Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25892590259125922593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barisdragon

Max Payne 3 alınır, haftasonu bitirdim. San Paulo'yu çok güzel yapmışlar.

multi'si nasıl? Oynayanlar çok mu hile var mı herşeyden önemlisi keyifli mi? Çok soru sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

quote:

multi'si nasıl? Oynayanlar çok mu hile var mı herşeyden önemlisi keyifli mi? Çok soru sordum.

Multiplayer' da oyuncu yok.O yüzden hile de yok .Buna bağlı olarak da multiplayer keyifli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

yanında indirim olarak belirtilmiş.. geçen sefer alırken indirim belirtilmemişti.. bu sefer yanında % 67 lik indirim olduğu gözüküyor.

malesef 1 saat icinde sona erdi,neyseki aldim
  • oyun çok mu kötü de bu tip reklam ile oyunu fazla kişiye ulaştırmaya çalışıyorlar acaba? aynı hareketi 1 haftada 2 kere yaptılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 11 Mart 2013; 16:12:46 >
  • Age of Empires® III: Complete Collection %50 indirimle $19.99 olmuş.
  • region lock koyup da deli etmesinler de adamı.Fiyat çok güzelmiş.
  • sleeping dogs, gta gibi birşeymi arkadaşlar? alınırmı bu paraya? GTA 4 düşünüyordum sistemi yenileyince ama bunuda alabilirim.
  • quote:

oyun çok mu kötü de bu tip reklam ile oyunu fazla kişiye ulaştırmaya çalışıyorlar acaba? aynı hareketi 1 haftada 2 kere yaptılar..

coop denedim ve beğendim. Fiyatının ucuz olmasının sebebi bence buglarından ve biraz kısa olmasından kaynaklanıyor. Misal coop oynarken öldüğümüzde lobby'e dönmüyorduk çünkü timeout oluyordu. Ayrıca oyunun çöktüğü de oldu birkaç kere. Forumlarda türlü türlü hatalarda okudum. Bu bahsettiklerim v1.0 de geçerlidir. Geçende patch ile v1.02 çıktı o yüzden son hali nasıldır bilmiyorum. Yine de satın alacağım çünkü hakkettiğini düşünüyorum. Haftasonu bana hatırlatırsan son sürümü deneyip bu hataların devam edip etmediğini yazabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

quote:

Multiplayer' da oyuncu yok.O yüzden hile de yok .Buna bağlı olarak da multiplayer keyifli değil

o zaman fiyatının düşmesini bekleyebilirim çünkü kaçıracağım hiçbirşey olmayacak çünkü multisi şimdiden ölmüş.

• max payne 1-2 oynanmadan 3 'ü oynamak o oyunu mundar etmektir arkadaşlar ..İlk 2 oyunun sırf müzikleri için bile oynamak lazım.Özellikle yaşı 20 'den küçük arkadaşlar birşekilde oynama fırsatı olursa eminim ne demek istediğimi anlayacaklardir .Biz artık 30 'a yaklaştık bizden geçti oyun tekrarları , vaktimiz kıymetli .Toprağa yakınız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

max payne 1-2 oynanmadan 3 'ü oynamak o oyunu mundar etmektir arkadaşlar ..İlk 2 oyunun sırf müzikleri için bile oynamak lazım.Özellikle yaşı 20 'den küçük arkadaşlar birşekilde oynama fırsatı olursa eminim ne demek istediğimi anlayacaklardir .Biz artık 30 'a yaklaştık bizden geçti oyun tekrarları , vaktimiz kıymetli .Toprağa yakınız :D

Yaş geçti diye bir şey yok mobil'den oynayın aynı zevki tekrar yaşatmasa da idare ediyordur.
  • quote:

max payne 1-2 oynanmadan 3 'ü oynamak o oyunu mundar etmektir arkadaşlar ..İlk 2 oyunun sırf müzikleri için bile oynamak lazım.Özellikle yaşı 20 'den küçük arkadaşlar birşekilde oynama fırsatı olursa eminim ne demek istediğimi anlayacaklardir .Biz artık 30 'a yaklaştık bizden geçti oyun tekrarları , vaktimiz kıymetli .Toprağa yakınız :D

evet MaxPayne 2'nin müzikleri güzeldir, hatta efsanevi oyun blade of darkness'in bir müziği ile aynı notaları içeren bir şarkısını duyunca oldukça şaşırmıştım.

• quote:

quote:

evet MaxPayne 2'nin müzikleri güzeldir, hatta efsanevi oyun blade of darkness'in bir müziği ile aynı notaları içeren bir şarkısını duyunca oldukça şaşırmıştım.

Blade Of Darkness'ı bilen birisi.!!!!

Ben de sadece ben kaldım sanıyordum Blade Of Darkness ı bilen ve hala oynayan....

Dostum o oyun, oyun tarihinin efsaneleri arasında kesinlikle ilk onda yer alır. hem müzikleri, hem grafikleri, hem hikayesi.....kusursuz kelimesinin bende oyun dünyasındaki karşılığı Blade of Darkness tır..

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

quote:

Ben de sadece ben kaldım sanıyordum Blade Of Darkness ı bilen ve hala oynayan....

Dostum o oyun, oyun tarihinin efsaneleri arasında kesinlikle ilk onda yer alır. hem müzikleri, hem grafikleri, hem hikayesi.....kusursuz kelimesinin bende oyun dünyasındaki karşılığı Blade of Darkness tır..

bu oyuna dair güzel hatıraları olanlar asla unutmaz çünkü unutulacak gibi değil. Ne gaza gelirdim barbarian ile knight'a karşı multi kapışırken. Artık oynamıyorum gereğinden hızlı çalışıyor.

• quote:

hocam teşekkürler ilgine.. izlenimlerini bekliyorum. ben daha yüklemedim, daha ona sıra gelmedi..
  • left 4 dead de indirim var, 4 pack ile daha da alınası oluyor.. ilgilenen varsa...

http://store.steampowered.com/app/550/
  • quote:

left 4 dead de indirim var, 4 pack ile daha da alınası oluyor.. ilgilenen varsa...

http://store.steampowered.com/app/550/

bundle 7.5 dolar l4d + l4d2 kaptım hemen sağolasın hocam
  • Benim de bundle alasım var ama multi için vakit bulabilir miyim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=xl6iQSwJlFU
    http://www.youtube.com/watch?v=IRh_LSBe0Wg

ilk kez duyuyorum bu oyunun ismini. videolarına baktım ve ilgimi çekti. satın alabileceğimiz bir yer var mı?

• 
Sayfa: önceki 25892590259125922593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.