Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.025
Cevap
2.712
Favori
21.222.526
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spyae

@cause_of_death

Haber verdiğin için çok sağol.

Setti serverlarından bıkmıştım zaten.Her tarafı hileci kaynıyordu.Acaba steamda da böyle bir sorun var mıdır?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: spyae

@cause_of_death

Setti serverlarından bıkmıştım zaten.Her tarafı hileci kaynıyordu.Acaba steamda da böyle bir sorun var mıdır?

Yok dostum rahat ol, hile yapan elbette oluyor ama genelde zaten popüler serverlarda yeterli sayıda admin mevcut. Ancak bunun dışında steam serverları listesinde karşına non-steam kabul eden serverlar da çıkabiliyor. Bunun dışında istemediğin kadar server var zaten, uygun pingli bir yabancı server bul keyfine bak en kötü .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

quote:

@cause_of_death

Yok dostum rahat ol, hile yapan elbette oluyor ama genelde zaten popüler serverlarda yeterli sayıda admin mevcut. Ancak bunun dışında steam serverları listesinde karşına non-steam kabul eden serverlar da çıkabiliyor. Bunun dışında istemediğin kadar server var zaten, uygun pingli bir yabancı server bul keyfine bak en kötü .

Alıntıları Göster
    9800pro almıştım birkaç sene önce ozaman hl2 cs falan hepsi bedava idi kuponla onunla oynuyorum daha

benimde gözüme çarpmıştı steam da

bence cs ciler için kaçırılmaması gereken bi fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: goke

9800pro almıştım birkaç sene önce ozaman hl2 cs falan hepsi bedava idi kuponla onunla oynuyorum daha

benimde gözüme çarpmıştı steam da

bence cs ciler için kaçırılmaması gereken bi fırsat

Alıntıları Göster
    11 dk ile kaçırdım malesef ve alamadım.Eski fiatlara döndü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaen

11 dk ile kaçırdım malesef ve alamadım.Eski fiatlara döndü.

Alıntıları Göster
    bi counter oyuncusu olarak yyine anlamadim.. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

bi counter oyuncusu olarak yyine anlamadim.. .

Alıntıları Göster
    noluyordu burdan oyun alsak ?
    bedava download edip cd-key filan mı kazanıyorduk?
    online multi oynama hakkımız mı oluyordu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iski

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: iski

Steam Valve'un oyun programı. Account alıyorsun ve sahip olduğun oyunlar bir listede toplanıyor. İstediğin zaman istediğin bilgisayarda accountunla giriş yapıp oyunu çekebiliyorsun. Bedava key falan verdiği yok yani, oyunu accountuna alıyorsun. Orijinal olarak cd ile aldığında da bu accouınta geçiyor oyun. Bir farkı yok yani, multiplayer oynuyorsun evet.
  • quote:

quote:

Steam Valve'un oyun programı. Account alıyorsun ve sahip olduğun oyunlar bir listede toplanıyor. İstediğin zaman istediğin bilgisayarda accountunla giriş yapıp oyunu çekebiliyorsun. Bedava key falan verdiği yok yani, oyunu accountuna alıyorsun. Orijinal olarak cd ile aldığında da bu accouınta geçiyor oyun. Bir farkı yok yani, multiplayer oynuyorsun evet.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben de daha önce orange box ı satın almış birisi olarak fırsatı uygun buldum ve aldım cs source'u.. çook uzun süre oldu oyunu oynamayalı dün bi yabancı servera girdim adamlar duman etti uygun bi server bulup kendi aramızda maçlar yapsak nasıl olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae

@cause_of_death

Alıntıları Göster
    quote:

@cause_of_death

bayadır oynuyorum az az da olsa sadece 1 defa rastladım hile yapana ,ztn vac secured oldugu icin permanent ban yiyorsun yapan zor cıkar
    nese iste sasırdım once hile yapanı gorunce vac hata verdi cheater found : adamın nicki die baya bi kez ama admin olmadıgı icin atamadık
    ben vacı gorunce atar sanıyordum biraz hayalkırıklıgı oldu ama zaten cok cok nadir cıkar steam serverlarında hileci
  • quote:

Orijinalden alıntı: fod

quote:

@cause_of_death

bayadır oynuyorum az az da olsa sadece 1 defa rastladım hile yapana ,ztn vac secured oldugu icin permanent ban yiyorsun yapan zor cıkar
    nese iste sasırdım once hile yapanı gorunce vac hata verdi cheater found : adamın nicki die baya bi kez ama admin olmadıgı icin atamadık
    ben vacı gorunce atar sanıyordum biraz hayalkırıklıgı oldu ama zaten cok cok nadir cıkar steam serverlarında hileci

Alıntıları Göster
    FIR_Lama niki orda da nikimdir... bütün valve oyunlarında görebilirsiniz, özellikle TF2...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

FIR_Lama niki orda da nikimdir... bütün valve oyunlarında görebilirsiniz, özellikle TF2...

