Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rochi , eonest , acaluka , EndOfTheNight Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
349.677
Cevap
2.721
Favori
21.308.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23432344234523462347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://store.steampowered.com/app/33440/

Driver San Francisco %75 indirim.. 7.49$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantayapar -- 28 Aralık 2012; 12:13:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantayapar

http://store.steampowered.com/app/33440/

Nasıldır hocam oyun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

quote:

Nasıldır hocam oyun ?

Benim çok sevdiğim bir tür.. arabayla kaçmaca kovalamaca filan...herkesin zevki ayrı tabi ama bu fiyata bulunmuşken alınmalı bence..
  • quote:

Zamanında 1 dolara almıştım
  • falashlerin 3. sü saints row the third ve tüm dlcleri.. tabii biz göremiyoruz..
  • amazondan alış veriş yaparken state/province/region a ne yazmalıyız?ürünü yollamaları gerekmiyor,indirilebilir içerik ama sanırım makbuz için lazım ya da lazım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

ben hala batifild premiumu 16 dolara kaçırdım ona yanıyorum

aynen
  • Driver San Francisco'ya atlamayarak senenin ilk oyun almayışını yapıyorum, durulmak lazım biraz

Bu arada gamefly'da indirimler bitti, şöyle girip bir fiyatlara baktım da, burun kıvırdığımız indirimler fena da değilmiş hani

Bir de COD serilerinde özellikle bazı oyunlarda kullanıcı puanları çok kötü nedenini merak ediyordum, hani bu adamlar ekrana taş görüntüsü koysun millet bayıla bayıla oynar Biraz yorumlara baktım da konsoldan port etmişler. Konsolda FPS nedir allasen, üstüne bir de PC'ye özel kodlama direk port et, 2 faullü hareket bir arada. Adamlarda haklı tabi gavurlarda PC oyunu diye bir olay kalmadı, millet deli gibi konsol alıyor, bir de o konsolların orijinal oyunlarını tabi. Neden uğraşsın ki PC optimizasyonu için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 28 Aralık 2012; 13:15:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Driver San Francisco'ya atlamayarak senenin ilk oyun almayışını yapıyorum, durulmak lazım biraz

Bu arada gamefly'da indirimler bitti, şöyle girip bir fiyatlara baktım da, burun kıvırdığımız indirimler fena da değilmiş hani

Bir de COD serilerinde özellikle bazı oyunlarda kullanıcı puanları çok kötü nedenini merak ediyordum, hani bu adamlar ekrana taş görüntüsü koysun millet bayıla bayıla oynar Biraz yorumlara baktım da konsoldan port etmişler. Konsolda FPS nedir allasen, üstüne bir de PC'ye özel kodlama direk port et, 2 faullü hareket bir arada. Adamlarda haklı tabi gavurlarda PC oyunu diye bir olay kalmadı, millet deli gibi konsol alıyor, bir de o konsolların orijinal oyunlarını tabi. Neden uğraşsın ki PC optimizasyonu için...

Aynen yahu Driver 'a bende bugün baktım ama 8 dolar kesmedi baya harcadım çünkü bu sene ,1990 -2012 ye kadar ne kadar oynamış olduğum veya oynamak istediğim oyun varsa almaya çalıştım

COD serisine verip veriştirmeleri genellikle multiplayerdan kaynaklı ,black ops 1 warfare 3 kısa senaryo ve multiplayerdaki getirmediği yeniliklerden aldı kötü puanları

• quote:

Orijinalden alıntı: konix

quote:

Zamanında 1 dolara almıştım

1 euroydu sanki:D oyun süper ama bence çok kaliteli

• Yahu oyundayken shift + tab'a basınca steam topluluğu filan gösteriyor. Bunu kaldırmanın bi yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Yahu oyundayken shift + tab'a basınca steam topluluğu filan gösteriyor. Bunu kaldırmanın bi yolu yok mu?

var bas ona altta settings var sondaki yerden tuşu felan değiştirebiliyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath
    COD serisine verip veriştirmeleri genellikle multiplayerdan kaynaklı ,black ops 1 warfare 3 kısa senaryo ve multiplayerdaki getirmediği yeniliklerden aldı kötü puanları

Anladım, ben Warfare 2'nin yorumlarına bakmıştım ve ilk oyunu aldığıma sevinmiştim. Modern dünyanın tüketici toplum sorunları yani, ilk oyunu-filmi-neyi yapıyorsan onu iyi yap, seriye bağla, aksın paralar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: memothegreat

quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Yahu oyundayken shift + tab'a basınca steam topluluğu filan gösteriyor. Bunu kaldırmanın bi yolu yok mu?

var bas ona altta settings var sondaki yerden tuşu felan değiştirebiliyorsun..

Buldum hocam sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Anladım, ben Warfare 2'nin yorumlarına bakmıştım ve ilk oyunu aldığıma sevinmiştim. Modern dünyanın tüketici toplum sorunları yani, ilk oyunu-filmi-neyi yapıyorsan onu iyi yap, seriye bağla, aksın paralar...

aynen öyle ,senaryolar kötü değil aksine oldukça sürükleyici ama şirket korsanla mücadele ve kasasına parasının geri dönüşü için multiplayer üzerine düşüp cilalayarak satış yaptığından olumusz eleştiri aldı serilerden.yeni serilerin multiplayerında da öyle büyük yenilikler olmadığından ve harita da fazla olmadığından düşürdüler.İki tarafta haklı aslında.

Bu arada amazonda Civilization partisi var.Seriyi seveler kaçırmasın

• Steam'de kütüphanemde olan bir oyunu ayrıca key olarak alırsam yada Steam'den tekrar alırsam kütüphanedekini sildirip keyli olanı ekletme şansım var mı acaba ?

Bu arada gelmesiyle gitmesi bir oldu;

http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/action/saints-row-third-full-package/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassin2016 -- 28 Aralık 2012; 14:09:50 >
  • Arkadaşlar bir adet Metro 2033 Steam anahtarı var, oynamak isteyip de oynayamayan bir üyeye vermek istiyorum, ilk özel ileti gönderen arkadaşa anahtarı yollayacağım.
  • şansıma tüküreyim xcom enemy unknown gmg ye gelmiş %50 ile + %30 luk kupon eklenmemiş hali ve hala satın alınamıyor .
  • Steam'da %50 indirim ile satılan Walking Dead tüm bölümleri içeriyordu değil mi?
  • Elimde kullanmadığım Assassin Creed II keyi var. İsteyen arkadaşlara uygun fiyata verebilirim. Başka bir oyunla takasta yapabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 23432344234523462347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.