Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (1914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ay Ben Gulerim , Ay Ben Gulerim Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

This week we intended to run the Amazingly Great Square Bundle from Sunday-Saturday. Unfortunately demand was so high that we ran out of our allocation of keys. We are going to be replacing this deal with a 25% off coupon redeemable against any Digital Video Game sold and distributed by Amazon.com, with the exception of XBOX Live and PlayStation Network points and subscriptions, XCOM: Enemy Unknown, and Borderlands 2. Please use code “SQRLUVOC” at checkout to redeem this coupon.

Amazondan gelen açıklama bu.Sanırım o paket satışa çıkmayacak tekrar ve onun yerine %25 kupon koymuşlar...
  • amazonun satısdan kalmıs bundle'ı full satılır 18$ paypaldan
  • http://blazinggriffin.com/sickkids/second_tranche.html

beleş the ship oyunu kapan kapana
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikayeci51

http://blazinggriffin.com/sickkids/second_tranche.html

O linkte bedava oyun yok ki e mail adresi ile çekilişe katılma var onda da hata çıkıyor bende aynı ip den bir kere katılabilirsiniz diye.Ben katılmamıştım halbuki.Proxy ile falan bile denedim yemedi adamların origin den bile sağlam sitesi var demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: dildOsman

amazonun satısdan kalmıs bundle'ı full satılır 18$ paypaldan

Burası 2.el bölümüne benziyormu
  • İKİNCİ EL - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » SICAK FIRSAT » Diğer Fırsatlar » Cevap: Steam (Dijital İndirme)

bilmem birşey ifade ediyor mu..
  • Konu up yahu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dungeon Defenders $3.74 USD

Dungeon Defenders Collection $12.49 USD

Ne dersiniz arkadaşlar alınır mı bu fiyata oyun güzel mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Dungeon Defenders $3.74 USD

Dungeon Defenders Collection $12.49 USD

Ne dersiniz arkadaşlar alınır mı bu fiyata oyun güzel mi ?

ilk aldığımda oynuyordum,zevkliydi ama sonra sıktı,yani sürekli oynanabilecek bir oyun değil.
    tanıdık 3 kişi ile birlikte oynarsan daha zevkli olur ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serious Sam 3 : BFE 10 dolar alsam mı ki ? Değer mi ?
  • Steam'da gift olarak aldığımız bir oyunu sonradan kendimiz kullanabiliyormuyuz ? Mesela gift olarak aldım ama arkadaşa vermekten vazgeçtim. Kendim kullanabiliyormuyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapperman58

Steam'da gift olarak aldığımız bir oyunu sonradan kendimiz kullanabiliyormuyuz ? Mesela gift olarak aldım ama arkadaşa vermekten vazgeçtim. Kendim kullanabiliyormuyum?

Evet.Envanterinize ekleniyor.İster kütüphanenize eklersiniz isterseniz de başkasına hediye edersiniz.
  • quote:

İKİNCİ EL - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » SICAK FIRSAT » Diğer Fırsatlar » Cevap: Steam (Dijital İndirme)

Adının hakkını veriyorsun aynen devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

Orijinalden alıntı: hikayeci51

http://blazinggriffin.com/sickkids/second_tranche.html

O linkte bedava oyun yok ki e mail adresi ile çekilişe katılma var onda da hata çıkıyor bende aynı ip den bir kere katılabilirsiniz diye.Ben katılmamıştım halbuki.Proxy ile falan bile denedim yemedi adamların origin den bile sağlam sitesi var demekki

Yazdık bakalım ya çıkarsa diyerekten

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Origindeki yetkili ea forumunda; "kupon artık geçerli değil ama bu kuponla yapılan satışlara saygı duyacağız oyunların tadını çıkarın" gibi birşey demiş sanırım ama ne kadar güvenilir bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 18 Ekim 2012; 11:14:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

quote:

İKİNCİ EL - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » SICAK FIRSAT » Diğer Fırsatlar » Cevap: Steam (Dijital İndirme)

Adının hakkını veriyorsun aynen devam

zoruna gitti herhalde, haklısın biri bana böyle kapak yapsa bir daha konuşmayı tercih etmezdim.
  • quote:

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Origindeki yetkili ea forumunda; "kupon artık geçerli değil ama bu kuponla yapılan satışlara saygı duyacağız oyunların tadını çıkarın" gibi birşey demiş sanırım ama ne kadar güvenilir bilemem

çok güzel haber

sadece bf:bc2 vietnam alabildim ama olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

çok güzel haber

Bende 7 tane var :D hepsini de yükledim saboteur ile mirrors edge hoşuma gitti farklı oyunlar konular güzel

• quote:

quote:

quote:

çok güzel haber

Bende 7 tane var :D hepsini de yükledim saboteur ile mirrors edge hoşuma gitti farklı oyunlar konular güzel

Kaçırdık bu kuponu ama napalım

Mirror's Edge çok güzel bir oyundur arkadaşım, mutlaka sonuna kadar oynamanı tavsiye ederim.

Ne yazık ki 2'cisi gelmedi, aslında yapılmıştı ama EA iptal etmiş, beğenmemiş sanırım.

Umarım yeniden gündeme gelir ve yenisi çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hedgehog!

quote:

quote:

quote:

çok güzel haber

Kaçırdık bu kuponu ama napalım

Mirror's Edge çok güzel bir oyundur arkadaşım, mutlaka sonuna kadar oynamanı tavsiye ederim.

Ne yazık ki 2'cisi gelmedi, aslında yapılmıştı ama EA iptal etmiş, beğenmemiş sanırım.

Umarım yeniden gündeme gelir ve yenisi çıkar.

Aynen film gibi oyun yapmışlar güzel olmuş

• 
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.