Şimdi Ara

SADECE CIVIC HATCHBACK VE TYPE S (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.859
Cevap
96
Favori
743.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar link usnlis olmus kusura bakmayin.duzelttim buyurun...

http://www.sanalpazar.com/Honda-3d-Yeni-Nesil-Kapi-Alti-Logo-Lazer-Lamba-Sntden__isp7228040

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotbes

quote:

Orijinalden alıntı: nrglife

Ben de düldülün nallarını kırmızıya boyadım Fena olmadı.
    Bu arada bizim kaliperler TRW markaymış, boyarken yeni fark ettim.

SADECE CIVIC HATCHBACK VE TYPE S

waayyy kırmızı furyaya hoşgeldin tohturum
    sıra amblemde bence

hayırlı olsun ben de mat siyaha boyatmıştım tam tatmin etmedi parlak yaptıracam. bu hafta bi da çakma siyah renk brembo kapak aldım tavsiye ederim üstüne şık duruyor

• quote:

Ooo hayırlı uğurlu olsun. Bende şu LPG işini halledeyim kapak alıcam araca :D

• quote:

Orijinalden alıntı: caparz0

quote:

Ooo hayırlı uğurlu olsun. Bende şu LPG işini halledeyim kapak alıcam araca :D

Tüpçüler ne yaptınız ? :)

Doğan Abi Teleflex son karar mı?

Murat Gürkan Kardeşim, MTM takıldı mı, kaça taktırdın ?

@nrglife @caparz0

Ben Silverlineda karar kıldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bacey -- 24 Temmuz 2013; 12:31:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cree20

Arkadaşlar bu parçayı tedarik edebileceğim bulabileceğim İstanbul Kocaeli taraflarında yer var mıdır biliyor musunuz ? Bide fiyatı tahmini ne kadardır ?

quote:

http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-CIVIC-VIII-MK8-2006-2011-SPOILER-/200800363386?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ec0a2637a

Birisi bundan mı arıyordu ?

Arkadaşlar başka bu üründen bulabilen var mı ? Bu mavideki gibi yukarda durmuyor çakma gibi geldi sizce nasıl ?

• quote:

quote:

Arkadaşlar bu parçayı tedarik edebileceğim bulabileceğim İstanbul Kocaeli taraflarında yer var mıdır biliyor musunuz ? Bide fiyatı tahmini ne kadardır ?

quote:

http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-CIVIC-VIII-MK8-2006-2011-SPOILER-/200800363386?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ec0a2637a

Arkadaşlar başka bu üründen bulabilen var mı ? Bu mavideki gibi yukarda durmuyor çakma gibi geldi sizce nasıl ?

Şuanda takılıyor benim araca akşama yetişecek sanırım haber bekliyorum ustadan. 1800 e taktırıyorum ben. Esasında 1700 liraya takanda var fakat bu usta çok iyi montajladığından dolayı 100 liraya kıydım.

Birde Ankarada olan arkadaşlar müsait zamanınızda buluşalım. Benim aracı bi kullanmanızı rica edicem. Çünkü benden önceki sahibi hiç basmamış bu sebepten motor açılmamış olabilir. Siz gidişini daha iyi bildiğinizden dolayı sizin kullanmanız daha makbul olacaktır:D

Alıntıyı yanlış yapmışım:D

Şimdi benim verdiğim linktekine baktımda harbiden çakma duruyor:D

@bacey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caparz0 -- 24 Temmuz 2013; 13:18:41 >

• quote:

Hakkı'cım... ben kafkas abinin kedi öldüreceğini hiç sanmam.. forumda benzer yazılarını çok okudum. genelde şaka niyetli sallayan bi abi
    evinde kedi besleyen biri kedi öldüremez bence..
    hatta aşırı şiddet te uygulamaz.

yanılıyor muyum kafkas abi?
    yapmazsın deme

Aynen öyle fotbesçiim, ruhumu okumuşsun
    her ne kadar arabamı çok sevsemde hayvan sevgim, özelliklede kedilere olan sevgim düşkünlük derecesinde
    oturduğum apt.nın arka bahçesine bir sokak kedisi yavrulamış, zavallı yavrular cılız ve hasta, bazıları kör,
    bir tanesini araba ezdi, içim gidiyor valla... her gün o yavrulara bir paket süt götürüyorum
    büyük kediler ortak olmasın diye de başında bekliyorum, zaten hemen içip bitiriyorlar
    vicdan sahibi bir veteriner , sokak kedilerine ücretsiz bakıyormuş , yarın randevu aldım hepsini götürüp ilaçlatacağım
    (İnşallah arabama tırmanan bunların annesi değildir)
    Hakkı kardeşimiz bu başlıktan pek ayrılmadığı için benim gırgır biri olduğumu bilmiyor , tepkisi ondan...
    bu arada tetete nin adı hakkıymış öğrenmiş oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: bacey

Arkadaslar Sa,

Kedilerden korumak için her gün aracı örtmek durumundayim ve her gün kaputun çok sıcak olduğunu farkediyordum...Bugün kaputu açıp bir bakayım dedim, hakikaten kaput altı çok sıcak :) söyle bir kulak verdim tencerede kaynayan su sesi gibi bir ses vardı...göstergede bir sorun yok ama killandim iste... Aracını parkedince kaputu açıp bu sese şahit olan var mı ? Bir de bu aracın su deposu nerde, fotoda gösterirseniz memnun olurum...

cihat hocam antifirizini kontrol ettir
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagor37

quote:

Arkadaslar Sa,

Kedilerden korumak için her gün aracı örtmek durumundayim ve her gün kaputun çok sıcak olduğunu farkediyordum...Bugün kaputu açıp bir bakayım dedim, hakikaten kaput altı çok sıcak :) söyle bir kulak verdim tencerede kaynayan su sesi gibi bir ses vardı...göstergede bir sorun yok ama killandim iste... Aracını parkedince kaputu açıp bu sese şahit olan var mı ? Bir de bu aracın su deposu nerde, fotoda gösterirseniz memnun olurum...

