Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
912.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Palio

Selam arkadaşlar .klübümüz hayırlı olsun.Beni de kaydederseniz sevinirim.
    2005 MK2 1.2 8v SL 60 hp beyaz.

Hoşgeldiniz. Kaydediyorum. Palio'nuz hakkında istediğiniz soruyu buraya sorabilirsiniz. Hepimizin sayesinde burası aktif bir paylaşım ortamı olacak.

nrglife, hocam anladım. Yani ekonomik ve güvenli bir şekilde a noktasından b noktasına gitmek amacıyla tasarlanmış bir araç diyorsunuz.
  • quote:

Hoşgeldiniz. Kaydediyorum. Palio'nuz hakkında istediğiniz soruyu buraya sorabilirsiniz. Hepimizin sayesinde burası aktif bir paylaşım ortamı olacak.

nrglife, hocam anladım. Yani ekonomik ve güvenli bir şekilde a noktasından b noktasına gitmek amacıyla tasarlanmış bir araç diyorsunuz.
  • quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Energetic -- 7 Ağustos 2008; 22:31:11 >
  • İmzamızın da olmasını istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı? Hiç anlamam böyle imza yapmaktan
  • Hayırlı olsun komşi

Palioları severim, leylek meylek diyolar ama tam bir Türk arabası
  • quote:

Orjinalden alıntı: FiatClub

Hayırlı olsun komşi

Palioları severim, leylek meylek diyolar ama tam bir Türk arabası

Saolasın komşi

Hafif leylek olmasının avantajı da var, dezavantajı da. En azından düşük hızlarda altını vurma olasılığı düşüyor. Ben daha hiç paliomun altını vurmadım. Dezavantaj olarak yol tutuş biraz zayıflasa da ''adam gibi'' gidildiğinde sorun teşkil etmiyor
  • Mk2 kullanıcıları için kullanma kılavuzundan faydalı bir sayfa

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''
  • Dostum imza vb. konularda bende çok yetenekli değilimdir ama kendi çapımda birşeyler yaptım.. İsterseniz hepberaber bunu kullanabiliriz
    İleride daha iyi daha orjinal birşey bulursak yine hepberaber onu kullanmaya başlarız

quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

İmzamızın da olmasını istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı? Hiç anlamam böyle imza yapmaktan

• quote:

Orjinalden alıntı: nrglife

Dostum imza vb. konularda bende çok yetenekli değilimdir ama kendi çapımda birşeyler yaptım.. İsterseniz hepberaber bunu kullanabiliriz
    İleride daha iyi daha orjinal birşey bulursak yine hepberaber onu kullanmaya başlarız

quote:

İmzamızın da olmasını istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı? Hiç anlamam böyle imza yapmaktan

Yok hocam elinize sağlık, gayet güzel olmuş. Şöyle desem ben; mk1, mk2, mk3 için ayrı 3 imza olsa daha iyi olur sanki. Tabi çok uğraştırmıyorsa mk1 için üstteki fotolardan kırmızı palioyu, mk2 için turuncu palioyu, mk3'ü zaten yapmışsınız. Bir de üzerine tıklandığında bizim kulübe ulaşılsa iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Energetic -- 8 Ağustos 2008; 0:21:59 >
  • quote:

Yok hocam elinize sağlık, gayet güzel olmuş. Şöyle desem ben; mk1, mk2, mk3 için ayrı 3 imza olsa daha iyi olur sanki. Tabi çok uğraştırmıyorsa mk1 için üstteki fotolardan kırmızı palioyu, mk2 için turuncu palioyu, mk3'ü zaten yapmışsınız. Bir de üzerine tıklandığında bizim kulübe ulaşılsa iyi olur

