Şimdi Ara

SADECE CIVIC HATCHBACK VE TYPE S (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.859
Cevap
96
Favori
742.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orjinalden alıntı: selimbilmez

quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

yazılımla düzeliyor.
    bekleyin buraya da gelir.

nereden bılıyorsun dostum bır bıldıgın mı var yoksa

ben yunanistanda yaptırdım
    ingilterede hemen hemen bütün honda servisleri yapıyor
    belçikada sanırım yarı yarıya, tam emin değilim ama yabancı forumlardan edindiğim bilgiler böyle
    sık yunanistana gittiğim için böyle bir şansım oldu, honda türkiye adam olursa en kısa zamanda gelecektir.
    şöyle diyeyim, kickdownun gerçek zevkini yaşıyorsun. abarttığımı kimse düşünmesin ama şanzımanı smg den daha iyi geçişlere sahip oluyor.
    tüketimde değişen bir şey yok
    sanki eskisine göre vites geçiş sesi daha belirgin, ya da bana öyle geliyor.
    vs. vs. vs.

kardeşim öncelikle bilgiler için teşekkürler!bende civic hb sahibiyim şöle söyleyeyim vites geçişleri sorun yapmıyor araç taş gibi maşallahı var!mesela 0-100ü 10.9 saniye iken ben 8.8 saniye yaptım videosu var isteyenlere atarım malum youtube kapalı:)
    vites geçişleri çok can sıkıcı çok uzun sürüyor.özellikle manueldeyken bile 6500 civarı vites attığında yine yığılma oluyor:(

şimdi kardeşim öncelikle bmw nin smg şanzımanı demek vitesi elinle atmaktan çok daha hızlı geçmesi demek yani manuelden çok daha hızlı geçmesi demek! smg=dsg birerbir aynı olmayabiliriler ama geçiş süreleri çok çok hızlı onu belirteyim .çünkü sistemleri biizm sistemelrden farklı çift kavramalı vs vs.
    bunu da belirttikten sonra biizm araçların yani ishift yazılımını acaba sen kendi aracına yaptıtırdın değil mi?ben bu konuyu çok araştırıyorum yani yazılım tr ye gelmesse ben yunanistana giderim:Dama gerçekten verim alındı mı o önemli???mesela c2 vtr sensodrive a yazılım güncellemesinde 0.1 saniye bileverim alınmıyormuş duyduğma göre?lütfen buna daha detaylı açıklık getirirmisin?
    çünkü bundna şikayetçiyim ve çözüm arıyorum!
  • aracın resimleri varsa koyma imkanınız varmı? bende düşünüyorum ancak bu i-shift geçiş aralıkları falan nedir hiç sürmedim düz viteside malum yok :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: hondax

Birde komik bir olay yazayım...Millet ön tarafın tamamını far zannediyor..Çok güzel aydınlatır bu diyenler var

kardeşim seninki yine iyiymiş
    egsozlar üçgen die bu araba çok yakar dienler de var
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasan12532

aracın resimleri varsa koyma imkanınız varmı? bende düşünüyorum ancak bu i-shift geçiş aralıkları falan nedir hiç sürmedim düz viteside malum yok :(

kardeşim resimle deil de videolarla gösterebilriz yani geçişi biraz uzun şöle bir 0.75 sb sürüyor yüksek devirlerde.alt devirlerde de otomatikde de 0.75 sn civarı manuele alırsan alt devirlerde 0.50 sn civarı gibi bir süre oluyor!yani geçişi uzun sürdüğü için bizler ibiraz rahatsız ediyorama sakin kulananlar varsa öle sorun olmaz özellikle bayanlar farkına bile varmaz
  • mrb arkadaşlar
    dün akşam otobanda istanbuldan dönerken kartal taraflarında bmw 118 ile kapıştık eleman basmış gidiyor kapattım arkasından 190-200 ü bulduk tıkandı önümde yol istedim defalarca sellektör yaptım şerefsiz bir sağa kaçmadı ;madem gidemiyosun yada araban ggitmiyo kaç sağa altında bmw vardiye yolu senin mi sandın otobandaki opete kadar çıktım tepesine ama banamısın demedi yol vermedi bende opete girmek zorundaydım bıraktım peşini....
    sonuç olarak bmw 118 civic hb in eline su dökemiyor...bilgilerinize
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronin67777

mrb arkadaşlar
    dün akşam otobanda istanbuldan dönerken kartal taraflarında bmw 118 ile kapıştık eleman basmış gidiyor kapattım arkasından 190-200 ü bulduk tıkandı önümde yol istedim defalarca sellektör yaptım şerefsiz bir sağa kaçmadı ;madem gidemiyosun yada araban ggitmiyo kaç sağa altında bmw vardiye yolu senin mi sandın otobandaki opete kadar çıktım tepesine ama banamısın demedi yol vermedi bende opete girmek zorundaydım bıraktım peşini....
    sonuç olarak bmw 118 civic hb in eline su dökemiyor...bilgilerinize

