Şimdi Ara

Evine Tesisat Kuranlar Klübü... !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!! (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.316
Cevap
50
Favori
846.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orjinalden alıntı: kiysez

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: yuvamm

bu sete 230 tl montaj alıyorsa güzel bi kazıktan girmiş bulunmaktasın eğer bu sete 230 tl montaj vermişsen

dostum çok ağır laf etmişsin şimdi detayları yazıcam kazık kime girmiş görüceksin

60 tl orjinal teyp için çevirici...amfi için

100 tl kaliteli kablolar...

70 tl de montaj ücreti ... 3 kişi çalıştı çok temiz iş yaptılar hiçbir kablo ortada gözükmedi

yazdıklarına dikkat et bir daha

Tahmin ediyorum o sette kullanılan kabloları özellikle besleme kablosu baya sağlam olması lazım anfi kadar zaten alt yapı tutar güçlü sistemlerde.
    Benim baktığım kicker L5 s15 içi gri metelik gümüş gibi ortasındaki S harfi kırmızı yeni seri olması lazım benim baktığım sendekide aynı mı.

hayır senin baktığın eski seri

bendeki bu linkte olandan ortadaki S kırmızı değil

http://kicker.com/solo-baric_L5

Vallahi şekli çok güzel...Ne diyelim ALLAH bizede nasip eder öyle hoparlörleri...

• @kiysez

daha güzel görünüyor...bunun dışında yeni seri kullandığının bilincinde olmak daha zevk veriyor insana bi yerde yeni serinin daha fazla esnediğini okumuştum

ayrıca yarın öbür gün arkadaşlarına fln da göstericeksin sonuçta güzel durması önemli...
  • bak montaj demişsin montaj takmak anlamına geliyor sen o eşyaları yazmamışsın ki montaja girmiyor bu arada üstüne basarak söylüyorum BURASI EVİNE TESİSAT KURANLAR KULÜBÜ ANLAMIŞSIN HERALDE 2 3 SORUNA CEVAP VERDİK BAŞKA SORUNLARIDA ARABAYA TESİSAT KURANLAR KULÜBÜNE SORARSIN ((yazdıklarıma zaten dikkat ediyorum senin gibi 1 2 hafta ceza almıyorum kendi adına konuş))
    quote:

quote:

bu sete 230 tl montaj alıyorsa güzel bi kazıktan girmiş bulunmaktasın eğer bu sete 230 tl montaj vermişsen

dostum çok ağır laf etmişsin şimdi detayları yazıcam kazık kime girmiş görüceksin

60 tl orjinal teyp için çevirici...amfi için

100 tl kaliteli kablolar...

70 tl de montaj ücreti ... 3 kişi çalıştı çok temiz iş yaptılar hiçbir kablo ortada gözükmedi

yazdıklarına dikkat et bir daha

• quote:

@kiysez

daha güzel görünüyor...bunun dışında yeni seri kullandığının bilincinde olmak daha zevk veriyor insana bi yerde yeni serinin daha fazla esnediğini okumuştum

ayrıca yarın öbür gün arkadaşlarına fln da göstericeksin sonuçta güzel durması önemli...

Attığın resimdeki koruma demiri satılıyo mu çok fena bişey o kapak bayıldım
  • @yuvamm

evine tesisat kuranlar klübünün otomobilim kısmında ne işi var o zaman ?

ha eve kurmuşsun ha arabaya kurmuşsun sonuçta bi subwoofer için amfi alıyorsan araba içinde aynı alırsın ev içinde aynı alırsın seni bişey biliyor sanıp yazdıklarına değer verip hata yapmışım...ben aldığım cezaları maalesef futbol bölümünde yazdıklarımdan dolayı alıyorum o senin problemin değil ok.

@kiysez

ona sanırım sabun diyorlar... ben L5 i aldırtırken ondanda alın demiştim ama para yetmemiş alamamıştım
  • tabiki benim problemim hatta herkezin problemi bu site forum sitesi herkezin kullanacağı bi site tamam git tesisatını arabaya tesisat kuranlar kulübünde övün bu konu uzamadan kapatalım
  • quote:

tabiki benim problemim hatta herkezin problemi bu site forum sitesi herkezin kullanacağı bi site tamam git tesisatını arabaya tesisat kuranlar kulübünde övün bu konu uzamadan kapatalım

tmm bn övünüyorum,.. nedir bu anlamsız çıkışların o kadar kıskanmana gerek yok...

