Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
913.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aracın gaz pedalının üzerinden mavimsi bir yağ akmaya basladı gecen gun paspas baya yag olmustu bu arada el freni ışığı sürekli yanıyor
    bir baska problemse yada bana ole geliyor sanki frenler biraz daha dipte tutuyor gibi yada ben cok kafayı takıyorum
    sorun nedir acaba yardımcı olursnız sevinirim...
  • belkı faydalı olur dusuncesıyle paylasmak ıstedım aracı 100.00km agır bakımına aldık parca fıyatları assagıda

triger set:75tl
    buji tk:40tl
    hava filtre:5tl
    yag filtre:5tl
    polen :5tl
    alt salıncak sag/sol tk:70tl
    viraj demir lastigi:10tl (2ad.)
    ön amortısor adet:100tl
    V kayıs ve bilyası:30tl
    hid.direksiyon kayısı:10tl
    ön balata takımı:20tl
    ön fren diskleri tk.:60tl
    ön amortisor takozu tk.:70tl
    4lt.magnetec motor yagı:50tl
    devirdaim:45tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

arkadaslar aracım palio 2004 1.2 16V

aracın gaz pedalının üzerinden mavimsi bir yağ akmaya basladı gecen gun paspas baya yag olmustu bu arada el freni ışığı sürekli yanıyor
    bir baska problemse yada bana ole geliyor sanki frenler biraz daha dipte tutuyor gibi yada ben cok kafayı takıyorum

fren hidrolik sıvısını kontrol ettınızmı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: scada

quote:

arkadasım o kadar anlamıyorum aractan ama az once baktım evet eksilme var hemde baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTH44

mrb. arkadaşlar. bende 2000 model 1.4 el palio aldım. ekranda sol tarafda bir işaret çıkıyor bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum nedir acaba?

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''

bende aracıma atiker tek nokta sistem taktırmıştım,bu ışık bende de yanmıştı,takan atiker bayisi, lpg ile ilgili siyah bir elektronik parça var enjektörle bağlantısı olan,ondan olduğunu söyledi,ellerinde 2 tane daha vardı onuda denediler düzelmedi,yenileri gelecek 3-4 güne kadar uğra değiştiririz dediler,daha sonra gittim değiştirildi ve enjektör ışığı sorunu halloldu aradaki parçanın adını hatırlamıyorum şu an,ufak siyak bir kutu ve 4 tane kablo bağlantısı vardı yanlış hatırlamıyorsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 13 Şubat 2011; 12:12:07 >
  • quote:

quote:

quote:

arkadasım o kadar anlamıyorum aractan ama az once baktım evet eksilme var hemde baya

sanırım bır sekılde hıdrolık fren sıvınız kacırıyor acıl kontrol ettırın bır ustaya aksı durumda frenlerınız devre dısı kalır veya tutma gucu baya azalır .
    hıdrolık sıvı kabı sol on dıp kısımda dıreksıyona yakın yerde olmalı oradan akan sıvı bır sekılde pedal bolumune sızmıs vakıt kaybetmeyın ..sıvıyı kabın uzerınde mın-max sevıye cızgılerı arasında olacak sekılde tamamladıktan sonra bır tamırcı yada servıse gosterın herhangıbır akaryakıt ıstasyonumdan fren sıvısı temınedebılırsınız
  • fiat palionun türkiyede üretilen versiyonlarının hiçbirinde 4 cam otomatik seçeneği yok mu?
  • Slm arkadaşlar kardeşimde 2001 model 1.2 8v 75hp benzinli palio var satıp sıfır araç alıcak.Araç çok temiz değişen boya yok garaj arabası daha 50 binde:) her türlü bakımı bosh servisinde yapılmış kuruş masrafsızdır.Klimasızdır.Size sorum bu aracın ederi nedir ne kadara satarsak hakkıdır? yardım için şimdiden tşk...
  • quote:

arkadaslar aracımı bosch car service goturdum calıştıgım yere yakındı kalorifer kazanı delinmiş dedi. 350 tl masraf cıkardı...
    aksama artık bir de sanayide soracam bakalım, torpido ön gögüs komple sökülecek cok işi var belki bir gunde bile alamazsın dedi acaba işçiliği çok alamak için mi boyle dedi. bunu sallasam olur mu yoksa hemen yaptırmalı mıyım?
  • kalorıferı actıgında su akmaya devam eder buda aracında sogutma sıvısı kaybına neden olur arac hararet yapar conta yakmadan yatak sarmaya kadar gıder..
    mecburen kullanacaksan kalorıfer soguk konumda olmalı ve aracın su sevıyesını sureklı kontrol etmelısın
  • 2010-2011 palıo 1.3 multıjet sahıplerı aracınızın yakıt tuketım degerlerı nedır?

