Şimdi Ara

Evine Tesisat Kuranlar Klübü... !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!! (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.316
Cevap
50
Favori
846.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikinci el bir akü ile bu bas ve 1200 vatlık bir bas anfisini kullanmak için 100 amper üzeri bir akü gerekir bu iş te4 baya zametli olur ve sana başka sorunlar cıkarır ve illah dedir bıkkınlık gelir .örneğin yüksek amperli bir akü bulsan bile bu aküyü piyasadaki akü şarz cihazlarıyla verimli şarz edemessin sistemi on dakika dinledikten sonra ikinci acmada acmaya bilir ve buna benzer bir cok sorun
  • adaptorum var ama yetersız gelıo
    andan bole bısey yapmak ıstıom
  • emek ve parana yazık olur bence evde akü işine girme şahsen ben denedim ve olmadı

maliyeti fazla ama SMPS yada özel yapım adaptör araştırması yap örneğin bir link veriyim

http://www.saboelektronik.com/ burdan bilgi alabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: basss soud

slm arkadaslar 2. el bı aku almayı dusunuyorum resx 15 ve orıon 1200d 1200 rms lık anfı yı beslıycem kac amper aku amlam lazıım?????????????

yşklr..

2. ele hiç yanasma 2. el akü zaten öldüğü için ayırmıslardır bır kenara randıman vermez ama ben geçen gün bakmsıtım mutlu akü 60 amper 70 tl filan daha da ucuzdu bir amfide 60 amperde çalısır yani normalı 60 dır zaten ona gore tasarlanmıs normal amfiler ama seninkisini bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: sagopa_jbl

quote:

slm arkadaslar 2. el bı aku almayı dusunuyorum resx 15 ve orıon 1200d 1200 rms lık anfı yı beslıycem kac amper aku amlam lazıım?????????????

yşklr..

2. ele hiç yanasma 2. el akü zaten öldüğü için ayırmıslardır bır kenara randıman vermez ama ben geçen gün bakmsıtım mutlu akü 60 amper 70 tl filan daha da ucuzdu bir amfide 60 amperde çalısır yani normalı 60 dır zaten ona gore tasarlanmıs normal amfiler ama seninkisini bilmem

birde ebnce akü en saglamı bu smps olayının kavgasını geçen yaptık 200 tl ona verecegine bi akü al birde sarj aleti var o da 60 amper o da yaklasık bi 30 tl civarı 100 tlye halldersin işi ve akü elektiriği düzenli veriri bu smps ler istediği kadar amperli olsun akü kadar düzenli vermez

• quote:

quote:

quote:

yşklr..

birde ebnce akü en saglamı bu smps olayının kavgasını geçen yaptık 200 tl ona verecegine bi akü al birde sarj aleti var o da 60 amper o da yaklasık bi 30 tl civarı 100 tlye halldersin işi ve akü elektiriği düzenli veriri bu smps ler istediği kadar amperli olsun akü kadar düzenli vermez

aynı fıkırdeyım ya bende adaptoru ozel yaptırdım soz de adam dedı bınla kaynak bıle yaparsın kabloları bırırıne deydırdı falan fılan yınne de yetersız gelıo 2.3 ay ew de dınlesem yeter bana belkı arabaya koyarım ondan dolayı 2. el e yoneldım bakalım 72 ah yeter mı ozaan ???

• abilerim benim diyotlarla aram çok kötütaşısın diye en büyük diyot koydum[her psuya 2 tne] bu seferde elektrik bantını yaktı az kalsın yangın çıkıyordu sizce devremi yapıyım

Evine Tesisat Kuranlar Klübü...   !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: sokakci47

merhaba arklar herkese selamlar size bir sorum olacak comp takım almayı düşünüyorum 13 cm olacak ve elimdeki comp amfim pioneer gm-x424 40 rms cıkısı var yanlıs hatırlamıyorsam bununla iyi ses alabileceğim bir comp takım alıcam ama karar veremedım ve daha cok pop muzik dinlerim ve yumusak seslerı severım bı onerıde bulunursanız sevınırım butcem 200 tl ye kadar sımdıden tskler

arkadaşlar yokmu bı yorumu olan ????
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yşklr..

