Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (1935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Roronoa Zoro , chris92 , gabba Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 37 Misafir (1 Mobil) - 39 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.687
Cevap
2.721
Favori
21.310.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

Orijinalden alıntı: rapperman58

Bana hem multiplayer hem singleplayer olan bi oyun önerirmisiniz ? Mesela cod gibi . Türü değil . Oyunu hem tek kişilik oynayabiliyorsun hem online .

Çok geniş bir soru zira hem single hem multi oynanan o kadar çok oyun var ki hatta oyunların büyük kısmı böyle. Portal 2 tavsiye ederim hem single hem multide zevkli bir oyundur.

Portal - Portal 2 alıcam zaten ama xmas indirimlerini bekliyorum :)
  • arkadaşlar oyunlardaki Season Pass içeriği nedir çıkacak bütün dlc içeriyormu bu Season Pass
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

sana nasıl yardım edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı06

arkadaşlar oyunlardaki Season Pass içeriği nedir çıkacak bütün dlc içeriyormu bu Season Pass

oyunda cıkacak bütün dlc leri önceden alıyorsun %25 gibi bir indirim sağlıyor genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik -- 27 Ekim 2012; 23:34:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı06

arkadaşlar oyunlardaki Season Pass içeriği nedir çıkacak bütün dlc içeriyormu bu Season Pass

oyunda cıkacak bütün dlc leri önceden alıyorsun %25 gibi bir indirim sağlıyor genelde

cevap için teşekkür ederim
  • FİFA 13'ün indirimini görenler lütfen KOCAMAN yazarsa sevinirim
  • Önceden oyunlara yeni içerik güncelleme ile gelirdi.Şimdi DLC sine ayrı bi oyun parası ödüyoruz.Bide season pass çıkarmışlar önceden alınca daha ucuza geliyormuş dlc ler.Sağolsunlar ya hep bizi düşünüyolar.
  • elinde killing floor guest pass olan var mıdır acep?
  • Arkadaşlar , alakasız olcak ama

Bende'de herkesde birzamanlar olan Siteye veyahut Programa giremem sorunu var. Site açılmıyor böyle alt altta linkler halinde falan çıkıyor değişik oluyor video'lu çözümleri falan vardı bulamadım , lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Arkadaşlar , alakasız olcak ama

Bende'de herkesde birzamanlar olan Siteye veyahut Programa giremem sorunu var. Site açılmıyor böyle alt altta linkler halinde falan çıkıyor değişik oluyor video'lu çözümleri falan vardı bulamadım , lütfen yardım edin

Dns ayarlarından. Opendns ve Googledns sorunlu. TTNET dns kullanırsanız sorunsuz açıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim_Robbins

quote:

Orijinalden alıntı: rapperman58

Bana hem multiplayer hem singleplayer olan bi oyun önerirmisiniz ? Mesela cod gibi . Türü değil . Oyunu hem tek kişilik oynayabiliyorsun hem online .

homefront,bf2,bc2,bf3,mohwf cod serisi olmaz demişsin,tür fark edermi bilmiyorum gta ıv,fear 3,borderlands 1,2 assassins creed brotherhood,dirt 3,f1 2012,fifa 2013
    serious sam 2,doom 3 bfg

AC:Brotherhood'u alacaktım fazla online oyuncusu yok denildi . Vazgeçtim . Bunlara tek tek bakıcam ama teşekkürler
  • 5 dolara Left 4 Dead 2 aldim. cok geyikmis ya. bilsem killing floor alirdim.

• http://www.amazon.com/Noire-Complete-Online-Game-Code/dp/B008FPV7R2/ref=sr_1_47_bnp_0?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1351369253&sr=1-47

LA Noire
    12$ %60 indirimli fiyatı.

amazon indirimleri cok sıcak olur ama bu oyunu bilmiyorum nasıldır..
  • Beyler kullanılmış BF3 keyi lazım PM atarsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar kafayı yicem.. Killing Floor için satın alma yerine geliyorum MasterCard tipiyle bilgileri giriyorum doğrum bir şekilde ;

There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.

Sonra bu hatayı veriyor ilerlemiyor sorun nedir..
  • quote:

http://www.amazon.com/Noire-Complete-Online-Game-Code/dp/B008FPV7R2/ref=sr_1_47_bnp_0?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1351369253&sr=1-47

LA Noire

Kisin 75% gorur bence.super oyun bekleyemem diyosan al

• quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Arkadaşlar kafayı yicem.. Killing Floor için satın alma yerine geliyorum MasterCard tipiyle bilgileri giriyorum doğrum bir şekilde ;

There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.

Sonra bu hatayı veriyor ilerlemiyor sorun nedir..

Sadece benmi biyle hata aliyorum kafayi yicem..

• quote:

http://www.amazon.com/Noire-Complete-Online-Game-Code/dp/B008FPV7R2/ref=sr_1_47_bnp_0?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1351369253&sr=1-47

LA Noire

Oyun gerçekten film tadında özellikle TV ye bağlayıp, uzaktan oynamak çok zevk verir diye düşünüyorum ben istedim o şekilde yapmayı ama daha gerçekleştiremedim. TR altyazıyı da eklediğinde kendini tamamen dedektif gibi hissedebilirsin. 2. defa oynanabilirlik pek tat vermeyebilir belki.

Ben alırken Steam üzerinden ana oyun 3,74 ek sahnelerle falan da toplamda 5,74 dolar verdim. Bu oyuna şu an özel bir acelen yoksa bekleyip tekrar bu fiyatlardan alabilirsin diye düşünüyorum. Ama biz alırken şöyle bir gariplik vardı; ABD'ye bile indirimli 4,99 iken bize 3,74 e verdiler. Belki hata belki bilerek bilemiyorum. O yüzden bu fiyatı bir daha görmeyebilir belki birebir olarak ama dediğim gibi özel bir acelen yoksa bekleyip daha ucuza alma şansın olabilir.

• birkaç arkadas daha övdü oyunu alınabilir fakat suanki fiyatı pek uygun değil gibi 7,50$ a alanlar varmıs.
  • Arkadaşlar Deadlight oyununu 12$ dan daha ucuza satan bi yer varmı denk gelirseniz haber verebilirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.