Bende kırmızı ışıkta beklerken yanımda bir Bmw onunda yanında bir Golf vardı...Birden gaz vermeye başladılar..Bende arabayı yeni almışım hemen gaza geldim tabii

Makineyi manuele alııp yeşil yanınca abandım gaza...Tabiki ben birinci, Golf ikinci, kavşakta golf ile benim arama sıkışınca Bmw sonuncu oldu...Hatta durmak zorunda kaldı...Arkadan korna basıyo, hem gaz ver hemde korna çal...OH ne ala
  •  SADECE CIVIC HATCHBACK VE TYPE S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimbilmez -- 19 Mart 2008; 14:35:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hondax

SADECE CIVIC HATCHBACK VE TYPE S

bu fotoshop
  • araba bence içi güzel olabilir ancak honda logosunun olduğu kısım tam bir tasarım ziyanı .

motor seçenekleri de kısıtlı????
  • arac içine bindiğin zaman, insanın gözü hiç birsey görmüyor ayrı bir dünyada hissediyor insan kendini
  • Arkadaslar bende bu aractan dusunuyorum...HB ile TYPE-S in farkı nedir???Bu araclarda standartlar harici opsiyonel ozellikler yok mudur(resmi sitede gostermiyor)???Ornegin park sensoru sunroof yada xenon orjinal yok mudur??Yardımcı olursanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydin144 -- 19 Mart 2008; 19:22:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aydin144

Arkadaslar bende bu aractan dusunuyorum...HB ile TYPE-S in farkı nedir???Bu araclarda standartlar harici opsiyonel ozellikler yok mudur(resmi sitede gostermiyor)???Ornegin park sensoru sunroof yada xenon orjinal yok mudur??Yardımcı olursanız sevinirim...

kardeşim farkları type s de çift tafaflı klima var!koltuklar ve iç döşeme reng ve koltuk farkı var.gerisi aynı donanım oalrak benm bildiğim.
    ayrıca dış kısmında ise body kit farkı var ön arka yanlar ve tek kapı jant farklı!geri kalan herşey aynıdır!park sensörü sıfır alacaksan zorla bedavaya alırsun ben öyle yaptım çünü ama sunroof malesef trr de yok!
  • quote:

Orjinalden alıntı: selimbilmez

arac içine bindiğin zaman, insanın gözü hiç birsey görmüyor ayrı bir dünyada hissediyor insan kendini

kardeşim uçak kullanıyormuş gibi hissediyorum!ayrıca direksiyonu mükemmle ele oturuyor bırakasım gelmiyor hiç
    ayrıca type s veya civic hb si olan arkadaşlar aracınıza mutlaka kavun kokusu alın
    arabaya binenlere inanılmaz bir izlenim bırakıyor ve kokusu mükemmel
    arkadaşlarım arabamın kapısını açıp kokluyorlar
    merak edenlere pmden markasını yazayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Civic_FK2

quote:

Orjinalden alıntı: Aydin144

Arkadaslar bende bu aractan dusunuyorum...HB ile TYPE-S in farkı nedir???Bu araclarda standartlar harici opsiyonel ozellikler yok mudur(resmi sitede gostermiyor)???Ornegin park sensoru sunroof yada xenon orjinal yok mudur??Yardımcı olursanız sevinirim...

kardeşim farkları type s de çift tafaflı klima var!koltuklar ve iç döşeme reng ve koltuk farkı var.gerisi aynı donanım oalrak benm bildiğim.
    ayrıca dış kısmında ise body kit farkı var ön arka yanlar ve tek kapı jant farklı!geri kalan herşey aynıdır!park sensörü sıfır alacaksan zorla bedavaya alırsun ben öyle yaptım çünü ama sunroof malesef trr de yok!

Saol kardes xenon olayı warmı peki orjinal olarak???Ayrıca müzik sistemleri werimlimidir yani extra bi tesisat gerekirmi??Watt detayları ve ses kalitesi hakkında bilgi werirseniz sevinirim....
  • Mavisi varmış...Hiç fena değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hondax -- 20 Mart 2008; 0:29:38 >
  • orjinal olarak xenon yok yani olay biraz farklı gibi bana göre!mesela ben alacağım zaman xenon yoktu ekstradan 450 ytl vererek 6000kelvin mtech marka xenon takacaklardı.ama ben istemedim kendim önümüzdeki günlerde 11000kelvin alıcam neredeyse aynı fiyat!yani garanti dışı fln olmuyor servise montaj yaptırdıktan sonra

ses sistemine gelince bana biraz yeteriz geldi bassları.ama güzel şarkılarda bass ı da güzel veriyor.şuan bana yetiyor ama ilerde yetersiz gelir dersen bagaja bir tane kicker l7 atarsan seni fazlasıyla tatmin edecektir bence;)
  • Bence bu mavi daha güzel
    Yola yapışmış kurban olduğumun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.