O benimde aklıma geldi.. "Şimdi buradaki resim mk3 oldu, mk1 ve mk2 kullanıcıları alınırlar.." dedim kendi kendime..
    Aslında aklımdaki fikir 3 serinin bir arada göründüğü bir fotoyu kullanmaktı ama bir türlü bulamadım Mesela Golf'ün öyle bir fotosu var 5 seri yan yana çok güzel duruyor.. Sizde araştırın böyle bir foto bulabilirsek onu kullanalım.. Tüm kulüp için birlik beraberlik olur..
    Yada dediğiniz gibi aynı imzayı 3 seri için de hazırlayalım, herkes kendi aracının modeline göre istediğini kullansın..
  • Valla ben araştırdım, ama 3'ü bir arada olan palio fotoğrafı ben de bulamadım. Herhalde en güzeli 3 kasanın da ayrı ayrı imzasını yapmak
  • Üzerine tıklayınca bizim kulübe ulaşılacak şekilde ayarladım Nasıl yapılacağını bilmiyordum ama "Azim" ve "Mermer" hikayesi

Şimdi mk1 ve mk2 için birşeyler hazırlamak lazım.. Ama bu gece geç oldu artık.. En kısa zamanda onunla da ilgileneceğim.. Umarım beğenilir..
    İyi geceler herkese..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nrglife

Üzerine tıklayınca bizim kulübe ulaşılacak şekilde ayarladım Nasıl yapılacağını bilmiyordum ama "Azim" ve "Mermer" hikayesi

Şimdi mk1 ve mk2 için birşeyler hazırlamak lazım.. Ama bu gece geç oldu artık.. En kısa zamanda onunla da ilgileneceğim.. Umarım beğenilir..
    İyi geceler herkese..

Tamamdır hocam sağolasın. Öyle fazla acelesi yok istediğin zamanda yaparsın geriye kalanları. İyi geceler.
  • günaydın palio team

vallahi bizim palio weekend tam depo ile 350km filan gidiyordu yani iyi yakıyordu

ama birgün mahmutbey gişelerine gelmeden oyokuşta bir tane pegeout 307xt 1.6 bi araba gidiyordu neyse yol istedik vermedi bastı bastı arkasından bizde yokuşta 165km hıza çıktık baktım artık 307 nin tamponuna yaklaştık ve sağından geçtik daha sonra size yeminle 307 yi kullananın direksiyona yumruk attığını gördüm işte yakıyordu ama palionun bu gidişine çok hastaydım araba yokuş yukarı 170 km ile çıkıyor düz yolda 200 km

birde bi abide 2005 palio dynamic 1.2 16v batık orange yani turuncu yeni kasa palio var abi bu arabayı satıyor araba 22500kmde orjinal boya değişeni geçin çizik bile yok düzenli boya bakımı filan yapıldı

fiyatı 16,800ytl pazarlık payı var ama araba hakikaten çok temiz sıfırından farksız
  • Aralık ayında paliomu satıp, grande punto almıştım ancak gp ile kaza yapıp arabayı pert ettim ve şu an arabam yok. Acele etmemekle birlikte tekrar palio almayı düşünüyorum. Benide palio sever olarak yazarsanız sevinirim.
  • multijet, çok doğru gerçekten. piyasadaki 1.6 araçları dikiz aynanda görebiliyorsun. Ama ciddten yakıyor bu alet. Weekend'in de havası bir başka geliyor bana

ÖfKeLiKaLaBaLıK, hocam çok geçmiş olsun. Yazıyorum sizi de.
  • kulubünüz hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankay2

kulubünüz hayırlı olsun

teşekkür ederiz
  • Kendi çapımda bir imza yapmaya çalıştım ortaya bu çıktı
  • Elimden geldiği kadar imza yapmaya çalıştım

Mk3 imzamız;

[center][image]http://img529.imageshack.us/img529/7166/palioavatarrq8.jpg[/image][/center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_25424071/tm.htm][b]DH FIAT PALIO KULÜBÜ[/link][/b][/center]

Görünümü;

Mk2 imzamız;

[center][image]https://store.donanimhaber.com/45/11/d9/4511d9c0171541145df13a6e1244ea0a.jpg[/image][/center]
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_25424071/tm.htm][b]DH FIAT PALIO KULÜBÜ[/link][/b][/center]

Görünümü;

Mk1 imzamız;

[center][image]https://store.donanimhaber.com/14/e5/00/14e500eef63e0aefa700e9f96f8f8b4e.jpg[/image][/center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_25424071/tm.htm][b]DH FIAT PALIO KULUBÜ[/b][/link][/center]

Görünümü;

Beğeneceğinizi umuyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.