Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FocSayn , metelloner , Judassem , BigSyke Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23792380238123822383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozozca

O şekilde olması normal birisi Mac birisi Windows için olur da platform değiştirirseniz diye. Yani bizlerin yararına bir şey. Ama kütüphane kısmından kaldırılamaz belki liste(klasör) oluşturulup taşınabilir. Deneyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musluman Metalci

Bu sene ki indirimler pek tatmin etmedi beni ama özellikle geçen yaz ayların da yaptıkları indirimler gönlümü fethetmişti :)

Sürekli insanlar kötülüyor, kimisine göre haklı veya haksız ama daha Steam'den oyun almadım ya. Geçen yıl ile olan fark gerçekten şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Far Cry Franchise 25-75%
    Mark of the Ninja 50%
    Doom Franchise 40-50%
    Orcs Must Die Franchise 75%
    Mount and Blade Collection 75%
    Age of Empires III: Complete Collection 75%

Bugün de alış-veriş yapmadan geçecek, güzel

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Arkadaşlar bir sorunum var:

GTA 3, San andreas ve Vice City oyunlarını almak istedim. Önce hata verdi kredi kartından parayı çekemedi. Sonra 2, kez denedim ve çekti oyunları yükle dedim. Ama GTA 3 ve San andreas 2 kere gözüküyor kütüphanede. Mesela GTA 3 2 adet var birini yüklüyor şu an ama birinde Mevcut Değil yazıyor. Nasıl silerim ben bu mevcut değil yazan oyunu ? Ama kartımdan tek çekim yapılmış çünkü 1 adet mail geldi.

Yani anlayacağnız 2 oyundan 2 adet gözüküyor kütüphanemde mevcut değil yazan içi boş olan oyunların fotosu da yok nasıl silebilirim 2 adet gözüksün istemiyorum lütfen yardım bilen varsa...

GTA 3 ve San Andreas Steamplay uygulaması dahilinde. Yani oyunu satın alınca hem Windows hem de Mac versiyonlarını kütüphaneye ekleniyor. Ayrıca kütüphaneye eklediğin oyunları kendin silemezsin, kullanıcıların böyle bir yetkisi yok.

Evet anlamış oldum böylece kütüphanemizdeki oyunları kendimiz silemiyoruz. Kategorilere ayırıp istemediklerimizin gözükmesini engelleyebiliyoruz hiç değilse. Ben de şaşırdım sandım parayı karttan çekemedi ondan böyle saçma bi şey doldu demek mac olanlar için 2. bir oyun gözüküyor ben de onları başka kategoriye atıp göstermiyorum kütüphanemde teşekkürler. Ama patch olayı nasıl bilmiyorum GTA 4 1.0.7.0 a kendisi mi yükseltecek şimdi?

• Ben Steam'e bir şey demiyorum artık. Yılbaşından önceki son ikinci Today's Deals...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas Greenleaf

quote:

O şekilde olması normal birisi Mac birisi Windows için olur da platform değiştirirseniz diye. Yani bizlerin yararına bir şey. Ama kütüphane kısmından kaldırılamaz belki liste(klasör) oluşturulup taşınabilir. Deneyin isterseniz.

Kategorilere ayırıp istemediklerimizin gözükmesini engelleyebiliyoruz hiç değilse. Ben de şaşırdım sandım parayı karttan çekemedi ondan böyle saçma bi şey doldu demek mac olanlar için 2. bir oyun gözüküyor ben de onları başka kategoriye atıp göstermiyorum kütüphanemde teşekkürler. Ama patch olayı nasıl bilmiyorum GTA 4 1.0.7.0 a kendisi mi yükseltecek şimdi?

• AOE 3 complete iyi fiyat zaten bundan daha fazla da düştüğünü görmedim.Eski olsa da bu tür yeni oyun çıkmadığı için hala gözde.
  • FarCry ilk oyunu için fiyat güzel. 2 vardı zaten, 3 için de beklemek lazım. İlk oyunu alalım öyleyse. Call of Juarez serisine de en azından %50 ve %75 gelsin artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far Cry Franchise $49.99, tek tek alınırsa $42.47. Akıl fikir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fustercluck -- 30 Aralık 2012; 20:16:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Oh be sonunda Far Cry indirimleri geldi.

Hiçbirisi alınmaz pahalı fiyatlar.

Mass Effect 2 /// 7.49 $
    Orcs Must Die! 2 /// 3.74 $
    Mark of the Ninja /// 7.49 $ (Metascore 91)
    Age of Empires® III: Complete Collection /// 9.99 $
    Son olarak anket sonucunda indirimi Cod kazanırsa fiyatı şu şekilde olacak :
    Call of Duty® 4: Modern Warfare® /// 7.49 $

Kalıcı indirimler 5 Ocak'a kadar devam edecek değil mi? 5 Ocak'a kadar geçerli yazıyor.5 Ocak'a kadar bekleyip istediğim oyunlara güzel indirim gelmezse birkaç oyunu son gün almayı düşünüyorum.
    İnşaAllah Hitman Absolution'u almadığıma pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 30 Aralık 2012; 20:18:38 >

• arkadaşlar steamde Age of Empires 3 indirimde 10 dolara satılıyor.