Alıntıları Göster
    Pek sıcak fırsat sayılmıyor biliyorum ama yine de oyunu denemek isteyenler veya vakit geçsin diyenler için birebir.

Bu haftasonu özel deneme Team Fortress 2 haftası, oyunu almayı düşünüyor ama kararsızsanız sadece bu haftasonu bedava oynayabilirsiniz. Kotalılar dikkatli olun siz yerinizde olsam bulaşmazdım .

Bu arada Team Fortess 2 Steam'de 20$'dan satılıyor bilginize, iyi oyunlar.
  • quote:

Pek sıcak fırsat sayılmıyor biliyorum ama yine de oyunu denemek isteyenler veya vakit geçsin diyenler için birebir.

Bu haftasonu özel deneme Team Fortress 2 haftası, oyunu almayı düşünüyor ama kararsızsanız sadece bu haftasonu bedava oynayabilirsiniz. Kotalılar dikkatli olun siz yerinizde olsam bulaşmazdım .

Bu arada Team Fortess 2 Steam'de 20$'dan satılıyor bilginize, iyi oyunlar.

Alıntıları Göster
    Mesajı ve başlığı düzelttim. Bu hafta sonuna özel olarak Left 4 Dead oyunu Steam üzerinden 50$ yerine 25$ dan satılmakta.
  • quote:

Mesajı ve başlığı düzelttim. Bu hafta sonuna özel olarak Left 4 Dead oyunu Steam üzerinden 50$ yerine 25$ dan satılmakta.

Alıntıları Göster
    CSs iyimiş kaçırdık.Left for death'e 25$ bile çok para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

CSs iyimiş kaçırdık.Left for death'e 25$ bile çok para.

Alıntıları Göster
    left 4 dead bence harika bir oyun 25$ da uygun bir fiyat ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcZaNeT

left 4 dead bence harika bir oyun 25$ da uygun bir fiyat ..

Alıntıları Göster
    Helal olsun şu Valve'e.Steam diye bir şeyi yapabildiler.Steam olmasa Türkiye'de bir tane lisanslı oyun alınmaz malum distler yüzünden.Paketli almak istesek bile yurtdışından getirtiyoruz.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

quote:

ek olarak aynı zamanda oyunların yedeğini dvd ortamına yada diğer aygıtlara depo ederek istediğin pc de steam altına kurabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

quote:

ek olarak aynı zamanda oyunların yedeğini dvd ortamına yada diğer aygıtlara depo ederek istediğin pc de steam altına kurabiliyorsun.

Alıntıları Göster
    Yıllardır Cs oynadığımız birkaç arkadaşla kararlaştırıp aldık, beraber oynayalım diyenler olursa steam friendsten cause_of_death ekleyebilirler.
  • quote:

Yıllardır Cs oynadığımız birkaç arkadaşla kararlaştırıp aldık, beraber oynayalım diyenler olursa steam friendsten cause_of_death ekleyebilirler.

Alıntıları Göster
    ya bende şöyle internetten alışveriş yapabilsem anında alacağımda left 4 dead var şuan pc de öle canım sıkılınca giriyorum

bu arada bu ne () alex bu ne ya ? bu mesaj iconlarının olduğu yerde bunun ne işi car
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Last Viking

ya bende şöyle internetten alışveriş yapabilsem anında alacağımda left 4 dead var şuan pc de öle canım sıkılınca giriyorum

bu arada bu ne () alex bu ne ya ? bu mesaj iconlarının olduğu yerde bunun ne işi car

Alıntıları Göster
    Team Fortress 2 alın bence daha eğlenceli ve daha ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Quaker

TF2 dehşet oyun evet... o da var... zaten beni ekleyenler görür, steamde 23 oyun var :D Valve adına çıkmış herşey var galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

quote:

Orjinalden alıntı: Quaker

TF2 dehşet oyun evet... o da var... zaten beni ekleyenler görür, steamde 23 oyun var :D Valve adına çıkmış herşey var galiba...

Alıntıları Göster
    Evet Team Fortress 2 kesinlikle çok çok keyifli bir oyun, Left 4 dead henüz yüklenmedi ama rahatlıkla Tf2 daha çok eğlendirir diyebilirim. 20$ galiba steamde ama orjinal hl2 ve hl2 ep1 sahibi falan değilseniz oyun satışı yapan yerlerde "orange box" paketine dahil olarak 50ytl civarına satılıyor aklınızda olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.