Şimdi Ara

Evine Tesisat Kuranlar Klübü... !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.316
Cevap
50
Favori
845.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bir önce böyle bir konu açsan çok güzel olur herkezde faydalanır evine power koyan başka kişiler varsa onlarda yeni bir konu altında bunu resimli olarak açıklayabilirler herkezde faydalanmış olur ve bende artık kendi power'ımı kendim yapabilirim...
  • Arkadaşlar subwoofer olarak GT5 yerine Pıoneer Champion 30cm serisinden alsam dahamı iyi olur?
  • Senin nasıl bass sevdiğin önemli mesela sen sert bassdan hoşlanıyosan kicker comp al derim eğer yumuşak diyorsan jbl al eğer istediğimde sertleşsin istediğimde yumuşasın diyorsan o zaman pioneer diyorum (pioneer istediğinde sertleştirip istediğinde yumuşamaz demeyin çünkü bi abinin arabasında kendim test ettim ve gayet güzel bir ses aldık)...
  • _By_BoSs_ doğru sölüyor nasıl bass sevdiğine bağlı herşey. Sert dersen kicker yumuşak dersen jbl derim diğer markalarda olabilir çok sert seversen git sierra al.
  • arkadaşlar, imzalarımızdaki "∂н єνιηє тєѕιѕαт кυяαηℓαя кℓüвü" yazısına bu başlığın linkini ekleyin. aşağıdaki gibi ;
  • Nasıl yapılıyor bir de sölesen çok güzel olucak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: capitol_

Nasıl yapılıyor bir de sölesen çok güzel olucak...

imzanı yazdıgın yerin hemen üstünde PGD Code (pgd kodu yardım sayfasını açar) yi tıklayın. orada anlaşılır bir şekilde size gösteriyor zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicaleus

El yapımı 528w RMS @ 4ohm amfi (çeşitli nedenlerden dolayı 110w rms ile sınırlı. malum ev ortamı) , 2x JBL GT4 12'' 2x32V 350w trafo vs

kendi sistemini yapıp harward osawa vb dandirik amfileri dağıtmak çok zevkli oluyor emin olun

artiz
  • 2x kicker SoloX 18" 5000 WATT RMS - 10000 WATT

5x Alpin USA-804 Anfi 2400 Watt

2x cadance capasitör

3x Jameson JS 136

15 volt adaptör

bi zamanlar aracımdaydı eve taşımıştım sonra sattım seti

yeni alacağım set

2x jack hammer diyim gerisini siz bulun

• Özel mesajla bildirdiğiniz için teşekkürler 'byonr'. Özel mesajla bildirilen üyelikler daha hızlı olacaktır foruma girer girmez hallolur...
  • 2 *Kicker CVR 18
    Kicker 1200.1

Gibi küçük birşey bana yeter..
  • 1)Hardward 200+200 Watt Amfi
    2)2x Kenwood 235 watt peak
    3)Pioneer TS W301F Subwoofer
    4)Pc
    5)(BESLEME ALINACAK)

ßenide Listeye EkLermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pLqnZippo -- 19 Ocak 2008; 13:10:19 >
  • Edison ED-505A
    Pioneer TS W301F
    Pioneer TS W201F
    Nokia midler

Besleme sistemi olarakta 10 amper adaptörüm var , gain 0 da olduğundan yetiyor..
  • İsimleriniz listeye eklenmiştir teşekkürler.
  • Bir sorum olucak 40 amper adaptör biraz pahalı şu anda bütçem el vermiyor bu paraya bende diyorum ki 40 amper yerine bi 20 amper alayım sesi fazla açmam kesmede olmaz sonra bi 20 amper daha alırım 40 amper yapar çok da rahat kullanırım diyorum sizce nasıl olur? acil cevaplarınızı bekliyorum...
  • Arkadaşlar birazcık yardımcı olsanız?...
  • ya bu sistemlerin resimlerini koysanız çoookdaha iyi ve bilgi verici olmaz mı
  • Volkan eğer power için diyorsan bencede iyi olur yapmayı bilen arkadaşlar varsa ayrıntılı ve resimli olarak açıklarlarsa çok güzel olur. Bende kendi powerımı kendim yapmış olurum. Bir an önce bekliyoruz...
  • her yerini fotoğraflamalılar çünkü sıfırdan başlayacak olanlar var (mesela ben)
    edit: imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan... -- 20 Ocak 2008; 20:09:04 >
  • Aynen bende 0dan başlıycam bir an önce yapsalar süper olucak 2_fun yapıcam sizin için yeni bi topic açıcam dedi ama beklemedeyiz hâlâ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.