Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (1629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nasaz , Sincap5959 , kanguro Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü1 Mobil
5 sn
350.905
Cevap
2.727
Favori
21.454.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
572 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16271628162916301631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wildlove

ulan gog-drm free oyunlara steam aktivasyonu yok diyengillere laf ettik diye ne tepki aldık yahu. gören de steam de oyunum yok sanacak, bırakın bu kadar ağır fanatikliği yahu, neredeyse her gün yağmur duası gibi yaz indirimleri başlasın diye dua ediyorsunuz, teoriler üretip şu zaman indirimler başlar diye saçmalıyorsunuz (kusura bakmayın ama durum böyle) ama bunların yerine ben tepki alıyorum (gelmedi mi indirimleriniz daha, ne kadar acıklı)

bir de bu başlık altında rus keyi muhabbeti yapanlar var onlar ayrı bi kafa.. yok yine de en çok tepkiyi ben alacağım hatta burada en sevdiğim ve en iyi anlaştığım adamlardan biri olan archvillain bile tepki verenlerin başında ki yüzlerce oyunu olan kendisini çok nadiren oyun oynarken görürüm ve o da kısa süre.. kalıbımı basarım hepiniz sinirlisiniz çünkü kaç haftadır asker yolu bekleyen taze gelin gibi steam indirimi ve oynamayacağınız onlarca oyunu nasıl kütüphanenize ekleyeceğinizi bekliyorsunuz, kusura bakmayın ama durum bu şekilde..

Ofkeyle cevap verdigin icin hakli olsan bile insanlara hakaret ettigin icin hakli oldugunu kabul ettiremezsin, ama nazikce konusarak haksiz oldugun bir konuda hakli konuma gecebilirsin. Tamam senin kizdigin seylere ben de ve bu forumun artik yazmaktan usanan bircok eski yazari da kiziyor ama hepimiz boyle tepki versek burasi medeniyetten uzak bir savas alanina doner. O yuzden kim steam kampanyasi bekler , kim drm free ister bunlara cok takilmamak lazim, onemli olan istedigin ve oynamak istedigin oyunu ne kadar indirimle alabilecegimiz, zaten bu amacla hepimiz buraya toplaniyoruz , butun gun 10 defa aciyoruz okuyoruz. DRM ise o oyunu ilk acarken 10 saniye zamaninizi harcadiginiz kod - aktivasyon ki hala reddit, steamgifts gibi sitelerde neden bu kadar buyutuluyor anlamis degilim.
    Yani lafin ozu isteyen drm free , isteyen steam secer bize de % kac indirime girmis diye takip etmek duser. Konuyu da o dogrultuda tutmaya ozen gosterelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordinaryboy -- 10 Temmuz 2012; 20:30:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

Yaz kampanyası yalan oldu

Yoo yalan olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Yoo yalan olmadı.

Yalan olmadı arkadaşlar gördüğünüz gibi Dungeon Defenders indirimi perşembe günü akşam 8 e kadar geçerli(PDT saati bizden 10 saat geride)
  • cuma akşamı 8 de de gelmezse bu yaz indirimleri...
  • quote:

Niye yalan olsun, 12 sinde başlayacaktır.
  • Midweek madness her zaman pacific saatiyle 4 pm'de biter yazardı bu sefer 10 am yazıyor. Ki buda yaz indirimlerinin başlayacağı saat. Bi oyun yapımcısı 12-23 arası diye açıklayıp sonra da sadece tahmin ediyorum diye kıvırdıktan sonra mesajı silindi forumdan. Buradan bariz belliydi 12sinde geleceği zaten
  • @wildlove amacin ne tepki alacagini bile bile ne cirliyorsun? amacin tartismaksa git baska yerde tartis burasi millet birbiriyle tartissin diye degil yardim etsin diye acildi. Ne amacin ne anlamadim, madiden tartisma ortami yaratmaya calisiyorsun, yapma. Komik gorunuyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık garanti 47 saat. Acaba gene Camp teması mı yapacaklar merak etmiyorum değil. Ama bu kadar geç geldığine göre çok orjinal bir şey de gelebilir. (bu arada summer sales her seferinde 15 gün kaymaya başladı bu gidişle eylülde yaz satışları yapılmasını bekleyebiliriz)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgunes10

Artık garanti 47 saat. Acaba gene Camp teması mı yapacaklar merak etmiyorum değil. Ama bu kadar geç geldığine göre çok orjinal bir şey de gelebilir. (bu arada summer sales her seferinde 15 gün kaymaya başladı bu gidişle eylülde yaz satışları yapılmasını bekleyebiliriz)

ramazanmı hacu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgunes10

Artık garanti 47 saat. Acaba gene Camp teması mı yapacaklar merak etmiyorum değil. Ama bu kadar geç geldığine göre çok orjinal bir şey de gelebilir. (bu arada summer sales her seferinde 15 gün kaymaya başladı bu gidişle eylülde yaz satışları yapılmasını bekleyebiliriz)

Önceki 2 sene arasında 5 günmü ne fark vardı her sene 15 gün kaymadı bu seferlik gecikti biraz. Seneye de öyle kaymaz yaz indirimlerinin mantığı yaz başında olması zaten. Ortasında veya sonunda olsa şimdi ki gibi satış yapamazlar adamlar bunun farkında.

• GameStop Magicka 5,56TL
    GameStop Magicka+12DLC 16,73TL
    http://bit.ly/magickasale
  • Summer Sales Sayacı http://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20120712T20&p0=19&fg1=b3b3b3&fg2=80c2da

Sleeping Dogs HONGK-ONGTR-IADSS voucher kodu kullanılırsa yüzde 30 indirimde oluyor yani 34,71 dolar ön sipariş için iyi indirim.
    http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/action/sleeping-dogs-limited-edition/

• quote:

beklemeyi bileceksin,sabırlı olacaksın....yada "yalan oldu" yazıp işin kolayına kaçacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 11 Temmuz 2012; 2:31:41 >
  • Elimde 3 tane Arena Kings Beta keyi var alıntı yapan ilk 3 kişiye verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

Elimde 3 tane Arena Kings Beta keyi var alıntı yapan ilk 3 kişiye verebilirim.

Alabilirim.
  • quote:

alabilirim :)
  • quote:

Alabilirim
  • quote:

Avcumu yalayabilirim
  • Magicka Collection 11,14 TL

http://www.impulsedriven.com/magickacol

Bridge Constructor $5=9,08 TL

http://www.impulsedriven.com/bridgeconstructor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkerden -- 11 Temmuz 2012; 4:05:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

beklemeyi bileceksin,sabırlı olacaksın....yada "yalan oldu" yazıp işin kolayına kaçacaksın.

Sus.
  • 
Sayfa: önceki 16271628162916301631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.