Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kreasom , Terminator T-800 , krem07 , krem07 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir - 21 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.772
Cevap
2.719
Favori
21.320.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26742675267626772678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dead İsland goty de bolge sınırlaması yok arkadaşlar,aldım indiriyorum suan.
  • Az önce gmg den aldım dead island ı steam e eklenebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertt1257

Dead İsland goty de bolge sınırlaması yok arkadaşlar,aldım indiriyorum suan.

siz diyince 4 dolara ben de aldım,indiriyorum şu an
    Steamde de 10 dolara indi oyun

Edit:PM atmanıza gerek yok iniyor şu an Steam de oyun,bölge sınırlanması yok,keyi girince Dead Island GOTY ( EU ) diyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 15 Nisan 2013; 20:53:39 >
  • PM atmanıza gerek yok iniyor şu an Steam de oyun,bölge sınırlanması yok,keyi girince Dead Island GOTY ( EU ) diyor zaten
  • GOTY için kod nedir arkadaşlar ben de alayım diyorum
  • evet arkadaşlar bende 4 $ a aldım (GMG20-GGN5D-FC3NA kodu ile)

bence bu fiyata kaçmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

GOTY için kod nedir arkadaşlar ben de alayım diyorum

Hocam 5 dolar kampanya fiyatı, GMG20-GGN5D-FC3NA kod ile 4 dolara iniyor ;
    http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/action/dead-island-game-year/
  • beyler bu dark souls prepaire die ediiton için ek oyun lazımmı? ilk oyun falan oyun boyutu 4gb çok az geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

GOTY için kod nedir arkadaşlar ben de alayım diyorum

Hocam 5 dolar kampanya fiyatı, GMG20-GGN5D-FC3NA kod ile 4 dolara iniyor ;
    http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/action/dead-island-game-year/

Teşekkürler. Aldım ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

ben yardımcı olmayacağım, kusura bakma...
  • Arkadaşlar GMG'den Dead Island almak istiyordum ancak oyunun sayfasında bölgeniz için erişilebilir değil uyarısı var. Oyunu GMG'den alan arkadaşlar, oyunu VPN kullanarak mı aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *RisingsoN*

Arkadaşlar GMG'den Dead Island almak istiyordum ancak oyunun sayfasında bölgeniz için erişilebilir değil uyarısı var. Oyunu GMG'den alan arkadaşlar, oyunu VPN kullanarak mı aldınız acaba?

EUROPEAN CUSTOMERS: We are currently out of stock for this product. A restock is due soon - check back later! The deal is valid until next week so don't worry, you'll get your fill of zombie goodness.

böyle bişi yazmışlar.galiba avrupa müşterilerine haftayamı yapcaklar nedir ingilizcesı tam olan bi çevirebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadere61

quote:

Arkadaşlar GMG'den Dead Island almak istiyordum ancak oyunun sayfasında bölgeniz için erişilebilir değil uyarısı var. Oyunu GMG'den alan arkadaşlar, oyunu VPN kullanarak mı aldınız acaba?

EUROPEAN CUSTOMERS: We are currently out of stock for this product. A restock is due soon - check back later! The deal is valid until next week so don't worry, you'll get your fill of zombie goodness.

böyle bişi yazmışlar.galiba avrupa müşterilerine haftayamı yapcaklar nedir ingilizcesı tam olan bi çevirebilirmi

EUROPEAN CUSTOMERS: We are currently
    out of stock for this product. A restock is
    due soon - check back later! The deal is
    valid until next week so don't worry,
    you'll get your fill of zombie goodness.

Avrupalı müşterilerimizŞu an bu ürün adına stoklarımız tükenmiştir.Stoğu yakında yenileyeceğiz - beklemede kalın.Endişelenmeyin teklif bir hafta daha sürecek.

Son cümleyi pek anlamadım ama gaza getirme amaçlı motivasyon cümlesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Avrupalı müşteriler,bu ürün için stoğumuz tükenmiştir.Kısa bir süre sonra tekrar stoklara girecektir yakın zamanda kontrol edin.Merak etmeyin indirim haftaya kadar sürecek demiş

• greenmangaming den dead island almak istiyom hata veriyor yav sepete alamiyom boyle hata veriyor

Error 404: Page Not Found

Damn it captain something's gone wrong
    Sorry but the page you are looking for has not been found. Try checking the URL for errors, then hitting the refresh button on your browser.
  • http://groupees.com/topware

iki steam oyunu bulunmaktadır şimdiden oyun alırsanız 2000 e ulaşınca knight and merchants(settlers tarzı strateji oyunu tavsiyedir) oyunu bedava verilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

quote:

Avrupalı müşteriler,bu ürün için stoğumuz tükenmiştir.Kısa bir süre sonra tekrar stoklara girecektir yakın zamanda kontrol edin.Merak etmeyin indirim haftaya kadar sürecek demiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu ikisi 10 dolar olan site neydi ??
  • Şu an için Dead Island almamız mümkün değil sanırım. Biraz bekleyeceğiz anlaşılan. Bu arada zombi oyunları için indirimler 22 nisana kadar devam edecekmiş.
    http://blog.playfire.com/2013/04/deals-of-dead.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *RisingsoN* -- 15 Nisan 2013; 23:42:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

bu ikisi 10 dolar olan site neydi ??

sanırım bu siteyi diyorsun ama orda kampanya sona erdi bir sonraki 26 nisanda

http://getloadedgo.com/
  • 
Sayfa: önceki 26742675267626772678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.