ekleme:fıat 1.3 multıjet motoru 75 beygırden 95 beygıre cıkartacaktı.acaba guncelenen 95 beygırlık motor palıo ya uygulanacakmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 15 Şubat 2011; 12:39:11 >
  • Kulüb üyerine selamlar.
    Bende Palio 2005 model 1.2 Active modelini yeni aldım. (45bin km de)
    Şu damla far dedikleri kasadan.
    Araçlar hakkında çok fazla bir bilgim olmadığı için buraya yazmak istedim.
    Yakıt tüketimi hakkında bir bilgi verebilirmisiniz. Çok benzin harcayan bir modelmidir.
    Daha çok şehiriçi kullanacağım.
    Teşekkürler.
  • quote:

kalorıferı actıgında su akmaya devam eder buda aracında sogutma sıvısı kaybına neden olur arac hararet yapar conta yakmadan yatak sarmaya kadar gıder..
    mecburen kullanacaksan kalorıfer soguk konumda olmalı ve aracın su sevıyesını sureklı kontrol etmelısın

cevabın için cok tesekkurler...
  • arkadaslar aracımda yolda giderken resimdeki göstermiş oldugum gösterge panelindeki ışık yanmaya basladı, normalde kontagı açtığımda yanıyor o ışık araç çalıştığında sönüyordu ama artık çalıştığında da yanıyor ve motorda güç kaybı oluyor, bunu sürekli yapmaya basladı...

yardımlarınız için teşekkürler...

• quote:

arkadaslar aracımda yolda giderken resimdeki göstermiş oldugum gösterge panelindeki ışık yanmaya basladı, normalde kontagı açtığımda yanıyor o ışık araç çalıştığında sönüyordu ama artık çalıştığında da yanıyor ve motorda güç kaybı oluyor, bunu sürekli yapmaya basladı...

selam,motor elektroniği lambası o yanan..En kısa zamanda servisin yolunu tut,arıza kodu alınıp teşhis konulsun..ihmal etme ne olur ne olmaz ama aklıma gelen lambda sensörün arıza yapmış olabilir gibi geldi bana..siyah duman ve boğulma var mi arabada.hatta motor sıcakken çalışma güçlüğü var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem09

quote:

arkadaslar aracımda yolda giderken resimdeki göstermiş oldugum gösterge panelindeki ışık yanmaya basladı, normalde kontagı açtığımda yanıyor o ışık araç çalıştığında sönüyordu ama artık çalıştığında da yanıyor ve motorda güç kaybı oluyor, bunu sürekli yapmaya basladı...

selam,motor elektroniği lambası o yanan..En kısa zamanda servisin yolunu tut,arıza kodu alınıp teşhis konulsun..ihmal etme ne olur ne olmaz ama aklıma gelen lambda sensörün arıza yapmış olabilir gibi geldi bana..siyah duman ve boğulma var mi arabada.hatta motor sıcakken çalışma güçlüğü var mi?

siyah duman yok ama mesela 5 vistesten 4 vitese atıyorsun araba boğuluyor öne dogru yığılıyor...
  • elimdeki astra G kasa aracı satıp palio dizel almayı düşünüyorum,zaten astradan öncede lpg li palio 1.4 sahibiydim ,km de en az 30-35 kuruş yakınca astranın konforunu felan unutuyor insan

2006 model 80 binde 1.3 multijet tek hava yastığı,klima olan bir araç var,15.500 isteniyor,sizce ederi bumudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 16 Şubat 2011; 11:31:01 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdem09

quote:

siyah duman yok ama mesela 5 vistesten 4 vitese atıyorsun araba boğuluyor öne dogru yığılıyor...

Yakıt tüketiminde belirgin bir artış var mı?Çok çok hissedilir şekilde..Mesela otoyolda giderken yakıt ibresinin düşüşünü görecek kadar..
  • o işaret enjeksıyon sıstem arızası ısıgı kontak mar (Yarım )pozisyonda yanar sonra soner sureklı yanıyorsa enjeksıyon sıstemınde kalıcı bır arıza var demektır servıste bilgisayara baglanarak sorunun kaynagı tespıt edılmelı..Bu arıza aracta cıddı guc kayıplarına ve asırı yakıt tuketımıne neden olur
  • Beyler 10 bin TL.ye temiz palio bulunur mu, çünkü 14 bin TL.ye de palio var, internette ilanlarda görüyorum, 10 binlik palio işimizi görür mü, 14 bin TL olsa zaten getz alırım, polo alırım dimi. Hatta mümkün olsa 8 bin TL.ye filan bulsam alacam, o sınıfta doğan şahin tipo uno almaktansa galiba palio almak daha iyi.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.