 dolarlık humble bundle hediye olarak alacaklarına 1 adet elinde bulunmayan oyun kartı verilecektir.

etmeme sebebi nedir acaba ? Bir şey söylüyorsanız nedenini de söyleyin ki alacak insanlar bilsin.
  • Bende 9 liraya fifayı alanlardanım ama aklıma takılan bir kaç şey var ? Şimdi KEY hesapta dürüyor bunu 10 gün sonra kullansak sıkıntı olur mu ? Birde ben bilgisayara format atarsam orijin hesabından tekrar indirip online oynayabilir miyim ?

• @TncyKrmn
    Arkadaşım biraz araştırma yaparsan zaten görürsün açıklamama gerek yok gibi görünüyor.
  • quote:

@TncyKrmn
    Arkadaşım biraz araştırma yaparsan zaten görürsün açıklamama gerek yok gibi görünüyor.

Sizin gördüğünüzü ben göremediğim için soruyorum zaten. Hotline Miami ve Dear Estar gibi oyunları 5 dolara alıyorsunuz ama değmez diyorsunuz gerçekten ilginç.
  • Size cevap veremeyeceğim kusura bakmayın.
    ne görmek istiyorsanız onu görmeye devam edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadi123

Bende 9 liraya fifayı alanlardanım ama aklıma takılan bir kaç şey var ? Şimdi KEY hesapta dürüyor bunu 10 gün sonra kullansak sıkıntı olur mu ? Birde ben bilgisayara format atarsam orijin hesabından tekrar indirip online oynayabilir miyim ?

origine ekle istediğin zaman indir. format atarken klasörü yedeklersin baştan indirmeyle uğraşma. istersen indirebilirsin tabi ki
  • https://twitter.com/LogitechG/status/339435596944666624
    Buradan key alabilirsiniz bitmemişse. Vakit geçirebilirsiniz Tower Defense türünü seviyorsanız.
  • http://groupees.com/bm8

Arkadaşlar bu bundleda patrician dikkatimi çekti. Güzel bir oyuna benziyor. Oynayan var mı aramızda? Ve birde genel olarak bu bundleda ve humble bundleda bildiğiniz oynamaya değer oyunlardan bahsedebilir misiniz? Şu an için hiçbiriyle ilgili fikrim yok. Teşekkürler
  • quote:

bu bundle 5 dolar etmez arkadaşlar.

Bana gayet alınabilir gibi gledi
  • bu oyun kartlari ne is arkadaslar?

• quote:

Size cevap veremeyeceğim kusura bakmayın.
    ne görmek istiyorsanız onu görmeye devam edebilirsiniz.

• Arkadaşlar CS GO alınır mı ?
    Sizce o para değer mi?
    Aranızda alan varsa merak ediyorum memnun mu aldığına?
  • Bana Cevap yazmaya çalışanlar tamamen sorunlu tiplerdir kavgadan gürültüden hoşlanan insanlardır bunuda görüyoruz zaten.
    5 dolar etmez diyince olay kapanır bu benim düşüncemdir ısrarla üstüne gitmek tamamen bu gibi insanların olaylarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerEnergy -- 28 Mayıs 2013; 23:08:20 >
  • 
Sayfa: önceki 28332834283528362837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.