kiysez arkadaşıma diğer konularda olduğu gibi burdada yardımcı olmaya çalışıyorum eski seri malı, yeni sanıp almasın diye uğraşıyorum

sende kıskançlığından bahsediyosun senin yerin yok burda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 10 Mayıs 2009; 1:16:40 >
  • slm arkadaslar adaptoru değıstık ama yıne kesme yaptı sorun ne olabılır acaba nerede hata yapıyoruz ama baya bı salladım ewı komsudan sıkayet geldı 2 3 ew otode oturuyordu bırazdaha beslıyebılırsem nolur bılmem ama besleme??? sorunu hala yasıyoruz..napcaz nerde hata var

vıdeo kameram da arkadasta alınca vıdeoyı paylasıcam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basss soud -- 9 Mayıs 2009; 22:40:11 >
  • ne kıskançlığı çocuk çocuk şeyler yazmışsın bana yok çatla yok patla ne yeri la burası çocuk yuvasımı ben senin neyini kıskanacam tesisatını mı uzatma bu konuyu bu rası forum sitesi ben paşa paşa çekildim sende çekil bunlar burda konuşulacak şeyler deği
    quote:

quote:

tabiki benim problemim hatta herkezin problemi bu site forum sitesi herkezin kullanacağı bi site tamam git tesisatını arabaya tesisat kuranlar kulübünde övün bu konu uzamadan kapatalım

tmm bn övünüyorum,sende kıskancından çatla o zaman.. nedir bu anlamsız çıkışların o kadar kıskanmana gerek yok...

kiysez arkadaşıma diğer konularda olduğu gibi burdada yardımcı olmaya çalışıyorum eski seri malı, yeni sanıp almasın diye uğraşıyorum

• quote:

ne kıskançlığı çocuk çocuk şeyler yazmışsın bana yok çatla yok patla ne yeri la burası çocuk yuvasımı ben senin neyini kıskanacam tesisatını mı uzatma bu konuyu bu rası forum sitesi ben paşa paşa çekildim sende çekil bunlar burda konuşulacak şeyler deği
    quote:

quote:

tmm bn övünüyorum,sende kıskancından çatla o zaman.. nedir bu anlamsız çıkışların o kadar kıskanmana gerek yok...

burayı çocuk yuvasına çeviren sensin bende sana uydurarak çocukça şeyler yazdım...tamam uzatmayalım daha fazla...

• arkadaşlar bu tür tarşmalar yakışmıyo bizlere tatlıya bağlansın konu kapatalım.Mtx in mid takımını dinleyen oldu mu aranızda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: basss soud

slm arkadaslar adaptoru değıstık ama yıne kesme yaptı sorun ne olabılır acaba nerede hata yapıyoruz ama baya bı salladım ewı komsudan sıkayet geldı 2 3 ew otode oturuyordu bırazdaha beslıyebılırsem nolur bılmem ama besleme??? sorunu hala yasıyoruz..napcaz nerde hata var

adaptör kaç amper veriyo,neye bağlı anfi bilgisayar mı,gain ayarın nerde
  • bi onu dinlemedim ama güzel çaldığı söylüyorlar
    quote:

arkadaşlar bu tür tarşmalar yakışmıyo bizlere tatlıya bağlansın konu kapatalım.Mtx in mid takımını dinleyen oldu mu aranızda.
  • bi arkadaş soruyor kıcker comp 38 cm fiyatı kabinsiz ne kadar bilen varmı evde internet sorunu var da sık giremiyorum bide es 154 kabinsiz fiyatı nedir
  • quote:

bi arkadaş soruyor kıcker comp 38 cm fiyatı kabinsiz ne kadar bilen varmı evde internet sorunu var da sık giremiyorum bide es 154 kabinsiz fiyatı nedir

tek bobin olan comp 15 240 tl civarı sıfırı 220ye felanda bulunur.es 154 180 felan olması lazım ama eski seri o almak mantıklı değil benceMtx mid alıpda takım mı yapsam diyorumda 13lüğünü bulabildim bide sesi nasıldır
  • quote:

quote:

slm arkadaslar adaptoru değıstık ama yıne kesme yaptı sorun ne olabılır acaba nerede hata yapıyoruz ama baya bı salladım ewı komsudan sıkayet geldı 2 3 ew otode oturuyordu bırazdaha beslıyebılırsem nolur bılmem ama besleme??? sorunu hala yasıyoruz..napcaz nerde hata var

ew anfısıne baglı dostum gaın de sonuna kadar acık
  • quote:

quote:

quote:

ew anfısıne baglı dostum gaın de sonuna kadar acık

Gain i kıs biraz bence bide öyle dene bakalım

• Selamlar...
  • Gain i kıs biraz bence bide öyle dene bakalım

olmuyo yıne kesıyo

ama tatmın edıyo ya salılıyom evı de bass dalgalanmıyo
  • quote:

Gain i kıs biraz bence bide öyle dene bakalım

olmuyo yıne kesıyo

ama tatmın edıyo ya salılıyom evı de bass dalgalanmıyo

Anfin sıfır mı ikinciel mi arızalı olma ihtimali olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.