Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tris

Humble Bundle' ı direk kredi kartıyla çekemiyor muyuz paypal falan uğraşmadan?

Google wallet'la alabilirsin
  • Arkadaşlar ben steam üzerinden Cod MW 3 ve Farcry 3 almayı düşünüyorum.Bu alacağım oyunları multıplayer olarak oynayabiliyor muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: şerlok

Arkadaşlar ben steam üzerinden Cod MW 3 ve Farcry 3 almayı düşünüyorum.Bu alacağım oyunları multıplayer olarak oynayabiliyor muyum ?

Evet.
  • Bastion yorumlara kanıp almıştım oyun tırt.
  • Arkdaşlar bir sorunum. Bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim. İki gün önce Steam'den aldığım Driver San Francisco ubisoft oyunu için uplay yüklemem ve yeni hesap açmam gerekiyormuş. Bence saçmalık ama neyse açtım. Ancak Steam'in indirdiği oyunun kodunu kabul etmiyor uplay. Nette biri şöyle yazmış bunun için. Eğer durum böyleyse saçmalığa bak arkadaş. Orjinal oyun alıyoruz ama bana sattıkları keyi ben kendi ülkemden nasıl giremiyorum. Madem oyunu keyini kabul etmeyeceksin, neden Steam'e sattırıyorsun. Saçmalık içinde saçmalık var. Korsan indirsem bu kadar uğraşmazdım vallahi ya.

Steam'in gözünü seveyim. İnsanı yormuyor ve üzmüyor gerçekten.

Driver'la birlikte bir de FarCry 3 almıştım ama onu henüz indirmediğim için deneyemedim. İki oyun da aynı hesapta olmayacaksa denemem de zaten. Tüm ubisoft oyunları için bu saçmalık geçerli mi acaba? Aşağıda yazıldığı gibi tek çare yeni hesap açmak mı acaba? Açtığımız hesabın ülkesini değiştirme imkânı yok mu acaba?

quote:

Bende ps3de oynuyorum bende oldu kodlar ama ingiltere hesabı açıp yaz oluyor öyle ben ingiltere hesabı kullanıyorum onun için genelde oyunlarda kod sorunu olmasın diye dediğimi yaparsan olur kodlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Bastion yorumlara kanıp almıştım oyun tırt.

Metacritic puanı 86 olan bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şerlok

Arkadaşlar ben steam üzerinden Cod MW 3 ve Farcry 3 almayı düşünüyorum.Bu alacağım oyunları multıplayer olarak oynayabiliyor muyum ?

oyunlarin multi destegi olupta steamde oynanmayan oyun yoktur belki soyle cok cok eski oyunlarin fazla oyuncusu olmafigindan olmayabilir ama oda zor yani kac senelik call of duty oyunlari oynaniyor butun oyunlari oynarsin sorunsuz yeterki oyunun kendi multisi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tırt değil bunu daha önce de konuştuk burada. Herkesi zevki farklıdır. Bastion'dan mesela bir The Witcher olmasını beklerseniz tabi tırt olur ama Bastion kendi kulvarında üst sıralardadır.

@bocekgrafik Ubisoft oyunlarını orijinal alıp uplay yüzünden kürekleyerek oynuyorum. Origin bile uplay'in yanında iyi kalıyor.
  • Bioshock Infinite Steam'de çok uygun değil mi Bioshock bir ve şu an 49 dolar'a satılan X-Com Enemy Unkown'u veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Arkdaşlar bir sorunum. Bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim. İki gün önce Steam'den aldığım Driver San Francisco ubisoft oyunu için uplay yüklemem ve yeni hesap açmam gerekiyormuş. Bence saçmalık ama neyse açtım. Ancak Steam'in indirdiği oyunun kodunu kabul etmiyor uplay. Nette biri şöyle yazmış bunun için. Eğer durum böyleyse saçmalığa bak arkadaş. Orjinal oyun alıyoruz ama bana sattıkları keyi ben kendi ülkemden nasıl giremiyorum. Madem oyunu keyini kabul etmeyeceksin, neden Steam'e sattırıyorsun. Saçmalık içinde saçmalık var. Korsan indirsem bu kadar uğraşmazdım vallahi ya.

Driver'la birlikte bir de FarCry 3 almıştım ama onu henüz indirmediğim için deneyemedim. İki oyun da aynı hesapta olmayacaksa denemem de zaten. Tüm ubisoft oyunları için bu saçmalık geçerli mi acaba? Aşağıda yazıldığı gibi tek çare yeni hesap açmak mı acaba? Açtığımız hesabın ülkesini değiştirme imkânı yok mu acaba?

quote:

Bende ps3de oynuyorum bende oldu kodlar ama ingiltere hesabı açıp yaz oluyor öyle ben ingiltere hesabı kullanıyorum onun için genelde oyunlarda kod sorunu olmasın diye dediğimi yaparsan olur kodlar.

