Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2012. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: torkema61 , to9y Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20102011201220132014
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Witcher 1-2 RPG tarzında mı arkadaşlar ?

Fiyatları çok iyide bir sorayım dedim. Çok övüyorlar çünkü bu seriyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

Steam'da Witcher 2 indirime girdi, 15$'a satılıyor. GOG.com üzerinden almasaydım Steam'dan alacaktım.

Aynı versiyon mu bilmiyorum ama:

$11.98 DRM-free
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

quote:

Orijinalden alıntı: ElektronicWolf

quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

Hiç güzel indirim yok. Bırakın almayı , almayı düşündürecek indirim yok. İnş yarında böyle olmaz.
    Siz siz olun oyunlara 5 maks.. 7.5 $ dan fazla vermeyin sıkın dişinizi yılbaşı indirimleri bekleyin sonra pişman olursunuz.

Yılbaşı indirimleri tam olarak ne zaman başlıyor acaba bi bilginiz var mı???

17 aralık ile 2 ocak olması gerek bu sene. Geçen sene 19 aralıkta başlamıştı.

Vaay şerefsizler yaaa :D :D Rage i 5 dolara düşürmüşler hollowan indrimlerinde 10 dolara almıştım :( :(

http://www.amazon.com/dp/B0083W649I

bu pakette 5 dolar daha geçen ay 7.5 dolara almıştım iyice morelim bozuldu :D :D

Bioshock haber verdiğin için sağol hocam aldım hemen...

bioshock lar steam mi acaba? birde almaya kalkınca vergi çıkıyor o vergiden nasıl kurtulacaz acaba?

Steam ekledim ben.. Vergi için eyalet seçimi önemli.. Indiana seçerseniz vergi ödemezsiniz

• Amazon Digital Services, Inc. CA, KS, KY, ND, NY, PA, TX and WA (dışındaki eyaletleri seçmeye çalışın vergi alınmaması için )

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=hp_rel_topic?ie=UTF8&nodeId=468512
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

Amazon Digital Services, Inc. CA, KS, KY, ND, NY, PA, TX and WA (dışındaki eyaletleri seçmeye çalışın vergi alınmaması için )

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=hp_rel_topic?ie=UTF8&nodeId=468512

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

Steam'da Witcher 2 indirime girdi, 15$'a satılıyor. GOG.com üzerinden almasaydım Steam'dan alacaktım.

Aynı versiyon mu bilmiyorum ama:

$11.98 DRM-free

Ulan kafama so..yım gittim Gog.com'dan aldım, a.. böyle işin. 12$ ya.

• Rage de indirime girmiş ama ati 6870 kartım var atilerde sorun yapıyordu oyun bilgisi olan varmı patch le falan düzeltildi diyorlardı???
  • sizce 49.9$ a satılan star wars collection daha iner mi bu indirimde
  • company of heroes nasıl bir oyundur, tavsiye edermisiniz? daha önce hiç oynamadım bu tarz bi oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

company of heroes nasıl bir oyundur, tavsiye edermisiniz? daha önce hiç oynamadım bu tarz bi oyun

Güzel oyundur. 2,49'a değer. İkinci Dünya Savaşı stratejisi ancak strateji deyince bina kur, asker üret gelmesin aklına.
  • http://www.metacritic.com/game/pc/company-of-heroes =============>Başka söze gerek yok

Ama daha önce hiç strateji oyunu oynamadın mı,yoksa denemeye fırsatın mı olmadı orasını anlayamadım eğer bu tür hosuna gidiyorsa oyunu kacırma derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eleutheiros

quote:

company of heroes nasıl bir oyundur, tavsiye edermisiniz? daha önce hiç oynamadım bu tarz bi oyun

Güzel oyundur. 2,49'a değer. İkinci Dünya Savaşı stratejisi ancak strateji deyince bina kur, asker üret gelmesin aklına.

bu oyunun men of warla bi ilgisi varmı? sanırım aynı türde oyunlar. peki hangisi daha iyi men of war mı coh mu?
  • arkadaşlar sizce witcher 2 yılbaşında %75 görür mü yoksa %50 alayım mı
  • Arkadaşlar merhaba. Colin Mcrae Rally 2005 oyununu online olarak temin edebileceğim bir site varmıdır acaba? Biraz nostalji arıyorumda..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eleutheiros

quote:

bu oyunun men of warla bi ilgisi varmı? sanırım aynı türde oyunlar. peki hangisi daha iyi men of war mı coh mu?

Men of War oynamadım ama CoH'u aldığına pişman olmazsın bu fiyatı fazlasıyla hakeden oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 22 Kasım 2012; 19:25:17 >

• suanda %80 indimli hali 3$ olan Commandos Collection alana asagıdaki bütün oyunalrın steam keylerini verecem.

Homefront
    Quantum Conundrum
    Supreme Commander 2
    Hitman: Blood Money
    The Last Remnant
    Crayon Physics Deluxe
    Superbrothers: Sword & Sworcery EP
    Splice
    Eufloria
    Avadon: The Black Fortress
    Swords & Soldiers HD
    Zen Bound 2

edit: takaslandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik -- 22 Kasım 2012; 20:05:16 >
  • Elimde Trine %75 indirim kuponu var, oyunu alacak birisi varsa yollayabilirim
  • North America (US and Canada) gözden kaçırdın herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

Elimde Trine %75 indirim kuponu var, oyunu alacak birisi varsa yollayabilirim

benden aldığın dimi bir tane daha veriyim istersen bir kaç kişi bulursan verirsin
  • 
Sayfa: önceki 20102011201220132014
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.