Age of Empires® III: Complete Collection - $9.99
    http://store.steampowered.com/app/105450/

bu oyunla ilgili bazı sorularım olacak.

- Complete Collection yazıyor ama içerik belirtilmemiş. The War Chiefs ve The Asian Dynasties ek paketleri dahil mi?

- bu fiyatın altında bulmak mümkün mü?

- multisi dolu mu?

- bu oyunda Türkçe seslendirme de vardı ama steam sayfasında sadece ingilizde yazıyor. Steamde Türkçe dil yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtsbora -- 30 Aralık 2012; 20:18:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Mass Effect 2 /// 7.49 $

Far Cry 2 dışında diğerleri boş o da istediğim için Orcs Must Die! 2 zaten bu fiyata düşmüştü diğerleri öyle. Far Cry 3 te fena değil aslında güncel kur ile hemen hemen 67 TL'ye geliyor kutulu 80 TL Playstore 60 TL Retail olarak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas Greenleaf

quote:

Kategorilere ayırıp istemediklerimizin gözükmesini engelleyebiliyoruz hiç değilse. Ben de şaşırdım sandım parayı karttan çekemedi ondan böyle saçma bi şey doldu demek mac olanlar için 2. bir oyun gözüküyor ben de onları başka kategoriye atıp göstermiyorum kütüphanemde teşekkürler. Ama patch olayı nasıl bilmiyorum GTA 4 1.0.7.0 a kendisi mi yükseltecek şimdi?

Steam sunucularında oyunların en son sürümlerini barındırır siz yükledikten sonra da oyuna update gelirse otomatik yükler ayarları kapatmadığınız sürece. DLC olayında ise sağ tıklayıp indirilebilir içerik kısmına bakarsanız görürsünüz oda oyunla bütünleşik olduğu için indirdiğiniz de oyuna eklenmiş olur. Size sadece oyunu oynamak kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas Greenleaf -- 30 Aralık 2012; 20:25:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

arkadaşlar steamde Age of Empires 3 indirimde 10 dolara satılıyor.

Age of Empires® III: Complete Collection - $9.99
    http://store.steampowered.com/app/105450/

bu oyunla ilgili bazı sorularım olacak.

- Complete Collection yazıyor ama içerik belirtilmemiş. The War Chiefs ve The Asian Dynasties ek paketleri dahil mi?

- bu fiyatın altında bulmak mümkün mü?

- multisi dolu mu?

- bu oyunda Türkçe seslendirme de vardı ama steam sayfasında sadece ingilizde yazıyor. Steamde Türkçe dil yok mu?

warchiefs ve asian dynasties var.oyun ingilizce türkçesi yok.ESO da multi oynayan var ancak ordakiler hem fazla değil hem de baya zorlu oyuncular çıkıyor.Ancak Gameranger üzerinden birsürü multi oynayan var.Benim gördüğüm oyun için en iyi fiyat bu normal zamanda daha ucuza bulmak zor, steam dışında satıldığı yerler fazla değil çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 30 Aralık 2012; 20:27:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Mass Effect 2 /// 7.49 $

Kalıcı indirimler 5 Ocak'a kadar devam edecek değil mi? 5 Ocak'a kadar geçerli yazıyor.5 Ocak'a kadar bekleyip istediğim oyunlara güzel indirim gelmezse birkaç oyunu son gün almayı düşünüyorum.
    İnşaAllah Hitman Absolution'u almadığıma pişman olmam.

Bence Hitman'i kaçırma.. $20 muhteşem bir fiyat. Korsan oynarım diye düşünüyorsan bence fikrini değiştir. Çünkü her yama gelişinde korsan kullananlar +10 GB daha yüklemek zorunda bırakılıyor. Orjinal sahibiyken yamayı yükleyip oyununa bakıyorsun. Daha ne yamalar ne özellikler gelecek bu oyuna..

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Far Cry Franchise 25-75%
    Mark of the Ninja 50%
    Doom Franchise 40-50%
    Orcs Must Die Franchise 75%
    Mount and Blade Collection 75%
    Age of Empires III: Complete Collection 75%

Bugün de alış-veriş yapmadan geçecek, güzel

benim alacağım aralarından bir Age of III var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fustercluck

Far Cry Franchise $49.99, tek tek alınırsa $42.47. Akıl fikir

Adamlardan düzgün indirim bekliyoruz onlar zam yapıyor
  • Mark of the ninja yılbaşında %75 indirime girer mi acaba? öyle bi süpriz yaparlar mı
  • Sanmıyorum indirime gireceğini zira bayaa popüler ve sadece Steam'de de değil yani.

Bu indie oyunları beklemeye aldım ama seneye şöyle bir bundle gelse tadından yenmez: "FTL, Hotline Miami, Deadlight, Mark of the Ninja"
  • Elimde Natural Selection II var envanterde sahibini bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23792380238123822383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.