EyvAllah Abi...LPG işi ile onu da aradan çıkarayım...

@caparz0

Vallaha 1800 TL süpermiş, Antalyada 2150 TL istiyor...tek bayii olmanın avantajını kullanıyor...bu yüzden Prinse karar kıldım...bu arada PSI modülünden bahsediyorlar, benzin göstergesinin dengesiz davranmasını engelliyormuş taktırıyor musun o modülden ?

@zagor37

Abi senin benzin göstergende ani iniş çıkışlar oluyor mu , nedir durum ?

• bacey B kullanıcısına yanıt
    yol bilgisayarına bağlı olarak zamanla iniyor, bazen tekrar çıkartıyor bazende çıkartmıyor anlamış değilim. son 1 aydır ibre dipte sürünüyor oysa çeyrek üstü benzinim var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zagor37

quote:

Arkadaslar Sa,

EyvAllah Abi...LPG işi ile onu da aradan çıkarayım...

@caparz0

Vallaha 1800 TL süpermiş, Antalyada 2150 TL istiyor...tek bayii olmanın avantajını kullanıyor...bu yüzden Prinse karar kıldım...bu arada PSI modülünden bahsediyorlar, benzin göstergesinin dengesiz davranmasını engelliyormuş taktırıyor musun o modülden ?

@zagor37

Abi senin benzin göstergende ani iniş çıkışlar oluyor mu , nedir durum ?

Obd2 Soketindeki tüm verileri okuyacağından ibrede herhangibir problem olmayacağını söylediler. PSI modülünü bilmiyorum açıkcası.

LPG nin dolum ağzını benzin kapağının oraya yapmasını istedim ustadan MMO izin vermiyor dedi. Girişi alta gizledi.

Benim araç yarın öğlene kaldı bu arada =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caparz0 -- 24 Temmuz 2013; 17:49:31 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şuanda takılıyor benim araca akşama yetişecek sanırım haber bekliyorum ustadan. 1800 e taktırıyorum ben. Esasında 1700 liraya takanda var fakat bu usta çok iyi montajladığından dolayı 100 liraya kıydım.

Birde Ankarada olan arkadaşlar müsait zamanınızda buluşalım. Benim aracı bi kullanmanızı rica edicem. Çünkü benden önceki sahibi hiç basmamış bu sebepten motor açılmamış olabilir. Siz gidişini daha iyi bildiğinizden dolayı sizin kullanmanız daha makbul olacaktır:D

Alıntıyı yanlış yapmışım:D

Şimdi benim verdiğim linktekine baktımda harbiden çakma duruyor:D

@bacey

:D :D bana çakma gibi durmayanından gösterin bulamıyorum

• Çay var mı çay Ağalar ?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotbes -- 25 Temmuz 2013; 0:23:46 >
  • sahibinden.com da şu aracı gördüm satılık...

2011 model..

Araba biraz fazla havada duruyor sanki.. lastiklerle gövde arasındaki farka bakın...
    yanılıyor muyum?

• quote:

sahibinden.com da şu aracı gördüm satılık...

2011 model..

Araba biraz fazla havada duruyor sanki.. lastiklerle gövde arasındaki farka bakın...
    yanılıyor muyum?

Benim araç 1.8 ve bu Fotoda ki araçtan daha alçak. Acaba 1.4 diye mi böyle.? Ayrıca psikolojik mi bilmiyorum benim araç lpg takıldıktan sonra sanki daha alçaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: buminhan7

quote:

2011 model..

yanılıyor muyum?

Benim araç 1.8 ve bu Fotoda ki araçtan daha alçak. Acaba 1.4 diye mi böyle.? Ayrıca psikolojik mi bilmiyorum benim araç lpg takıldıktan sonra sanki daha alçaldı

onunla alakası yok...
    benim aracım da 1.4 ama bu kadar havada değil

garip geldi bana, ilk defa dikkatimi çekti böylesi..

• Civic hb havalı bir araç dostum ondandır
    2011 diye de değil ozaman
    Arayıp sorayım ilan sahibini yarın

• bazı 1.4 ilanlarına baktım tekrar ama hiçbirinde bu kadar fark farketmedim.

gerçekten havalı bi arabaymış bu :)
  • quote:

2011 model..

yanılıyor muyum?

Hala 1,4 mi bakıyosun abiciğim
    Pul parasını yatırdım bugün hiç acımadı babamın connectiyle aynı olunca tırıs gitti valla...
    Ama en önemlisi helal olsun kablumbama

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.