Bende Far cry3 ve G.r Future Soldier aynısı olmuştu. Steamden indirdikten sonra ilk başlatma için uplayi yüklüyor daha sonra üyelik almanı istiyor. Yükleyip üyelik aldım, steam kütüphanedeki oyunun keyini girdim aktif etti. daha sonra çıktım uplayden girdim, gene key istedi gene girdim bu sefer kabul etmedi. uplayden bakınca oyunlar hesapta gözükmüyor, fakat tarayıcıdan girince oyunlar gözüküyor. Uplayden açınca hata veriyor, steamden açınca sorun yok. belki seninkide bu yüzden olmuyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kene.

quote:

İsterse %1500 olsun, zevkler tartışılmaz. Bana görede tırt, hatta Rpg'lerin alayı tırt, Shooter/rpg'ler haric tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

quote:

İsterse %1500 olsun, zevkler tartışılmaz. Bana görede tırt, hatta Rpg'lerin alayı tırt, Shooter/rpg'ler haric tabiki

Sevmediğin bi oyun türünü zorla oynamaya çalışırsan herşey "tırt" olur :) Mesela bende bilim-kurgu oyunlarından hazzetmem; Mass Effect, Dead Space, Crysis vb.. "tırt" olmayı hakediyorlar mı dersin?

• quote:

Sevmediğin bi oyun türünü zorla oynamaya çalışırsan herşey "tırt" olur :) Mesela bende bilim-kurgu oyunlarından hazzetmem; Mass Effect, Dead Space, Crysis vb.. "tırt" olmayı hakediyorlar mı dersin?

Tırtlık objektif bir şey değil ki, neden zorluyorsun? Adam tırt demişse tırttır, onu bağlar. Bence şehir simülasyonları enfes mesela. Adam adamın biri geliyor, saçma sapan şeyler deyip çıkıyor. İplenecek bir şey yok.
  • quote:

quote:

Arkdaşlar bir sorunum. Bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim. İki gün önce Steam'den aldığım Driver San Francisco ubisoft oyunu için uplay yüklemem ve yeni hesap açmam gerekiyormuş. Bence saçmalık ama neyse açtım. Ancak Steam'in indirdiği oyunun kodunu kabul etmiyor uplay. Nette biri şöyle yazmış bunun için. Eğer durum böyleyse saçmalığa bak arkadaş. Orjinal oyun alıyoruz ama bana sattıkları keyi ben kendi ülkemden nasıl giremiyorum. Madem oyunu keyini kabul etmeyeceksin, neden Steam'e sattırıyorsun. Saçmalık içinde saçmalık var. Korsan indirsem bu kadar uğraşmazdım vallahi ya.

quote:

Bende Far cry3 ve G.r Future Soldier aynısı olmuştu. Steamden indirdikten sonra ilk başlatma için uplayi yüklüyor daha sonra üyelik almanı istiyor. Yükleyip üyelik aldım, steam kütüphanedeki oyunun keyini girdim aktif etti. daha sonra çıktım uplayden girdim, gene key istedi gene girdim bu sefer kabul etmedi. uplayden bakınca oyunlar hesapta gözükmüyor, fakat tarayıcıdan girince oyunlar gözüküyor. Uplayden açınca hata veriyor, steamden açınca sorun yok. belki seninkide bu yüzden olmuyordur.

Evet, böyle oluyor. Site üzerinden aktifleştirmeyi denemedim ama bu sorunun çözümü ne peki? Kodu site üzerinden aktif edip, yine site üzerinden mi oyunu başlatmak? Kastettiğin bu mu? Doğru mu anladım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 20 Mart 2013; 6:26:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Bioshock Infinite Steam'de çok uygun değil mi Bioshock bir ve şu an 49 dolar'a satılan X-Com Enemy Unkown'u veriyor.

Amazonda on sipariste 30$ 2k kuponu ve X-com veriyor 60$
    Greenmangaming de bioshock 1 ve sececegin 1 oyun(mafia 2-bioshock 2-Civ5-Spec ops ve Darkness 2) 45$
    Gamefly da(Tr'ye kapali diye biliyorum)bioshock 1-2+X-com+5$ 2k kuponu ve 12$ herhangi bir oyunda kullanabilecegin kuponu veriyor 60$
    Getgames ve Gamersgate de greenman'in uyguladigi kampanya var ama tek farklari 60$ birde sadece gamersgate oyunu aldiktan sonra oyunun %30'unu blue coins olarak veriyor.

NOT:Greenmangaming,gamersgate ve getgamesgo'ya X-comda eklendi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsft -- 22 Mart 2013; 8:29:32 >
  • http://www.nuuvem.com.br/produto/1064-omerta-city-of-gangsters

omerta 10.33 dolar gibi bir değere denk geliyor. almak isteyen varsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 20 Mart 2013; 8:15:22 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet, böyle oluyor. Site üzerinden aktifleştirmeyi denemedim ama bu sorunun çözümü ne peki? Kodu site üzerinden aktif edip, yine site üzerinden mi oyunu başlatmak? Kastettiğin bu mu? Doğru mu anladım?

yok oyunu steamden yükle, steamden başlat, uplay üyeliğini gir, oyunun sayfası açılacak, steam cd key kısmındaki kodu gir, eğer daha önce aktif etmediysen kabul edecek. Aynı şekilde diğer ubi oyunlarıda steamden aç, sayfası çıkınca kodu gir. Bu şekilde yaptığın oyunları sadece steam üzerinden açtıktan sonra açılan uplay programında play'e basarak girebilirsin. Diğer şekilde uplayden girersen direk, oyun keyi ister doğru olsa dahi kabul etmez. Pc'deki uplay programından uplay profiline bakarsan hiçbir oyun gözükmez. Tarayıcıdan açıp profiline bakarsan oyunlar gözükür.