aynı fıkırdeyım ya bende adaptoru ozel yaptırdım soz de adam dedı bınla kaynak bıle yaparsın kabloları bırırıne deydırdı falan fılan yınne de yetersız gelıo 2.3 ay ew de dınlesem yeter bana belkı arabaya koyarım ondan dolayı 2. el e yoneldım bakalım 72 ah yeter mı ozaan ???

kardeş bedne ilk once bı bosluga dustum bu elektrık ısınde bedne az daha yaptırıyordum sonra klıma bırden su bılgısayar suppyly geldı baktım 15 amper bırı gıttım 4 tane aldım 60 ampere tamamladım sımdı canavar gıbı calısıyor 40 tl masraf gıttı ama ıdare edıyor 2.3 ay rahat dınletır ben 1 sene oldu bırı yandı sadece ama yınede akü derima am arabaya takacaksan tabi bosa masraf etme bu yontemı dene ıyı calısıyor yetıyor yanı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yşklr..

kardeş bedne ilk once bı bosluga dustum bu elektrık ısınde bedne az daha yaptırıyordum sonra klıma bırden su bılgısayar suppyly geldı baktım 15 amper bırı gıttım 4 tane aldım 60 ampere tamamladım sımdı canavar gıbı calısıyor 40 tl masraf gıttı ama ıdare edıyor 2.3 ay rahat dınletır ben 1 sene oldu bırı yandı sadece ama yınede akü derima am arabaya takacaksan tabi bosa masraf etme bu yontemı dene ıyı calısıyor yetıyor yanı

• http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.399607

ınsallah yuklenmıstır :)))
  • quote:

http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.399607

ınsallah yuklenmıstır :)))

işte kardes sana 60 amper bunu jameson usa 750 ye baglıyorum ona da bir jbl 1100 birde piooner 1200 baglıyorum hiç kesmiyor hatta bedne bir jbl daha var 1100 onu baglıyorum ama amfi yemiyor fazla masraf etmek istemiyorsan arabaya takacam diye bunu bi dene kardes pişman etmez aam alırken üstüne bak 12 v da 15 amper olacak veye 17 18 filanda var

• sen ne beslıyosun kı o psu larla benım adaptor zaten 70 anperın uzerın de anfı 3x40 amper cekıyor yetmıyo yane aku al dıyorherkes bakalım ya

• quote:

sen ne beslıyosun kı o psu larla benım adaptor zaten 70 anperın uzerın de anfı 3x40 amper cekıyor yetmıyo yane aku al dıyorherkes bakalım ya

yanlıs yazıyordur kardes 60 amper bı amfının normalıdır yanı çalısabılır duzeyı ben dedım ya usa 750 baglıyorum ona da ıkı tane 1100 jbl tek pıoneer 12000 baglıyorum kesmıyor amfı yemıyor bende ilks ana akü ald edima ma kardes 2 3 ay için parana yazık etme sen bu sekıl yap pısman olmazsın cokk guzel calısır bırde bırsey soracagım senin adaptöe kesiciyemi giriyor ondan mı yetmıyor dıyorsun

• inşallah gönlüne göre olanı bulursun

şayet bu sistemi akü ile beslersen + ve - lerini bekliyoruz ( yorumlarını )
  • aldım arkadas 135 amper aku ıle beslıodu o da ewde kullandı ben alırken dınledım tek kelımeyle sok oldum pc nın yanındaydı ve pc nın camını cıkarıcak gıbı oluyodu
  • resimdeki voltajı hangi akü ile sistemi ilk actığında ve yüke bindiğinde ve sürekli nasıl alırsın bneden sana yol göstermesi gerisi sana kalmış

• arkadaşlar 2 tane oto hop alcam ve tweeterda alcam diorumki bunları vcd ye bağlasam vede güzel bi kabin yapsam anfideki gibi bi ses alabilirmiyimmmm???
  • ilgilenen yokmu böle bişey yapsam ses alabilirmiyimm
  • dvd nın gucu ne kı
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.