Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.408
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20092010201120122013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler GTA 4 alırnırmı yoksa yılbaşı indirimi beklenmelimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

quote:

Orijinalden alıntı: fatihtnt

Civilization V %50 indirimle 15$. Sahip olan arkadaşlar varsa önerir misiniz? Multiplayer oynayacağım. (Çok param yok. Sonbahar indirimlerinden 1-2 oyun alacağım)

bekleyin %75 indirime girer

Ne zaman?
  • quote:

quote:

quote:

Civilization V %50 indirimle 15$. Sahip olan arkadaşlar varsa önerir misiniz? Multiplayer oynayacağım. (Çok param yok. Sonbahar indirimlerinden 1-2 oyun alacağım)

Ne zaman?

şu anda amazonda mesela GOTY
    http://www.amazon.com/Meiers-Civilization-Game-Edition-Download/dp/B006GTBUT4/ref=pd_ybh_5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 22 Kasım 2012; 16:55:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

quote:

quote:

quote:

Ne zaman?

şu anda amazonda mesela GOTY
    http://www.amazon.com/Meiers-Civilization-Game-Edition-Download/dp/B006GTBUT4/ref=pd_ybh_5

Teşekkür ederim burada 7,5$ Yarı yarıya fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: mdxceed

quote:

Orijinalden alıntı: streamin

paypal ile alışverişinizde sorun yaşanmadıgını varsayarak soruyorum : Neden paypal hesabı almıyorsunuz ? Yaş durumundan dolayı mı

ebay, gmg,gamersgate,humblebundle ..vb 10'larca siteden paypal ile 1 tane sorunum çıkmadı .Kredi kartını vermek zaten başlı başına risk.

Paypal %5 daha fazla ücret kesiyor herkesin haklı nedenleri var. Ben kolaylık olması bakımından kullanıyorum ama tavsiye etmem. Zaten güvenilir sitelerden alırsanız normal kartla hiç bir sorununuz olmaz. Yeni aldığım bir oyunda dolar kurunu 1.89 olarak kesti. 1000$ lık oyun alınırsa bu 90 lira zarara denk gelir.

1000$ lık oyun mu

• steam sonbahar satışlarındaki günlük ve flash olan tek bir indirimi bile kaçırmak istemeyenlere:

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3010923

listeyi bu yaz steam satışlarında eksiksiz ve dakik hazırlayan elemanın kendisi. Official değildir o yüzden gayretle devam etmesi için steam forumlarda üyeliğiniz varsa bir teşekkürü esirgemeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerBomb -- 22 Kasım 2012; 17:31:17 >
  • Crysis + Crysis Warhead + Crysis 2 Maximum Edition paketini $22.5 Steam Wallet karşılığı verebilirim.
    Saints Row The Third Franchise paketini de 17$ Steam Wallet karşılığı verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi battleship08 -- 22 Kasım 2012; 17:21:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

quote:

Orijinalden alıntı: ElektronicWolf

quote:

Hiç güzel indirim yok. Bırakın almayı , almayı düşündürecek indirim yok. İnş yarında böyle olmaz.
    Siz siz olun oyunlara 5 maks.. 7.5 $ dan fazla vermeyin sıkın dişinizi yılbaşı indirimleri bekleyin sonra pişman olursunuz.

Yılbaşı indirimleri tam olarak ne zaman başlıyor acaba bi bilginiz var mı???

17 aralık ile 2 ocak olması gerek bu sene. Geçen sene 19 aralıkta başlamıştı.

Vaay şerefsizler yaaa :D :D Rage i 5 dolara düşürmüşler hollowan indrimlerinde 10 dolara almıştım :( :(

http://www.amazon.com/dp/B0083W649I

bu pakette 5 dolar daha geçen ay 7.5 dolara almıştım iyice morelim bozuldu :D :D

Bioshock haber verdiğin için sağol hocam aldım hemen...

bioshock lar steam mi acaba? birde almaya kalkınca vergi çıkıyor o vergiden nasıl kurtulacaz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 22 Kasım 2012; 17:32:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ElektronicWolf

quote:

http://www.amazon.com/dp/B0083W649I

bu pakette 5 dolar daha geçen ay 7.5 dolara almıştım iyice morelim bozuldu :D :D

Bioshock haber verdiğin için sağol hocam aldım hemen...

bioshock lar steam mi acaba?

evet steam.

• amazondan almaya kalkınca vergi çıkıyor o vergiden nasıl kurtulacaz acaba?
  • quote:

amazondan almaya kalkınca vergi çıkıyor o vergiden nasıl kurtulacaz acaba?

vergisiz bölgeden adres vererek, mesela Texas
  • quote:

Farklı eyalet adresi seçin. bazı eyaletlerde vergi almıyor
  • dead island alalımmı beyler?
  • quote:

quote:

texas denedim şuan 0,41 alıyor vergi
  • atmosfer çok güzel .alabilirsin dostum.

quote:

Orijinalden alıntı: el_nino_09

dead island alalımmı beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 22 Kasım 2012; 17:54:26 >
  • quote:

quote:

quote:

texas denedim şuan 0,41 alıyor vergi

o zaman başka alternatifler deneyin :) eskiden almıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

dungeon defenders nasıldır arkadaşlar complete pack almayı düüşnüyorum tek oyunda alabilirim önerilere göre

zevkli bir oyun, ranked'ta level atlayabiliyorsun, tavernin var falan, oradan coop-mp yapabiliyorsun.Al derim, bende var
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mmE3Nse

quote:

Orijinalden alıntı: EdmeE

quote:

Orijinalden alıntı: 1mmE3Nse

quote:

Orijinalden alıntı: crewzen

http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/action/max-payne-3/ sitedeki kod ile $12 :) kacırmayın

Steam olsaydı, havada kapardım. :)

Max Payne Complete (Max Payne 3 + Season Pass) 20dolar

Harika! Teşekkürler.

Bu max payne steamworks mü arkadaşlar? giremiyorum amazona da cevaplarsanız sevinirim. Birde season pass ne oluyor?

• season pass dediği oyunun cıkacak yada cıkmıs olan tüm eklenti paketlerini ücretsiz edinebileceksin demek ..Oyunu steam'den yada ozellikle steam versiyonu oldugunu belirten bir yerden al dostum ..Bunun steam sürümü oldugu konusunda şüphem var.Ayrıca amazon'da dikkat ettiysen 2 farklı versiyonu var.

quote:

So in other words, no. You have to buy this particular title on Steam if you want it on your Steam account. So far Rockstar hasn't adopted the Steamworks platform.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 22 Kasım 2012; 18:07:56 >
  • Steam'da Witcher 2 indirime girdi, 15$'a satılıyor. GOG.com üzerinden almasaydım Steam'dan alacaktım.
  • 
Sayfa: önceki 20092010201120122013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.