• quote:

yok oyunu steamden yükle, steamden başlat, uplay üyeliğini gir, oyunun sayfası açılacak, steam cd key kısmındaki kodu gir, eğer daha önce aktif etmediysen kabul edecek. Aynı şekilde diğer ubi oyunlarıda steamden aç, sayfası çıkınca kodu gir. Bu şekilde yaptığın oyunları sadece steam üzerinden açtıktan sonra açılan uplay programında play'e basarak girebilirsin.

Dediğin gibi yaptım zaten. Oyunları yükledim. Steam'den de açmaya çalıştım. Kodu kopyaladım tekrar sorar diye. Uplay açıldı, yeni açtığım hesabıma giriş yapıyorum ama oyun açılmadığı için kodu girecek yer çıkmıyor.

Steam bana kodu kopyala seçeneği sunuyor diye uplay'e ayrıca girmem gerektiğini düşündüm. Nette şöyle bi sayfa buldum:http://site.hwa.com.tr/uplay-de-oyun-kodu-aktif-etme.html
    Burdaki tarife göre aktifleştirmeye çalışınca da invalid deyip kabul etmiyor.

quote:

Diğer şekilde uplayden girersen direk, oyun keyi ister doğru olsa dahi kabul etmez. Pc'deki uplay programından uplay profiline bakarsan hiçbir oyun gözükmez. Tarayıcıdan açıp profiline bakarsan oyunlar gözükür.

Kabul etmedi zaten. Uplay'i steam üzerinden açmama rağmen ve ben kodu uplay'de hiç aktifleştiremediğim için hesabımda oyun da gözükmüyor. Tarayıcıdan giriş yaptım ama oyun var mı diye bakmadım.
    Steam'in kod aktifleştirme sistemi ne kadar basit halbuki.

• quote:

quote:

yok oyunu steamden yükle, steamden başlat, uplay üyeliğini gir, oyunun sayfası açılacak, steam cd key kısmındaki kodu gir, eğer daha önce aktif etmediysen kabul edecek. Aynı şekilde diğer ubi oyunlarıda steamden aç, sayfası çıkınca kodu gir. Bu şekilde yaptığın oyunları sadece steam üzerinden açtıktan sonra açılan uplay programında play'e basarak girebilirsin.

Dediğin gibi yaptım zaten. Oyunları yükledim. Steam'den de açmaya çalıştım. Kodu kopyaladım tekrar sorar diye. Uplay açıldı, yeni açtığım hesabıma giriş yapıyorum ama oyun açılmadığı için kodu girecek yer çıkmıyor.

Steam bana kodu kopyala seçeneği sunuyor diye uplay'e ayrıca girmem gerektiğini düşündüm. Nette şöyle bi sayfa buldum:http://site.hwa.com.tr/uplay-de-oyun-kodu-aktif-etme.html
    Burdaki tarife göre aktifleştirmeye çalışınca da invalid deyip kabul etmiyor.

quote:

Diğer şekilde uplayden girersen direk, oyun keyi ister doğru olsa dahi kabul etmez. Pc'deki uplay programından uplay profiline bakarsan hiçbir oyun gözükmez. Tarayıcıdan açıp profiline bakarsan oyunlar gözükür.

Kabul etmedi zaten. Uplay'i steam üzerinden açmama rağmen ve ben kodu uplay'de hiç aktifleştiremediğim için hesabımda oyun da gözükmüyor. Tarayıcıdan giriş yaptım ama oyun var mı diye bakmadım.
    Steam'in kod aktifleştirme sistemi ne kadar basit halbuki.

Oyunu açınca oyunun ilgili sayfası açılmıyormu? Kilitli simgesi ile Play görünecek, playe tıklayınca key girmeni isteyecek. Böylece gireceksin. Verdiğin linkte key olarak edindiğin oyunu sadece uplay kullanarak aktif etme var, Steam ile ilgili birşey yazmıyor.

• quote:

Oyunu açınca oyunun ilgili sayfası açılmıyormu? Kilitli simgesi ile Play görünecek, playe tıklayınca key girmeni isteyecek. Böylece gireceksin.

Steam'den oyunu aç deyince uplay açılıyor sadece. Ne oyun, ne de o kodu gireceğim bir yer açılmıyor. Sebep, önceki sayfada da yazdığım ülke sorunu mu yoksa? Ben Türkiye'yi seçmiştim ama bu yazıda İngiltere seçildiğinde sorunun ortadan kaltığı yazılıyor.

Alttaki metnin geçtiği link bu

quote:

• 
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.